2 MA Channel Breakout Indicator For MT4

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 basit ama çok güçlü bir göstergedir. Özellikle bir saatten daha uzun bir süredir işlem grafikleri için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

FREE 2 MA Channel Breakout Indicator

Download the FREE 2 MA Channel Breakout Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 , esas olarak, gerçekleşen koparma seansları için kullanılır. Birçok tüccar, yalnızca koparmaların öncüllerine dayanan stratejiler ve ticaret sistemleri geliştirdi.

Bu koparma stratejileri ticaret fırsatlarınız için kazançlıdır ve kısa süren bir işlemdir, bu nedenle günün çoğunu almaz. Ticarette anahtar bir özellik çünkü herkesin bir çizelgenin önünde bütün gün oturup lüksü yok. Ailenle vakit geçirmek gibi yapacak başka önemli şeylerin var. Ayrıca, bütün gün ticaret terminalinizden oturup vaktiniz olsa bile, size karşı çalışacaktır. Bunun nedeni, aşırı alım satım yapmak portföyünüzün zarardan daha fazla zarar vermesidir, bu yüzden hiçbir şekilde teşvik etmiyorum. Komisyonculara geri topladığınız kârın çoğunu bağışlayacaksınız. Ancak, bu başka bir gün için bir konudur.

Adından da anlaşılacağı gibi, 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 için 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 iki hareketli ortalama kullanılarak inşa edilmiştir; 89 periyotta hızlı hareket eden ortalama işlem. Bir gösterge, aynı zamanda 144 daha yüksek bir süreye sahip ikinci bir hareketli ortalamadan ve bu nedenle daha yavaş hareketli ortalamadan oluşur. Hareketli ortalama süresi ne kadar yüksek olursa, hareketli ortalama o kadar yavaş olur.

Nasıl işlediğini ve bazı pipleri tutarlı bir şekilde toplamak için nasıl kullanılabileceğini görmek 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 için 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 daha ince detaylarına bakalım.

Tutarlılık, ticari portföyünüzü üssel bir oranda büyütmenin anahtarıdır.

İnce Detaylar

Breakout ticareti pek çok tüccar için yeni değil ama ne olduğuna bakalım. Koparma bölgeleri sonra kopar. Bu bölgeler dar olma eğilimindedir. Örneğin, Bollinger Bantları göstergesini kullanarak bunları hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Örneğin, Bollinger Band göstergesinin bantları dar ise o zaman bu, kendinizi fiyatın belirli bir bölgeden "hızlanabileceği" dar bir yan ticaret kanalında bulabileceğiniz anlamına gelir.

Şimdi koparma yönüne, size doğru bir analiz sağlayan bir ticaret sistemi sayesinde karar verilmesi gerekir. Bazen, ortaya çıkan şey, piyasanın geçici olarak “kırılabileceği” ve tam tersi yönde dönüp, ters yönde bir hareket hazırlığı için önceki dar kanalına geri dönebileceğidir. Daha sonra bu işlem, tüccarların çoğunluğunu bu sahte boşluğu ticaret yapmaya ve doğru yöne gittikleri için durdurmaya teşvik ediyor. Bu genellikle bir tasfiye olarak adlandırılır. Bunun tanımı ismin kendisindedir. Bir koparmanın tam tersi - bir kopuşun tam tersi.

Bu referanslar piyasada çok fazla olur ve birçok tüccar onlar tarafından yakalanır. Ben bile fakeout hamlesinde yakalandım. Bu hepimize olur. O gün sık sık başıma geldi ama beceri ve bilgide büyüdüğümde, ticaret sistemim öyle bir dereceye kadar gelişti ki, ticaretin yanlış işlem yapma riskini neredeyse tamamen minimuma indirdi. Ancak, sadece bir eksiklik ile bir koparma arasındaki farkın zaman olduğunu belirtmek isterim. Zamana duyarlıdırlar. Bunun anlamı, bir koparma işaretinin o zaman biriktirme bölgesinin bittiği ve bir kesilmenin geçmediği anlamına gelir. Bu hatırlanması gereken önemli bir farktır.

Bununla birlikte, 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 için bir koparma işlem hakkına sahip olma şansınız artar.

Breakout Trading İşte Geldik!

MT4 için 2 MA Breakout Göstergesi çoğunlukla H1 çizelgeleri ve üstü için kullanılır. Ama ne benim günlük esnaf için 15 dakikalık grafiklerde kullanabilirsiniz. Bunu söylememin sebebi, çoğunlukla 15 dakikalık zaman aralıklarında ara vermelerle işlem yapmam. Ancak, koparma ticaret sistemini nasıl kullandığınıza bağlıdır. Asya seansında genellikle oluşan dar bir ticaret kanalı veya aralığı vardır.

Bir koparma ticaretinin, kesilen ticaretle aynı olduğunu iddia edebilirsiniz, çünkü bir kopuştan sonra fiyat hızlı bir şekilde geri çekilse bile, stop zararınızı kârın altına alarak hızlı bir şekilde karınızı kilitlemeniz koşuluyla, bu hareketten kâr elde edebilirsiniz. Bu şekilde eğer gerçekten bir başarısızlık varsa o zaman hala kazanırsın. Bu risklidir, çünkü çok fazla mal almak için büyük bir ticaret portföyüne ihtiyacınız vardır, çünkü hamle birkaç pip ile kısadır. Gerçekte mantıklı olan ve bu görüş aslında, koparma işlemlerinin ticareti ile yakından ilgilidir. Bu yolu tercih ediyorum çünkü daha az riskli.

Kesinti işlemleri olduğu gibi işlem görmem gerekmez - piyasa bana hangi yönde eğilim göstereceğini "ima ettiğinde", kesik kesimleri dolaylı olarak değiştiririm. Bu genellikle kesilmeden sonra gerçekleşir. Bu şekilde ticaretin koparılması bana daha fazla pip toplama fırsatı verir ve diğer şekilde ticaretin kesilmesinden çok daha az risklidir.

Ekran görüntüsü, bu durumda, Asya oturumu sırasında bir ara verildiğinde çekildi. Fiyat bir an önce düştü ve birikim bölgesine “geri çekildi”. Kırmızı nokta, bir satış koparma ticaretine işaret eder ve gri nokta olası bir alım koparma ticaretine işaret eder. 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 için 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 temel kullanım durumu budur. Genellikle burada gerçekleşen şey, büyük bankaların bir patlak paterni uygulayacağı ve tüccarları bu yönde alım veya satıma tetikleyeceğidir. Bu durumda, piyasa günün olası en düşük seviyesini belirlemek için aşağı doğru patladı. Sonra tekrar yukarı doğru hareket etti ve çift tabanlı bir desen oluşturmak için günün mümkün olan en altına geri döndü. Ancak bu gerçekleştiği için, kısa pozisyonda olan tüccarlar şimdi doğru yöne döndüklerine inanmaya başlayacak, ancak bir sonraki kırmızı noktalar aşağıya doğru uzatılmış fitilleri olan şamdanları göstermektedir. Bu, yeterli satış baskısının bulunmadığını ve piyasanın gün ortası için yukarı doğru hareket edeceğini göstermektedir.

Bu ticaret kurulumundan hoşlandığım şey, Asya menşeli dar menzilin 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 . Fiyat hareketinin bu davranışı veya niteliği düşündüğünüzden daha sık gerçekleşir.

Kapanışta

2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 , alım-satım işlemleri için mükemmel bir göstergedir. Ancak, 2 MA Kanal Koparma Göstergesi tarafından görüntülenen bu koparmaların etkilerini değiştirmek için bunu kullanabilirsiniz. Bunu yapmanın temel amacı, daha fazla pip teklif etmesi ve daha az riskli olmasıdır. Bu harika çünkü artık 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 ticari işlemlerin günlük ticaretinde büyük bir 2 MA Channel Breakout Indicator For MT4 .

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!