Skumulowany wskaźnik wahań Wskaźnik ASI dla MT4Table Of Contents:

  1. Skumulowany wskaźnik wahań Wskaźnik ASI dla MT4
  2. Parametry skumulowanego wskaźnika wahań wskaźnika ASI dla MT4
  3. Niektóre zalety korzystania ze wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla MT4
  4. Niektóre wady korzystania ze wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla MT4

Skumulowany wskaźnik wahań ASI Wskaźnik dla MT4 to wskaźnik, który może pomóc handlowcom w łatwej identyfikacji wzorców akumulacji i dystrybucji na ich wykresach handlowych na platformie Meta Trader 4.

FREE Accumulative Swing Index ASI Indicator

Download the FREE Accumulative Swing Index ASI Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Parametry skumulowanego wskaźnika wahań wskaźnika ASI dla MT4

Tolerancja (T): Wskaźnik ASI skumulowanego wskaźnika wahań dla MT4 ma jeden parametr - T. Za pomocą tego parametru można dostosować stopień powiększenia lub pomniejszenia wskaźnika podczas wyszukiwania wzorców akumulacji i dystrybucji pary walutowej lub aktywa handlowe, na których są używane.

Niektóre zalety korzystania ze wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla MT4

Inwestor może czerpać szereg korzyści, gdy w swoim obrocie wykorzystuje wskaźnik ASI Accumulative Swing Index ASI dla MT4.

Jedną z tych zalet jest to, że trader będzie mógł zobaczyć akumulację i dystrybucję rozgrywającą się w czasie rzeczywistym na swoich wykresach. Oznacza to, że inwestor, który ma wskaźnik ASI Accumulative Swing Index dla platformy Meta Trader 4 dołączony do swoich wykresów handlowych, byłby w stanie łatwo wykryć potencjalną akumulację lub dystrybucję w dowolnym przedziale czasowym aktywów handlowych lub pary walutowej, która trader obserwuje w ciągu dnia handlowego.

Jest to bardzo ważne dla tradera, ponieważ może pomóc mu zrozumieć, w jaki sposób rynek działa pod względem tego, w jaki sposób duże banki i duzi traderzy cicho gromadzą pozycje handlowe oraz jak dystrybuują te pozycje handlowe wśród handlowców detalicznych. Handlowiec nauczyłby się również automatycznie identyfikować te wzorce cenowe w przyszłości, nawet bez pomocy wskaźnika, i w rezultacie poprawić ich handel.

Gdy trader stanie się w stanie zidentyfikować te wzorce akumulacji i dystrybucji, które kształtują się w cenie jego wykresów, to z łatwością pomoże traderowi upewnić się, że umieszcza transakcje tylko po prawej stronie rynków, ilekroć on lub ona handluje.

Ponadto, ponieważ trader jest w stanie dokładnie określić, do czego jest właściwy kierunek wyrównywania lub stronniczości swoich transakcji, jest on w stanie zapewnić, że wszystkie jego transakcje są w tym prawidłowym kierunku rynku podczas handlu dzień.

Bycie we właściwym kierunku pary walutowej lub aktywów handlowych pomogłoby wtedy traderowi w uniknięciu ogromnych strat. Te ogromne straty są zwykle wynikiem bardzo silnego ruchu rynku w stosunku do pozycji tradera.

Aby to zrozumieć, przedsiębiorca musiałby zrozumieć sposób działania rynku. Pierwszą rzeczą, o której zawsze należy pamiętać, jest to, że rynek ma charakter fraktalny. Oznacza to, że dokładne wzorce, które trader widzi w jednym przedziale czasowym, mogą być powtarzane w niższym przedziale czasowym tej samej pary walutowej.

Po drugie, przedsiębiorca musiałby również zauważyć, że rynek składa się z trendów i trendy te poruszają się w górę lub w dół w miarę rozwoju rynku.

Te indywidualne trendy, które poruszają się w górę lub w dół rynku w ciągu dnia handlowego, składają się ze znacznie mniejszych fraktalnych trendów, które również poruszają się w górę lub w dół rynku w taki sam sposób, jak większy trendy. Te mniejsze trendy można nazwać falami dla celów ilustracji.

Doświadczony trader byłby w stanie spojrzeć na rynki i zobaczyć, że wszystkie te fale cenowe, które składają się na trend, są zwykle dłuższe lub krótsze, w zależności od kierunku, w którym poruszają się fale cenowe w stosunku do obecnego trendu na rynku na rynku wykresy tradera.

Patrząc na mniejsze fraktalne trendy w korelacji z większymi trendami bardzo łatwo traderowi zauważyć, że fale cenowe, które są w kierunku większego trendu, poruszają się znacznie szybciej i dłużej niż fale cenowe, które są przeciwne kierunek w kierunku obecnego trendu na rynku.

Będąc w stanie to zaobserwować, może pomóc handlowcowi w wyobrażeniu sobie, jakie potencjalne szkody wyrządzone przez złożenie transakcji w złym kierunku wyrządziłyby jego kapitałowi własnemu w ciągu dnia handlowego, szczególnie jeśli on lub ona nie aktywnie zarządzają ryzykiem.

Inną ważną zaletą stosowania wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla Meta Trader 4 jest to, że może pomóc traderowi w wykryciu, kiedy nastąpi odwrócenie ceny. Jest to szczególnie ważne dla handlowców, którzy już prowadzą zyskowne transakcje na rynku.

Gdy trader będzie w stanie wykryć te wzorce cen przy użyciu wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla Meta Trader 4 i zdaje sobie sprawę, że wzorce zwykle wskazują raczej wysokie prawdopodobieństwo odwrócenia ceny, trader byłby wówczas w stanie wyjść z części lub całości swojego lub jej zawody. Inwestor wyjdzie z niektórych transakcji tylko wtedy, gdy będzie chciał sprawdzić, czy nastąpi odwrócenie, zanim będzie mógł zdjąć pozostałe pozycje.

Niektóre wady korzystania ze wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla MT4

Jedną z wad stosowania wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla Meta Trader 4 jest to, że może on powodować, że inwestor jest leniwy. Wynika to z faktu, że zarówno wzorce akumulacji, jak i dystrybucji tradycyjnie uczyły się na nagich wykresach, dzięki czemu inwestor byłby w stanie natychmiast wykryć, kiedy te wzorce cen pojawią się na dowolnych wykresach bez potrzeby stosowania dodatkowych wskaźników.

Kolejną wadą stosowania wskaźnika ASI Accumulative Swing Index dla Meta Trader 4 do generowania sygnałów transakcyjnych jest to, że czasami rynek może nie odwrócić się na końcu wzorców. Handlowiec może nadal handlować zyskiem, jeśli najpierw pozwoli wzorcom na zmianę ceny w nowym kierunku przed wejściem w jakiekolwiek transakcje.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.