KeltnerChannels Indicator For MT4

KeltnerChannels Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. KeltnerChannels Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s KeltnerChannels Indicator For MT4
  3. KeltnerChannels Indicator For MT4 - Koupit položky
  4. KeltnerChannels Indicator For MT4 - prodej KeltnerChannels Indicator For MT4
  5. KeltnerChannels Indicator For MT4 - závěr

KeltnerChannels Indicator For MT4 je spíš nástrojem Bollingerova pásma, má však vysokou úroveň přesnosti. Na rozdíl od špiček v Bollingerově pásmu, horní a dolní pásmo tohoto ukazatele odvádí skvělou práci omezením cenových špiček. Při použití tohoto nástroje zkuste obchodovat dynamické úrovně pomocí signálů potvrzení cenové akce.

FREE KeltnerChannels Indicator

Download the FREE KeltnerChannels Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


KeltnerChannels Indicator For MT4 je dynamický nástroj, který poskytuje silnou představu o úrovních nabídky a poptávky. Ti, kteří klouzavý průměr používají již delší dobu, znají jeho klouzavé použití dokonale. Klouzavý průměr s obdobím 100 může obchodníkům snadno pomoci určit dynamickou obchodní zónu, ale zaostávající otázka ukazatele často způsobuje maloobchodním obchodníkům problémy.

Navíc, když jsou obchody vybírány na diskrétním čísle, pro maloobchodníky se stává obtížné najít přesné SL a TP. Při řešení tohoto problému se nyní obchodníci spoléhají na indikátor KeltnerChannels. Tento indikátor vytváří jednoduchý kanál, který mění sklon spolu s trendem. Je to spíš jako pokročilá verze klouzavého průměru, která místo úrovně vytváří dynamickou zónu.

V těchto zónách se tvoří potenciální nastavení obchodu a obchodníci mohou snadno určit signály kvality. Chcete-li však získat nejlepší výsledek z indikátoru KeltnerChannels, musí jej obchodník použít pouze ve vyšším časovém rámci. V případě, že je použita obchodní strategie s nižším časovým rámcem, musí se obchodníci spolehnout na anatomii svícen, aby našli relevantní signály na úrovních SR.


Obchodní nápady s KeltnerChannels Indicator For MT4


Je pravda, že správné používání indikátoru KeltnerChannels může obchodníkovi významně pomoci. Obchodníci však musí mít schopnost najít obchodní signály v dokonalé zóně. Pokud se indikátor KeltnerChannels používá s vadným obchodním systémem, je velká šance, že obchodníci nebudou moci najít kvalitní nastavení obchodu.

Pokud důkladně analyzujete kanál, všimnete si tří odlišných barevných pásem. Horní pás nebo aqua barevný pás tvoří horní vrstvu zóny a fialový nebo nejspodnější pás tvoří spodní vrstvu kanálu. Žlutá barevná čára, která je středním pásmem kanálu, slouží jako bod odmítnutí.

Například pokud cena otestuje žluté pásmo z vyšší úrovně, uvidíte, že se cena odrazí hned po dotyku se žlutým pruhem. Odborníci však vždy považují indikátor KeltnerChannels za zónu namísto pásma. Tím, že považují kanál za specifickou zónu, mohou maloobchodní obchodníci významně zlepšit svou míru výhry a vydělat dostatek peněz, aniž by měli v této profesi velké problémy. Podívejme se, jak můžeme strategicky použít indikátor KeltnerChannels.


KeltnerChannels Indicator For MT4 - Koupit položky
Abyste mohli indikátor KeltnerChannels používat jako profesionální obchodník, musí si být investoři jisti, že systém, který budou používat, má slušnou míru výhry. Najděte svůj dlouhý obchodní signál v grafu. Zkuste analyzovat vyšší časový rámec, protože kvalita signálu je mnohem lepší.

Jakmile získáte obchodní signál vyššího časového rámce, můžete si být jisti, že trh nevytvoří těžké hroty. Signál bude vytvořen přímo v pásmu indikátoru KeltnerChannels. Pokud se signál nevytvoří v Keltnerově zóně, něco s obchodem není v pořádku. Keltnerova zóna nám ukazuje přesnou zónu, do které se potenciální kupci nakopí. Analyzujte úroveň podpory a odporu v různých časových rámcích a zjistěte, zda je něco špatně s metodou obchodování.

Pokud se vám stále nedaří najít nastavení obchodu v zóně indikátoru KeltnerChannels, máte falešný signál. Ignorujte obchod a počkejte na signál, který se vytvoří na Keltnerových kanálech. Otevřete svůj dlouhý obchod, když máte vhodné podmínky, a nezapomeňte udržet nízké riziko.


KeltnerChannels Indicator For MT4 - prodej KeltnerChannels Indicator For MT4
Nyní vás naučíme, jak pokročilým způsobem používat indikátor KeltnerChannels. Občas si všimnete, že zóna kanálu je narušena. Pokud cena prolomí zónu kanálu ze severní strany, můžete považovat za narušenou silnou úroveň podpory. Když je útěk silný, musíte počkat na drobnou korekci ceny.

Oprava skončí, jakmile se cena dotkne zóny indikátoru KeltnerChannels. Lidé, kteří mají dovednosti v analýze anatomie japonského vzoru svícen, uvidí medvědí cenový akční vzor. Znalost strategie obchodování s cenovými akcemi však není nutností k získání velkého zisku. Potenciální nastavení obchodu můžete snadno vyhledat pomocí své stávající obchodní metody.

Jakmile získáte potvrzení od indikátoru KeltnerChannels, můžete si být jisti, že máte o 10% větší šanci vyhrát obchod. Nikdo by však neměl očekávat, že zóna podpory nebo odporu z indikátoru KeltnerChannels bude vždy platit. Úrovně podpory a odporu mají být prolomeny a faktor zpráv funguje jako hlavní katalyzátor. Zůstaňte tedy naladěni na novinky, abyste zabránili častým ztrátám obchodů.


KeltnerChannels Indicator For MT4 - závěr


Inteligentní obchodníci se nikdy nespoléhají na slepé čtení indikátorů. Vždy hodnotí technické, základní a sentimentální faktory trhu. Začínající obchodníci by se měli na důležité cenové podrobnosti dívat systematicky. Pokud si myslí, že se trh bude pohybovat na novou horní nebo dolní hranici prolomení důležité zóny, měli by vidět sklon indikátoru KeltnerChannels.

Když je trend vzestupný, kanál by měl mít pozitivní sklon. Naopak, když je sklon negativní, měli byste očekávat silný klesající trend. Věnujte nějaký čas učení se cenové akční obchodní strategii. Profesionální obchodníci s cenovými akcemi často obchodují pomocí jednoduchého vzoru svícen vytvořeného v indikátoru KeltnerChannels. Obchodník, který má na tomto trhu silné základy, může očekávat, že dosáhne zisku pomocí tohoto indikátoru pouze na několik měsíců.

Ale ti, kteří jsou v tomto odvětví zcela noví, by neměli myslet na zisk. Měli by trávit čas v demo prostředí, aby rozvíjeli svoji obchodní výhodu. Po fázi vývoje musí pracovat na integračním procesu indikátoru KeltnerChannels. Jedná se o jednoduchý proces a není důvod ztrácet důvěru, jakmile čelíte několika ztrátovým příkazům. Analyzujte ztrátové obchody a najděte chyby ve vašem systému. A vždy se pokuste odečíst z indikátoru KeltnerChannels ve vyšším časovém rámci, protože poskytuje přesnější čtení.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.