Wskaźnik KVO Oscylatora Klingera do MT4Table Of Contents:

  1. Wskaźnik KVO Oscylatora Klingera do MT4
  2. Objaśnienie wskaźnika KVO Oscylatora Klingera dla MT4
  3. Przykłady handlu ze wskaźnikiem KVO Oscylatora Klingera dla MT4

Oscylator Klingera Wskaźnik KVO dla MT4 jest potężnym wskaźnikiem dla handlu. Pomaga nie tylko wprowadzić ustalone trendy, ale także ostrzega o możliwej zmianie trendu, którą można następnie wymienić. Wskaźnik próbuje określić długoterminowy kierunek przepływu pieniędzy, a jednocześnie jest wystarczająco czuły, aby wykryć krótkoterminowe ruchy. Odbywa się to poprzez porównanie wolumenu z ruchem cenowym. Następnie wskaźnik kreśli wyniki jako łatwy do interpretacji oscylator.

FREE Klinger Oscillator KVO Indicator

Download the FREE Klinger Oscillator KVO Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

W tym artykule wyjaśnię wskaźnik KVO Oscylatora Klingera dla MT4 i pokażę jego moc. Następnie pokażę ci również przykłady handlu z tym wskaźnikiem, abyś mógł zobaczyć moc.

Objaśnienie wskaźnika KVO Oscylatora Klingera dla MT4

Jak krótko napisałem powyżej, wskaźnik KVO Oscylatora Klingera dla MT4 używa Volume do określenia jego histogramu. Oblicza się to w następujący sposób: Najpierw określa się siłę objętości przyrządu. Siła objętości jest formą obliczania objętości, która bierze również pod uwagę aktualny trend, a tym samym generuje dokładniejszą wartość, która również pokazuje kierunek objętości. Po drugie, wskaźnik oblicza swój oscylator, przy czym zasadniczo jest generowany przez odjęcie wykładniczej średniej ruchomej siły objętości z okresem 55 od tego samego EMA, ale z okresem 34. Wyniki są następnie wykreślane w postaci histogramu.

Wskaźnik wyświetla również linię sygnałową, która zasadniczo jest wykładniczą średnią ruchomą z okresem 13. Relację między tą linią a histogramem można wykorzystać do znalezienia pozycji handlowych. Sygnał kupna jest tworzony na przykład, gdy histogram jest powyżej zera, a następnie przesuwa się również powyżej linii sygnału. W przypadku sygnałów sprzedaży jest odwrotnie.

Inną metodą handlu za pomocą wskaźnika KVO Oscillator dla MT4 są sygnały oparte na dywergencji. Rozbieżność to świetny sposób na wykrycie potencjalnych zwrotów na rynku. Mówiąc prosto, pokazuje malejącą siłę trendu. Niedźwiedzia rozbieżność powstaje, gdy cena osiąga wyższe maksima, ale histogram Klinger rysuje niższe maksima. Uporczywa rozbieżność powstaje w odwrotny sposób, co oznacza, że cena powoduje niższe minima, podczas gdy histogram pokazuje wyższe minima.

Przykłady handlu ze wskaźnikiem KVO Oscylatora Klingera dla MT4

Powyżej można zobaczyć przykłady handlu, które wykorzystują wskaźnik KVO Oscylatora Klingera dla MT4. Zaznaczyłem zarówno transakcje dywergencji, jak i transakcje linii sygnałowej. Dla większego bezpieczeństwa powinieneś skupić się na konfiguracjach, które łączą rozbieżności i konfiguracje linii sygnałowej, ponieważ zapewniają wyższy procent wygranych. Z tych kilku przykładów możesz już zobaczyć, ile mocy posiada ten wskaźnik. W zależności od miejsca zatrzymania straty wszystkie transakcje mogły wygrywać.

Transakcje zostały wykonane zgodnie z następującą procedurą. Najpierw czekamy na powstanie rozbieżności. Po wykonaniu tego kroku możemy teraz skupić się na znalezieniu wejścia z rozbieżnością, co oznacza krótki z rozbieżnością niedźwiedzi i długi z rozbieżnością uparty. Do naszego wpisu używamy linii sygnałowej. Ponieważ mamy zbieżność rozbieżności, wystarczy poczekać, aż histogram przejdzie pod linią sygnałową i nie trzeba czekać, aż oba przejdą na drugą stronę wskaźnika.

Ważne jest, aby pamiętać, że wskaźnik KVO Oscillator dla MT4 działa najlepiej, gdy jest używany na trendowym rynku, ponieważ może istnieć wiele fałszywych sygnałów na rynku, które mogą prowadzić do strat. Nie powinieneś też zbytnio zachłanować się swoimi celami. Chciwość nigdy nie jest dobra podczas handlu i zrujnowała kapitał wielu inwestorów. Cierpliwość jest kluczem do sukcesu w handlu.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.