Grid Indicator For MT4Table Of Contents:

  1. Grid Indicator For MT4
  2. Grid Indicator For MT4 - objaśnienie
  3. Zalety korzystania ze Grid Indicator For MT4
  4. Grid Indicator For MT4 - Wnioski

Grid Indicator For MT4 jest niestandardowym wskaźnikiem dla MT4. Jest to prosty, ale bardzo przydatny wskaźnik, który może pomóc poprawić wyniki każdego tradera. Jeśli korzystasz już z wewnętrznej siatki platformy Metatrader4 lub pomyślałeś o jej użyciu, ale zauważyłeś, że zaśmieca ona twoje wykresy zbyt dużą liczbą linii, to ten niestandardowy wskaźnik jest dla Ciebie idealny.

FREE Grid Indicator

Download the FREE Grid Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

W poniższych sekcjach najpierw przedstawię bardziej szczegółowe wyjaśnienie dotyczące działania wskaźnika. Następnie pokażę ci niektóre korzyści, które uzyskasz za pomocą tego wskaźnika.

Grid Indicator For MT4 - objaśnienie

Grid Indicator For MT4 wyświetla wygodniejszą siatkę niż wewnętrzna siatka Metatrader4. Wskaźnik może być używany we wszystkich ramach czasowych poniżej tygodniowego przedziału czasowego. Wykorzystuje pionowe linie do podzielenia wykresu na miesiąc, tygodnie, dni i godziny. Łatwo jest dostrzec różne rodzaje linii, ponieważ są one wyświetlane w różnych kolorach. Początek nowej godziny jest wskazywany przez szare pionowe linie, niebieskie pionowe linie wskazują początek nowego dnia, czerwone pionowe linie wskazują początek nowego tygodnia, a żółte linie wskazują początek nowego miesiąca.

Widoczność różnych pionowych linii zależy od aktualnie używanego przedziału czasowego. W ramach czasowych M1 i M5 można zobaczyć wszystkie typy linii pionowych. Jeśli przełączysz się na ramy czasowe M15, M30 lub H1, szare pionowe linie znikną. W ramce czasowej H4 widać czerwone i żółte linie, co oznacza początek nowych tygodni i miesięcy. Wreszcie w dziennym przedziale czasowym widać tylko miesięczne pionowe linie. Uproszczenie to ma sens, ponieważ wskaźnik zacząłby zaśmiecać wykresy zbyt dużą liczbą linii, gdyby wszystkie różne pionowe linie były wyświetlane we wszystkich ramach czasowych.

Oprócz różnych linii pionowych wskaźnik wykreśla również linie poziome. Te poziome linie są umieszczone na okrągłych poziomach psychologicznych, które zazwyczaj są bardzo dobrze szanowane przez rynek, ale wielu traderów zapomina o nich w swoich analizach technicznych. Niebieskie poziome linie wyświetlają prawdziwe okrągłe poziomy, takie jak 0,91, 0,92, 0,93 itd. Podczas gdy szare poziome linie wyświetlają pośrednie okrągłe poziomy, takie jak 0,9150, 0,9250, 0,9350 i tak dalej. Te szare linie są jednak wyświetlane tylko w ramach czasowych H1 i ramach czasowych poniżej.

Zalety korzystania ze Grid Indicator For MT4

Istnieje wiele zalet korzystania z tego Grid Indicator For MT4 w handlu. Poniżej niektóre z nich zostaną wyjaśnione. Pierwszą dużą zaletą korzystania ze wskaźnika w handlu jest to, że możesz łatwo zobaczyć, jak daleko cena już się przesunęła w tym miesiącu / tygodniu / dniu. Może to uniemożliwić ci podjęcie transakcji w złym kierunku, ponieważ cena zwykle zmienia kierunek po tym, jak bardzo zmieniła się w bieżącym miesiącu / tygodniu / dniu.

Pionowe linie mogą również pomóc w łatwym określeniu końca okresu, co może uniemożliwić zawieranie transakcji na koniec dni, tygodni lub miesięcy, w których zwykle nie ma dużej zmienności na rynkach.

Kolejną dużą zaletą Grid Indicator For MT4 są poziome linie, które ułatwiają wykrycie okrągłych poziomów, które przez większość czasu są respektowane przez zmiany cen. Może to nie tylko pomóc w zapobieganiu transakcjom przeciwko silnym poziomom wsparcia lub oporu, ale także może być wykorzystane do zawierania transakcji opartych na tych poziomach.

Możesz połączyć ten wskaźnik ze wszystkimi istniejącymi strategiami handlowymi, ponieważ nie zaśmieca to zbytnio twoich wykresów. Mógłbym nawet bardzo dobrze połączyć ten wskaźnik z niektórymi innymi, aby stworzyć zupełnie nową strategię.

Grid Indicator For MT4 - Wnioski

Grid Indicator For MT4 może być bardzo dobrym dodatkiem do każdej strategii handlowej. Pomaga zapobiegać niektórym stratom, pokazując koniec głównych okresów rynkowych. Oprócz tego wyświetla również bardzo silne poziomy wsparcia i oporu, o których w innym przypadku mógłbyś zapomnieć w swojej analizie technicznej, a tym samym podejmując wymianę przeciwko tak silnemu poziomowi, co nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Ten wskaźnik robi to wszystko, nie zaśmiecając wykresu zbyt dużą ilością rzeczy ani nie wyrządzając ci żadnej innej szkody. Dlatego naprawdę nie ma wady korzystania z niego do codziennego handlu. Pozwól, aby pomógł ci stać się dochodowym inwestorem.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.