2 MA Channel Breakout Indicator For MT4

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 to prosty, ale bardzo mocny wskaźnik. Został zaprojektowany specjalnie do użytku w handlu wykresami od godziny i więcej.

FREE 2 MA Channel Breakout Indicator

Download the FREE 2 MA Channel Breakout Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Wskaźnik 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 jest używany głównie do handlu sesjami breakout, gdy się zdarzają. Wielu traderów zbudowało strategie i systemy transakcyjne oparte wyłącznie na założeniu breakoutów.

Te strategie przełomowe są lukratywne dla twoich możliwości handlowych i jest to transakcja krótkotrwała, dlatego nie zajmuje większości twojego dnia. Co jest kluczowym aspektem w handlu, ponieważ nie każdy ma luksus siedzieć przed wykresem przez cały dzień. Masz inne ważne rzeczy do zrobienia, takie jak spędzanie czasu z rodziną. Poza tym, nawet jeśli miałbyś czas siedzieć w swoim terminalu handlowym przez cały dzień, działałoby to przeciwko tobie. Powodem jest to, że nadmierne transakcje powodują więcej szkód niż pożytku, więc w żadnym wypadku nie zachęcam. Ostatecznie przekażesz większość zysków, które zbierzesz brokerom. Jest to jednak temat na inny dzień.

Jak sama nazwa wskazuje, 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 jest zbudowany przy użyciu dwóch średnich kroczących; jedna szybka średnia ruchoma w okresie 89. Wskaźnik obejmuje również drugą średnią ruchomą, która ma wyższy okres 144, a zatem jest wolniejszą średnią ruchomą. Im wyższy okres średniej ruchomej, tym wolniejsza średnia ruchoma.

Przyjrzyjmy się dokładniejszym szczegółom 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 aby zobaczyć, jak działa i jak można go używać do zbierania niektórych pipsów w spójny sposób.

Spójność jest kluczem do wzrostu portfela handlowego w tempie wykładniczym.

Dokładniejsze szczegóły

Breakout trading nie jest niczym nowym dla wielu traderów, ale spójrzmy na to, co to jest. Wybuchy następują po strefach akumulacji. Strefy te bywają wąskie. Na przykład możesz je szybko zidentyfikować za pomocą wskaźnika pasm Bollingera. Na przykład, jeśli pasma wskaźnika Bollingera są wąskie, oznacza to, że możesz znaleźć się w wąskim bocznym kanale handlowym, w którym cena może „przyspieszyć” poza określoną strefę.

Teraz kierunek wybicia musi zostać ustalony na podstawie systemu handlowego, który zapewnia dokładną analizę. Czasami może się zdarzyć, że rynek może się na chwilę „przebić”, skręcić w prawo i wrócić do poprzedniego wąskiego kanału, przygotowując się do ruchu w przeciwnym kierunku. To skłania większość traderów do handlu tym atrapą i powstrzymania się, ponieważ idą w dobrym kierunku. Jest to powszechnie określane jako fakeout. Ich definicja leży w samej nazwie. Jest to przeciwieństwo tego, co jest wybuchem - jest przeciwieństwem wybicia.

Te fałszywe zdarzenia często zdarzają się na rynku i wielu handlowców zostaje przez nich złapanych. Nawet ja zostałem złapany w fałszywy ruch. To się zdarza nam wszystkim. Często zdarzało mi się to w ciągu dnia, ale wraz z rozwojem umiejętności i wiedzy mój system handlu rozwinął się do tego stopnia, że prawie całkowicie minimalizuje ryzyko pomyłki w przełamaniu transakcji. Ale chciałbym tylko podkreślić, że różnica między udawaniem a ucieczką to czas. Są wrażliwi na czas. Oznacza to, że wybicie oznacza koniec strefy akumulacji, a fałszywy nie. To kluczowa różnica do zapamiętania.

Niemniej jednak, stosując 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 twoje szanse na uzyskanie prawa do przebicia są większe.

Breakout Trading Oto nadchodzimy!

Wskaźnik 2 MA Breakout dla MT4 jest używany głównie w przypadku wykresów H1 i wyższych. Ale co, jeśli mogę użyć go na 15-minutowych wykresach dla moich dziennych transakcji. Powodem, dla którego to mówię, jest to, że przeważnie handluję wybuchami w 15-minutowych ramach czasowych. Ale to zależy od tego, jak korzystasz z systemu handlu breakout. W sesji azjatyckiej często powstaje wąski kanał handlowy lub zakres.

Można argumentować, że transakcja typu breakout jest taka sama, jak transakcja typu fakeout, ponieważ nawet jeśli cena szybko się zmienia po przebiciu, nadal możesz czerpać zyski z tego ruchu, pod warunkiem że szybko zablokujesz swoje zyski, przenosząc stop loss na zysk. W ten sposób, jeśli rzeczywiście nastąpi podróbka, nadal wygrywasz. Jest to ryzykowne, ponieważ potrzebujesz dużego portfela handlowego, aby wejść z dużymi lotami, ponieważ ruch jest krótki z kilkoma pipsami. W rzeczywistości ma to sens, a ten pogląd faktycznie wiąże się dość ściśle ze sposobem, w jaki handluję wybuchami. Wolę tak, ponieważ jest to mniej ryzykowne.

Niekoniecznie wymieniam wybuchy w taki sposób, jak to się dzieje - wymieniam wybuchy pośrednio, gdy rynek „podpowiada” mi, w którym kierunku będzie zmierzać. Zwykle dzieje się to po wybuchu. Ten sposób handlu przełamywaniami daje mi możliwość zebrania większej liczby pipsów i jest o wiele mniej ryzykowny niż przełamywanie przełomów w inny sposób.

Zrzut ekranu został zrobiony w tym przypadku, gdy nastąpiła przerwa w sesji azjatyckiej. Cena wybuchła na chwilę i „wycofała się” z powrotem do strefy akumulacji. Czerwona kropka sygnalizuje transakcję przebicia sprzedaży, a szara kropka sygnalizuje ewentualną transakcję kupna kupna. Jest to niezbędny przypadek użycia 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 . Zwykle dzieje się tak, że duże banki wymuszą wzór przełomowy i skłaniają inwestorów do kupowania lub sprzedawania w tym kierunku. W tym przypadku rynek przeszedł na drugą stronę, aby ustawić możliwie najniższą wartość dnia. Następnie cofnął się i wrócił do tego możliwego minimum dnia, tworząc wzór z podwójnym dnem. Ale gdy tak się dzieje, handlowcy, którzy są na krótkiej pozycji, zaczną teraz wierzyć, że wybrali właściwy kierunek, ale kolejne kilka czerwonych kropek pokazuje świeczniki z knotami, które są wydłużone w dół. To pokazuje, że presja na sprzedaż jest niewystarczająca i rynek będzie podążał w górę przez środkową część dnia.

To, co podobało mi się w tej konfiguracji handlu, to to, że wąski azjatycki zakres handlował w kanale 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 . Takie zachowanie lub charakter zmian cen występuje częściej niż myślisz.

W zamknięciu

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 wskaźnik przebicia 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 jest doskonałym wskaźnikiem dla przerw w handlu. Można go jednak użyć do wymiany efektów po tych przebiciach wyświetlanych przez 2 Wskaźnik przerwania kanału MA. Głównym celem jest to, że oferuje więcej pestek i jest mniej ryzykowny. To fantastyczne, ponieważ teraz masz świetny sposób na codzienne przełamywanie handlu dzięki uprzejmości 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 .

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!