MT4 için Klinger Osilatör KVO GöstergesiTable Of Contents:

  1. MT4 için Klinger Osilatör KVO Göstergesi
  2. MT4 için Klinger Osilatörünün KVO Göstergesinin Açıklaması
  3. MT4 için Klinger Osilatörü KVO Göstergesi ile ticari örnekler

MT4 için Klinger Osilatör KVO Göstergesi alım satım için güçlü bir göstergedir. Sadece belirlenmiş trendlere girmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sizi olası bir trend değişikliği konusunda da uyarır; Gösterge para akışının uzun vadeli yönünü belirlemeye çalışırken, kısa vadeli hareketleri tespit edebilecek kadar hassas olmasına rağmen. Bu işlem hacmi fiyat hareketi ile karşılaştırarak yapılır. Gösterge daha sonra sonuçları osilatörün yorumlanması kolay olarak çizer.

FREE Klinger Oscillator KVO Indicator

Download the FREE Klinger Oscillator KVO Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Bu yazıda MT4 için Klinger Osilatörünün KVO Göstergesini açıklayacağım ve bunun ne kadar güçlü olduğunu göstereceğim. Daha sonra size bu göstergeyle bazı ticaret örnekleri de göstereceğim ki gücü görebilesiniz.

MT4 için Klinger Osilatörünün KVO Göstergesinin Açıklaması

Kısa bir süre önce yazdığım gibi, Klinger Osilatörü KVO Göstergesi For MT4, histogramını belirlemek için Hacmi kullanır. Bu, aşağıdaki gibi hesaplanır: İlk önce aletin Ses Gücü belirlenir. Hacim Kuvveti, mevcut eğilimi de dikkate alan ve dolayısıyla hacmin yönünü de gösteren daha kesin bir değer üreten bir hacim hesaplama şeklidir. İkincisi gösterge, osilatörünü esas olarak, aynı EMA'dan 55 periyodu ile ancak 34 periyodu ile Hacim Kuvvetinin üssel bir hareketli ortalamasını çıkartarak üretilir.

Gösterge ayrıca, 13. periyodda üstel bir hareketli ortalama olan bir sinyal çizgisi de gösterir. Bu çizgi ile histogram arasındaki ilişki ticari girişleri bulmak için kullanılabilir. Örneğin, histogram sıfırın üzerinde olduğunda ve sonra sinyal çizgisinin üzerinde hareket ettiğinde bir satın alma sinyali üretilir. Satış sinyalleri için tam tersi.

Klinger Osilatörü KVO İndikatörü MT4 ile alım satım işleminin bir başka metodu diverjansa dayalı sinyallerdir. Sapma, piyasadaki potansiyel tersine çevirmeleri tespit etmek için harika bir yöntemdir. Basitçe söylemek gerekirse, bir trendin azalan gücünü gösterir. Fiyat yükselişe geçtiğinde düşüş eğilimi oluşuyor, ancak Klinger histogramı düşüş eğilimi gösteriyor. Yükseliş sapması tam tersi bir şekilde oluşuyor, yani fiyat düşük düşüşler yaratırken fiyat düşük seviyeler oluşturuyor.

MT4 için Klinger Osilatörü KVO Göstergesi ile ticari örnekler

Yukarıda Klinger Osilatör KVO Göstergesi For MT4'ü kullanan bazı ticari örnekleri görebilirsiniz. Hem ıraksaklık hem de sinyal hattı ticaretini işaretledim. Daha fazla güvenlik için, farklılığı birleştiren kurulumlara ve sinyal hattı kurulumlarını daha yüksek bir kazanç yüzdesi sağladıkları için odaklanmalısınız. Bu birkaç örnekten, bu göstergenin ne kadar güce sahip olduğunu zaten görebilirsiniz. Kayıp yerleştirmeyi durdurmanıza bağlı olarak, tüm işlemler, alım satım kazanıyor olabilirdi.

Aşağıdaki prosedür ile alındığı esnaf. İlk önce bir ayrılık oluşmasını bekliyoruz. Bu adım bir kez yapıldığında, artık düşüş sapması ile kısa ve yükseliş sapması ile uzun anlamına gelen sapma ile bir giriş bulmaya odaklanabiliriz. Bizim girişimiz için sinyal hattını kullanıyoruz. Farklılığın birleştiğine sahip olduğumuz için, histogramın sinyal çizgisinin altından geçmesini beklemek yeterlidir ve her ikisinin de göstergenin diğer tarafına geçmesini beklemeye gerek yoktur.

Klinger Osilatörünün KVO Göstergesi For MT4 için bir trend piyasasında kullanıldığında en iyi şekilde çalıştığını not etmek önemlidir, çünkü geniş bir pazarda kayıplara neden olabilecek çok sayıda sahte sinyal olabilir. Ayrıca hedeflerinizle çok açgözlü olmamalısınız. Açgözlülük işlem yaparken asla iyi değildir ve bir çok tüccarın başkentini mahvetmiştir. Sabır, ticaretteki başarının anahtarıdır.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.