r_Gator Indicator For MT4 İçin r_Gator Indicator For MT4 Giriş

r_Gator Indicator For MT4 için ünlü Timsah göstergesi ile yakından ilgili bir teknik forex göstergesidir. Bu göstergelerin her ikisi arasındaki tek fark, r_Gator Indicator For MT4 , Timsah göstergesinden çok daha erken alım / satım sinyallerini tanımlamasıdır. Bu gösterge aynı zamanda Timsah göstergesinin işaretini de takip eder; ayrıca, fraktal geometri ve doğrusal olmayan dinamikleri dağıtan Hareketli Ortalama'nın bir birleşimidir. Bu gösterge tüm zaman dilimlerinde ve tüm piyasa koşullarında çok iyi çalışır.

FREE r_Gator Indicator

Download the FREE r_Gator Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Bu gösterge piyasa davranışını tanımlamak için tasarlanmıştır. Pazarın konsolidasyon aşamasındayken timsahın uyuduğu söylenir. Piyasa ne kadar uzun süre konsolide olursa, timsahın o kadar uzun uyuduğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda timsahın şimdi aç olduğu anlamına gelir. Basit bir deyişle, pazarın hemen ardından daha güçlü hamleler bekleyebiliriz.

r_Gator Indicator For MT4 Kullanarak Ticaret Stratejisi

Satın Alma Sinyali - r_Gator Indicator For MT4 tüm çizgileri fiyat hareketinin altına düştüğünde ve Mavi çizginin Kırmızı ve Yeşil çizgileriyle kesiştiği zaman alım satım yapın.

Alım Satımdan Çık - Gösterge çizgileri iç içe geçtiğinde Alım pozisyonunuzu kapatın.

r_Gator Indicator For MT4 tüm piyasa koşullarında çok iyi çalışır ve tüccarların uzun süre pozisyonlarında kalmasına yardımcı olur. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, yükseliş eğiliminde, r_Gator Indicator For MT4 bize üç işlem sinyali verdi. Eğilim yeterince güçlü ise, alım pozisyonlarınızı ölçeklendirmek için bir sonraki geri çekmeyi bekletmeyi ve beklemeyi seçebilirsiniz. Dalgalı bir trendde veya dalgalı bir piyasada, pozisyonlarınızı uzun süre tutmayın.

GBP / CAD alım trendinin yukarıdaki resminde yeterince güçlüydü. Bu, satın alma pozisyonumuzu tutabileceğimiz anlamına gelir ve yepyeni geri çekilme geldiğinde, pozisyonumuzu ölçeklendirebiliriz ve burada yaptığımız şey budur. Tüm çizgiler iç içe geçtiğinde, pazarda hiç bir eğilim olmadığı anlamına gelir. Bir başka neden de oynaklığın çok düşük olması olabilir. Muhafazakar bir tüccarsanız, tüm çizgiler iç içe geçerken yarım konumunuzdan çıkmaya çalışın ve gösterge bir satın alma sinyali verdiğinde konumlarınızı ölçeklendirin.

Satış Sinyali - r_Gator Indicator For MT4 tüm çizgileri fiyat hareketinin üstüne çıktığında ve mavi çizgi kırmızı ve yeşil çizgileri kesiştiğinde satış r_Gator Indicator For MT4 geçin.

Satış Ticaretinden Çık - Göstergenin tüm çizgileri iç içe geçince satış pozisyonunuzu kapatın.

Aşağıdaki GBP / CAD görüntüsünde, piyasa güçlü bir düşüş eğilimindeydi. Bu, yalnızca satış işlemlerini aramamız gerektiği anlamına gelir. Bir düşüş eğiliminde, r_Gator Indicator For MT4 için r_Gator Indicator For MT4 bize üç satış sinyali verdiğini görebilirsiniz. Daha fazla kar elde etmek için satış pozisyonlarınızın her birini ölçeklendirebilirsiniz.

Aşağıdaki grafikte dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, gösterge çizgilerinin fiyat tablosunun belirli noktalarda yakınında durmasıdır. Bu bizim dinamik destek ve direnç seviyeleri dediğimiz bir şey. Destek ve direnç seviyelerinin sadece yatay olabileceği genel bir algı, ancak bu doğru değil. r_Gator Indicator For MT4 bize güvenilir ticaret sinyalleri verirken, güçlü destek ve direnç seviyeleri sunar. Zaman aralığı ne kadar büyükse, seviye o kadar güçlüdür ve fiyat hareketlerinin bu seviyeleri kırması için daha fazla enerji harcar.

Alt çizgi

r_Gator Indicator For MT4 için Bill William'ın ünlü Timsah göstergesine benzer. Bu gösterge daha düşük zaman diliminde biraz daha düşük bir gecikme gösterse de, yüksek zaman dilimlerinde de gecikme daha fazla. Acemi bir tüccar iseniz varsayılan ayarları kullanabilirsiniz, ancak biraz tecrübe kazandıktan sonra bunları alım satım tarzınıza göre değiştirebilirsiniz. Bu gösterge tek başına piyasa koşullarının çoğunda çok iyi çalışır, dolayısıyla diğer teknik göstergelerle eşleştirmeye gerek yoktur. Bu makaleyi bilgilendirici bulmanızı umuyoruz. Mutlu Ticaret!

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!