Grid Indicator For MT4Table Of Contents:

  1. Grid Indicator For MT4
  2. Grid Indicator For MT4 - vysvětlení
  3. Výhody použití Grid Indicator For MT4
  4. Grid Indicator For MT4 - závěr

Grid Indicator For MT4 je vlastní indikátor pro MT4. Je to jednoduchý, ale velmi užitečný ukazatel, který může pomoci zvýšit výsledky všech obchodníků. Pokud již používáte vlastní mřížku platformy Metatrader4 nebo jste přemýšleli o jejím použití, ale zjistili jste, že svírá vaše grafy příliš velkým počtem řádků, pak je tento vlastní indikátor perfektním řešením pro vás.

FREE Grid Indicator

Download the FREE Grid Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

V následujících oddílech uvedu nejprve podrobnější vysvětlení funkčnosti indikátoru. Poté vám ukážu některé z výhod, které získáte pomocí tohoto indikátoru.

Grid Indicator For MT4 - vysvětlení

Grid Indicator For MT4 zobrazuje výhodnější mřížku než vlastní mřížku Metatrader4. Indikátor lze použít ve všech časových rámcích pod týdenním časovým rámcem. Používá svislé čáry k rozdělení grafu na měsíc, týdny, dny a hodiny. Je snadné najít různé typy čar, protože jsou zobrazeny v různých barvách. Začátek nové hodiny je zobrazen šedými svislými čarami, modré svislé čáry začátek nového dne, červené svislé čáry začátek nového týdne a žluté čáry začátek nového měsíce.

Viditelnost různých svislých čar závisí na časovém rámci, který právě používáte. V časových rámcích M1 a M5 můžete vidět všechny typy svislých čar. Pokud přepnete na časový rámec M15, M30 nebo H1, šedé svislé čáry zmizí. V časovém rámci H4 můžete vidět červené a žluté čáry, což znamená začátek nových týdnů a měsíců. Konečně v denním časovém rámci můžete vidět pouze měsíční svislé čáry. Toto zjednodušení dává dokonalý smysl, protože indikátor by začal zaplňovat vaše mapy příliš velkým počtem čar, pokud by se všechny různé svislé čáry zobrazovaly ve všech časových rámcích.

Kromě různých svislých čar indikátor zobrazuje také vodorovné čáry. Tyto vodorovné čáry jsou umístěny na psychologických kulatých úrovních, které trh obvykle velmi dobře respektuje, ale mnoho obchodníků na ně ve své technické analýze zapomíná. Modré vodorovné čáry zobrazují skutečné zaoblené úrovně, například 0,91, 0,92, 0,93 atd. Zatímco šedé vodorovné čáry zobrazují střední kulaté úrovně, například 0,9150, 0,9250, 0,9350 atd. Tyto šedé čáry jsou však zobrazeny pouze v časovém rámci H1 a časových rámcích pod ním.

Výhody použití Grid Indicator For MT4

Existuje mnoho výhod pro použití tohoto Grid Indicator For MT4 ve vašem obchodování. V následujícím textu budou některé z nich vysvětleny. První velkou výhodou pro vás při používání indikátoru ve vašem obchodování je, že můžete snadno vidět, jak daleko se cena tento měsíc / týden / den již posunula. To vám může zabránit v obchodování nesprávným směrem, protože cena se obvykle otočí poté, co se v aktuálním měsíci / týdnu / den posunula velmi daleko.

Svislé čáry vám také mohou pomoci snadno identifikovat konec období, což vám může zabránit v obchodování na konci dnů, týdnů nebo měsíců, kdy na trzích obvykle nezůstane příliš vysoká volatilita.

Další velkou výhodou Grid Indicator For MT4 jsou vodorovné čáry, které usnadňují nalezení kruhových úrovní, které jsou cenovým pohybem většinou respektovány. To vám může pomoci nejen zabránit obchodům proti těmto silným úrovním podpory nebo odporu, ale také je lze použít k obchodům na základě těchto úrovní.

Tento ukazatel můžete zkombinovat se všemi stávajícími obchodními strategiemi, protože to příliš nepřeplňuje vaše grafy. Dokonce bych mohl být velmi dobrým nápadem spojit tento ukazatel s některými jinými a vytvořit tak zcela novou strategii.

Grid Indicator For MT4 - závěr

Grid Indicator For MT4 může být velmi dobrým doplňkem každé obchodní strategie. Pomáhá vám předcházet některým ztrátám obchodů tím, že vám ukazuje konce hlavních tržních období. Kromě toho také zobrazuje některé velmi silné úrovně podpory a odolnosti, na které byste jinak mohli ve své technické analýze zapomenout, a tak se snaží obchodovat s tak silnou úrovní, což není nikdy dobrý nápad.

Tento indikátor dělá vše, aniž by zaplňoval váš graf příliš velkým množstvím věcí nebo vám neubližoval. Ve skutečnosti tedy neexistuje žádná nevýhoda při používání pro každodenní obchodování. Ať vám pomůže na cestě k tomu, abyste se stali ziskovým obchodníkem.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.