2 MA Channel Breakout Indicator For MT4

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 je jednoduchý, ale velmi výkonný indikátor. Byl navržen speciálně pro obchodní grafy od jedné hodiny a výše.

FREE 2 MA Channel Breakout Indicator

Download the FREE 2 MA Channel Breakout Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 se používá hlavně k obchodování breakout sezením. Mnoho obchodníků vytvořilo strategie a obchodní systémy založené výhradně na předpokladu, že došlo k úniku.

Tyto breakout strategie jsou lukrativní pro vaše obchodní příležitosti a jedná se o krátkodobý obchod, takže to nezabere většinu dne. Což je klíčovým aspektem obchodování, protože ne každý má luxus sedět celý den před grafem. Máte další důležité věci, jako trávit čas se svou rodinou. Kromě toho, i kdybyste měli čas sedět z obchodního terminálu celý den, bude to fungovat proti vám. Důvodem je to, že při obchodování způsobuje vaše portfolio větší škody než užitku, takže ho v žádném případě nepodporuji. Nakonec darujete většinu zisku, který získáváte zpět makléřům. To je však téma pro další den.

Jak název napovídá, 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 je konstruován pomocí dvou klouzavých průměrů; jeden rychle se pohybující průměrný obchod v období 89. Ukazatel také zahrnuje druhý klouzavý průměr, který má vyšší periodu 144, což je pomalejší klouzavý průměr. Čím vyšší je doba klouzavého průměru, tím pomalejší je klouzavý průměr.

Pojďme se ponořit do jemnějších detailů 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 abychom viděli, jak to funguje a jak může být použito ke sběru některých jader na konzistentním základě.

Konzistence je klíčem k růstu vašeho obchodního portfolia exponenciální sazbou.

Jemnější detaily

Breakout obchodování není pro mnoho obchodníků nic nového, ale pojďme se podívat, co to je. K odtržení dochází po akumulačních zónách. Tyto zóny jsou obvykle úzké. Můžete je například rychle identifikovat pomocí indikátoru Bollinger Bands. Například, pokud jsou pásma indikátoru Bollinger Band úzká, znamená to, že byste se mohli ocitnout v úzkém postranním obchodním kanálu, kde by cena mohla „zrychlit“ z této konkrétní zóny.

Nyní je třeba o směru útěku rozhodnout na základě obchodního systému, který vám poskytne přesnou analýzu. Někdy se může ukázat, že trh může na okamžik „trhnout“ a otočit se doprava a vrátit se do svého předchozího úzkého kanálu, aby se připravil na posun v opačném směru. Pak to přiměje většinu obchodníků, aby obchodovali s tímto falešným útěkem a byli zastaveni, protože jdou správným směrem. Toto je obyčejně odkazoval se na jako fakeout. Jeho definice spočívá v samotném názvu. Je to opak toho, co je útěk - je to opak útěku.

Tyto fakeouty se na trhu stávají hodně a mnoho obchodníků je chytí. Dokonce jsem byl chycen ve falešném pohybu. Stává se to všem nám. Stalo se mi to často zpět v průběhu dne, ale jak jsem rostl v dovednostech a znalostech, můj obchodní systém se vyvinul do té míry, že téměř úplně minimalizuje riziko, že dojde k porušení obchodu. Chtěl bych jen upozornit, že rozdíl mezi fakeoutem a breakoutem je čas. Jsou časově citlivé. To znamená, že průlomové značky pak končí akumulační zónou a fakeout ne. To je klíčový rozdíl, který si musíte pamatovat.

Nicméně, použitím 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 vaše šance na získání breakout obchodního práva zvýšeny.

Breakout Trading Here Come!

2 MA Breakout Indicator Pro MT4 se většinou používá pro mapy H1 a vyšší. Ale co když to můžu použít na 15minutových grafech pro své denní obchody. Důvod, proč to říkám, je ten, že většinou obchoduji s přestupky v 15minutovém časovém rámci. Ale záleží na tom, jak používáte obchodní systém. V asijské relaci je často úzký obchodní kanál nebo rozsah, který se tvoří.

Dalo by se argumentovat, že obchod s útěkem je stejný jako obchod s fakeoutem, protože i když se cena po útěku rychle vrátí, můžete z tohoto tahu stále profitovat, pokud jste rychle uzamčeni ve svých ziscích přesunutím své stop ztráty do zisku. Tímto způsobem, pokud skutečně existuje fakeout, stále vyhráváte. To je riskantní, protože potřebujete velké obchodní portfolio, abyste mohli jít s velkým množstvím, protože tah je krátký s několika jádry. Ve skutečnosti to dává smysl a tento pohled se ve skutečnosti velmi úzce týká způsobu, jakým obchoduji s porušeními. Dávám přednost tomuto způsobu, protože je méně riskantní.

Nemusím nutně obchodovat s breakouts, jak se to děje - s breakyuts jsem obchodovat nepřímo, když mi trh naznačuje, jakým směrem se bude vyvíjet. Obvykle se to stane po breakoutu. Tento způsob obchodování breakouts mi dává možnost sbírat více jader a je mnohem méně riskantní než obchodování breakouts jiným způsobem.

Snímek obrazovky byl pořízen v tomto případě, když během asijské relace došlo k útěku. Cena se na okamžik vypukla a „stáhla“ zpět do akumulační zóny. Červená tečka signalizuje prodejní breakout obchod a šedá tečka signalizuje možný nákup breakout trade. To je základní případ použití 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 . Obvykle se zde děje to, že velké banky vynucují útržky a podněcují obchodníky, aby kupovali nebo prodávali tímto směrem. V tomto případě se trh vyprostil dolů, aby stanovil možnou nízkou část dne. Pak se posunul zpět a vrátil se k tomuto možnému nízkému dni, aby vytvořil vzorec s dvojitým dnem. Ale jak se to stane, obchodníci, kteří jsou v krátké pozici, nyní začnou věřit, že se vydali správným směrem, ale následujících několik červených teček zobrazuje svícny s knoty, které jsou protaženy dolů. To ukazuje, že není dostatečný prodejní tlak a trh bude směřovat vzhůru po střední část dne.

Co se mi na tomto obchodním nastavení líbilo, je to, že úzký asijský rozsah obchodovaný v kanálu 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 . K tomuto chování nebo povaze pohybu cen dochází častěji, než si myslíte.

V závěru

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 je vynikajícím indikátorem pro obchodní breakouts. Můžete jej však použít k obchodování s následnými účinky těchto breakouts zobrazených indikátorem Breakout 2 MA Channel. Hlavním cílem je to, že nabízí více jader a je méně riskantní. To je fantastické, protože nyní máte skvělý způsob, jak den obchodovat s uvážením 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 .

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!