3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4

Hareketli Ortalama geçiş stratejisinin en eski ve en temel stratejilerden biri olduğunu düşünüyorum. Normalde bu strateji sadece iki Hareketli Ortalama'dan oluşur ve MA'ların haçına dayanan işlemlere girer. Ancak, 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 ancak üç Hareketli Ortalama kullanır ve bu nedenle muhtemelen sadece iki kullanan stratejilerden daha iyi performans gösterir. Bu gösterge Hareketli Ortalama'yı şaşırtmamak için görüntülemiyor, ancak geçişi ve böylece giriş sinyalini göstermek için kırmızı ve yeşil oklar çiziyor.

FREE 3 MA Cross w_Alert v2 Indicator

Download the FREE 3 MA Cross w_Alert v2 Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Bu makalede, ilk önce 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 temel alan stratejinin temellerini hızlıca açıklayacağım. Daha sonra size farklı ayarları anlatacağım. Sonunda, kârınızı en üst düzeye çıkarmak için bu göstergeyi başkaları ile nasıl birleştirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Hareketli Ortalama geçit stratejisinin Temelleri

Hareketli Ortalama geçiş stratejileri, her biri farklı bir döneme sahip, aynı anda birden fazla MA kullanıyor. Genellikle, giriş sinyalleri için kullanılan çok hızlı bir EMA (kırmızı) ve genel eğilimi daha iyi yakalamak için yavaş bir EMA (mavi) vardır. Bununla birlikte, 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 ayrıca giriş sinyallerini filtrelemek ve böylece bazı kayıp işlemlerini önlemek için orta periyotta (yeşil) üçüncü bir Hareketli Ortalama kullanır.

Bu strateji, aşağıdaki koşullar yerine getirildiğinde uzun sinyaller üretir. Orta EMA (yeşil) yavaş EMA'nın (mavi) üstünde olmalıdır. Hızlı EMA şimdi orta EMA'yı baş aşağı geçtiğinde uzun sinyal tetiklenir ve 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 kırmızı yukarı ok çizer. Kısa sinyaller için bunun tersi geçerlidir. Orta Hareketli Ortalama, yavaş MA'nın altında olmalı ve ardından hızlı Hareketli Ortalama bu iki çizgiyi de geçmelidir.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde, grafiğin tüm bu Hareketli Ortalamalarla karıştırılmaya başladığını görebilirsiniz; bu nedenle 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 olan 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 yalnızca önemli geçitlerde okları göstermesi ve grafiğin aksi durumda temiz tutması çok iyi .

3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 Ayarı

3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 ayarları basittir ve kendilerini tekrar eder. Teknik olarak, yalnızca üç Hareketli Ortalama ayarından ve alarm özelliğini yapılandırmak için bir ayardan oluşur.

Her MA için önce dönemi seçebilirsiniz. Bir sonraki satırda vardiyayı yapılandırabilirsiniz ve son ayar Hareketli Ortalama yöntemini tanımlar. 0 ile gösterge basit bir Hareketli Ortalama kullanır, 1 ile bir EMA kullanır, 2 tanesi düzgünleştirilmiş bir Hareketli Ortalama ve 3 tane doğrusal ağırlıklı bir MA kullanır. Bu ayarlarla biraz deneme yapıp en çok hangi Hareketli Ortalama kombinasyonunu sevdiğinizi çözmenizi öneririm.

Son ayar, 3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4 için (0) ve açık (1) uyarı fonksiyonunu kapatmak için kullanılır. Uyarılar açık durumdayken, gösterge bir ok çizdiğinde her zaman bir uyarı alırsınız, bu bir crossover olduğunda her zaman anlamına gelir. Bu özellik harika bir ektir, çünkü size zaman kazandırır çünkü gün boyu grafiklerin önünde olmak zorunda değilsiniz.

3 Moving Average MA Cross with Alert Indicator For MT4

Bu gösterge, kendi başına güçlü olmasına rağmen, en iyi şekilde başka bir gösterge ile birlikte kullanılır. Bu gösterge, istediğiniz herhangi bir gösterge olabilir. Bu makale için popüler MACD göstergesini kullanmaya karar verdim. Bu araç, pazar yönündeki yakın bir değişikliğin son derece güçlü bir göstergesi olan sapmayı bulmamıza yardımcı olabilir.

Bu nedenle, bu strateji için önce bir ayrışma gelişmesini bekler veya giriş sinyali aldığımızda kontrol ederiz. Eğer bir sinyal alırsak ve daha önce mevcut fiyattan çok uzak olmayan bir sapma olmuşsa, bu doğrultuda bir ticaret yapabiliriz. Girişimize bir üstünlük katacağımızdan dolayı, ticaretin kazanan olarak sona ermesi muhtemeldir ve aynı zamanda, resimde gördüğünüz gibi, bu işlemler çok büyük kazançlar sağlayabilir.

Ticaret yönetimi tamamen ticaret tarzınıza ve kendinizi ne gibi hissettiğinize bağlıdır. Hedef yerleştirme için bir fikir, örneğin, konumumuza karşı bir farklılık beklemektir.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!