Grid Indicator For MT4Table Of Contents:

  1. Grid Indicator For MT4
  2. Grid Indicator For MT4 - Açıklama
  3. Grid Indicator For MT4 Kullanmanın Avantajları
  4. Grid Indicator For MT4 - Sonuç

Grid Indicator For MT4 için Grid Indicator For MT4 için özel bir Göstergedir. Her yatırımcının sonuçlarını artırmaya yardımcı olabilecek basit ama çok kullanışlı bir göstergedir. Metatrader4 Platformunun şirket içi ızgarasını zaten kullanıyorsanız veya kullanmayı düşündüğünüz halde çizelgelerinizi çok fazla satırla karıştırdığınızı düşünüyorsanız, bu özel Gösterge sizin için mükemmel bir seçimdir.

FREE Grid Indicator

Download the FREE Grid Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Aşağıdaki bölümlerde önce göstergenin işlevselliği hakkında daha ayrıntılı bir açıklama yapacağım. Bundan sonra, bu göstergeyi kullanarak elde edebileceğiniz bazı avantajları göstereceğim.

Grid Indicator For MT4 - Açıklama

Grid Indicator For MT4 için Metatrader4'ün kurum içi ızgarasından daha uygun bir ızgara görüntüler. Gösterge, haftalık zaman diliminin altındaki tüm zaman dilimlerinde kullanılabilir. Grafiğinizi ay, hafta, gün ve saatlere ayırmak için dikey çizgiler kullanır. Farklı çizgi türlerini bulmak kolaydır, çünkü bunlar farklı renklerde görüntülenir. Yeni bir saatin başlangıcı gri dikey çizgilerle gösterilir, mavi dikey çizgiler yeni bir günün başlangıcını gösterir, kırmızı dikey çizgiler yeni bir haftanın başlangıcını gösterir ve sarı çizgiler yeni bir ayın başlangıcını gösterir.

Farklı dikey çizgilerin görünürlüğü, o anda kullanmakta olduğunuz zaman dilimine bağlıdır. M1 ve M5 zaman dilimlerinde tüm dikey çizgi türlerini görebilirsiniz. M15, M30 veya H1 zaman dilimine geçerseniz, gri dikey çizgiler kaybolur. H4 zaman diliminde kırmızı ve sarı çizgileri görebilirsiniz, yani yeni haftalar ve ayın başlangıcı anlamına gelir. Son olarak Günlük zaman diliminde sadece aylık dikey çizgileri görebilirsiniz. Bu sadeleştirme mükemmel bir anlam ifade ediyor, çünkü eğer tüm dikey çerçeveler tüm zaman dilimlerinde gösteriliyorsa, gösterge çizelgelerinizi çok fazla çizgi ile karıştırmaya başlayacaktır.

Farklı dikey çizgilere ek olarak, gösterge yatay çizgileri de çizer. Bu yatay çizgiler, genellikle piyasa tarafından çok iyi saygı duyulan psikolojik yuvarlak seviyelere yerleştirilir, ancak birçok tüccar teknik analizlerinde onlar hakkında unutur. Mavi yatay çizgiler, 0.91, 0.92, 0.93, vb. Gibi gerçek yuvarlak seviyeleri gösterir. Gri yatay çizgiler ise 0.9150, 0.9250, 0.9350 ve benzeri gibi yuvarlak seviye seviyelerini gösterir. Ancak bu gri çizgiler yalnızca H1 zaman çizelgesinde ve altındaki zaman aralıklarında görüntülenir.

Grid Indicator For MT4 Kullanmanın Avantajları

Grid Indicator For MT4 için bu Grid Indicator For MT4 kullanmanın birçok avantajı var. Aşağıda bunlardan bazıları açıklanacaktır. İşleminizde göstergeyi kullanmanızın ilk büyük avantajı, fiyatın bu ay / hafta / gün için ne kadar ileri gittiğini kolayca görebilmenizdir. Bu, işlemlerinizi yanlış yönde almanızı önleyebilir, çünkü fiyat, geçerli ay / hafta / gün çok uzağa taşındıktan sonra yönünü değiştirir.

Dikey çizgiler ayrıca, pazarlarda genellikle fazla oynaklığın bırakılmadığı günler, haftalar veya ayların sonunda alım satım almanızı engelleyebilecek bir dönemin sonunu kolayca belirlemenize yardımcı olabilir.

Grid Indicator For MT4 diğer büyük avantajı, çoğu zaman fiyat hareketine saygı duyulan yuvarlak seviyeleri tespit etmeyi kolaylaştıran yatay çizgilerdir. Bu, yalnızca bu güçlü destek veya direnç seviyelerine karşı olan ticareti engellemenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu seviyelere göre işlem yapmak için de kullanılabilir.

Bu göstergeyi, mevcut işlem stratejilerinizle birleştirebilirsiniz, çünkü çizelgelerinizi çok fazla karıştırmaz. Tamamen yeni bir strateji oluşturmak için bu göstergeyi diğerleriyle birleştirmek için çok iyi bir fikir bile olabilirim.

Grid Indicator For MT4 - Sonuç

Grid Indicator For MT4 , her işlem stratejisine çok iyi bir ek olabilir. Büyük pazar dönemlerinin sonunu göstererek, bazı işlem kaybını önlemenize yardımcı olur. Buna ek olarak, teknik analizinizde unutabileceğiniz bazı çok güçlü destek ve direnç seviyelerini de gösterir ve bu nedenle asla iyi bir fikir olmadığı kadar güçlü bir seviyeye karşı bir ticarete girersiniz.

Bu Gösterge, çizelgenizi çok fazla şeyle karıştırmazken veya size başka bir zarar verirken bunları yapar. Bu nedenle, günlük işlemleriniz için kullanmanın hiçbir dezavantajı yoktur. Karlı bir tüccar olma yolunda size yardımcı olmasına izin verin.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.