Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4

Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4
  3. Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 - Koupit položky
  4. Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 - prodej vstupenek
  5. Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 - závěr

Ukazatel Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 Ukazatel Kijun Sen Svíčky dvou barev pro MT4 je výkonný nástroj, který vám pomůže najít celkovou sílu kupujících a prodejců na trhu. Pokud se cena obchoduje nad liniemi kijun Sen, musíte se soustředit na nákup signálů. Naopak, pár obchoduje pod linkami Kijun, měli byste hledat prodej signálů.

FREE Kijun Sen Candles Two Colors Indicator

Download the FREE Kijun Sen Candles Two Colors Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 nám poskytuje velmi důležitá data založená na algoritmu Kijun Sen. Ti, kteří používají různé druhy indikátorů, mohou mít spravedlivou představu o liniích Kijun Sen. Ale tento indikátor neposkytuje data na základě signálních linek, spíše zbarví svíčky. Býčí svíčky jsou označeny modrou barvou a medvědí svíčky jsou označeny červenou barvou. Indikátor definuje býčí a medvědí svíčku jako součást trendu. I když je uzavření svíčky nižší než otevírací cena, stále můžete vidět modře zbarvené svíčky. Stejná pravidla platí i pro medvědí svíčky.

Svíčky Kijun Sen nemůžete spojit s pravidelným japonským vzorem svíček. Kijun Sen Candles Two Colors používá pokročilý algoritmus pro analýzu maxim, minim, otevírací a zavírací ceny baru. Poté vyhodnotí shromážděná data podle tržní hybnosti a najde celkový tón na trhu. Občas můžete vidět zpoždění v sekvenci měnící barvu, ale latenci můžete kompenzovat použitím nižší periody v rozmezí od 21 do 30 v nastavení Kijun Sen. Důrazně však doporučujeme použít výchozí nastavení období 34, protože to funguje nejlépe u většiny hlavních a vedlejších měnových párů.


Obchodní nápady s Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4


Každý ví, že obchodování je pro maloobchodníky těžkou prací. Chcete-li zlepšit své dovednosti v provádění obchodu, musíte se naučit brát obchody standardním způsobem. Riskovat příliš mnoho a snažit se vydělat značné množství peněz, aniž byste měli správnou obchodní výhodu, nebude fungovat. Na dvoubarevném indikátoru svíček Kijun Sen nemůžete příliš zdůrazňovat, pokud nemáte platnou obchodní metodu. Chcete-li otestovat svou obchodní strategii, můžete použít deník a zobrazit faktor výkonu.

Dobrý systém s největší pravděpodobností vygeneruje více než 65% ziskových obchodů i v nejobtížnějších tržních podmínkách. Pokud je vaše míra výhry nižší než tato, musíte před použitím Kijun Sen Candles Two Colors Indicator revidovat obchodní výhodu. Jakmile si budete jisti, že váš systém funguje, můžete se snadno spolehnout na jednoduché barevné svíčky a podniknout obchody. Nezapomeňte však, že musíte najít hlavní úroveň podpory a odporu. K tomu je třeba obchodní nápady generovat pouze ve vyšším časovém rámci. Naučme se postup profesionálního používání dvoubarevného indikátoru svíček Kijun Sen.


Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 - Koupit položky
Chcete-li koupit jakýkoli nástroj, musíte nejprve určit klíčovou úroveň podpory. Pokud je úroveň podpory vykreslena perfektně, máte větší šanci vyhrát peníze z obchodů. Jako nový uživatel dvoubarevného indikátoru svíček Kijun Sen nakreslete úrovně podpory v uptrendu. Klasickým způsobem, jak hledat vzestupný trend, je analyzovat výšky a minima. Cena vytvoří nové vyšší výšky spojené s vyššími minimy. Jakmile zjistíte nákupní zónu, počkejte na býčí cenový akční signál.

Býčí cenový akční signál se obvykle vytváří jako odmítnutí hlavní úrovně podpory. Jelikož máte v grafu nainstalován indikátor dvou barev Svíčky Kijun Sen, zkuste vyhodnotit barvu svíček, která vám říká, abyste otevřeli dlouhou objednávku. Všechny tyto svíčky musí být zbarveny modře, jinak byste se obchodu neměli bát. Svíčky modré barvy naznačují silný býčí sentiment na trhu. Nenechte se však zaujat a riskovat, protože každý systém musí snášet nějaké ztrátové obchody.


Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 - prodej vstupenek
Obecně platí, že každý obchodník bere svůj krátký obchod na hlavní odpor. Musíme tedy určit klíčovou úroveň odporu hodnocením časového rámce a stavu trhu. Ale ti, kteří se snaží obchodovat v nestabilním stavu, by měli hledat slabou úroveň podpory. Pokud se úroveň podpory rozbije, můžete vidět prudký pokles ceny, který vám nakonec dá slušnou příležitost přijmout krátké objednávky. Před provedením krátkého obchodu získejte povolení od indikátoru Kijun Sen Candles Two Colors.

Vzhledem k tomu, že Kijun Sen Candles Two Colors Indicator zabarvuje svíčky na základě hybnosti trhu, potřebujete červené svíčky přímo na medvědí obchodní nastavení. Pokud se pokoušíte převzít krátkou objednávku na přerušení podpůrné zóny, počkejte, až se lišta zavře. Občas se může stát, že dojde k falešnému přerušení úrovně podpory, takže je lepší počkat na jednu nebo dvě červené svíčky, jakmile dojde k porušení úrovně podpory. A pokuste se omezit riziko na 1% zůstatku na účtu, protože nevíte, který obchod zasáhne úroveň zisku.


Kijun Sen Candles Two Colors Indicator For MT4 - závěr


Obchodní strategie musí být čas od času revidována. Pokud však zvládnete správné používání dvoubarevného indikátoru Kijun Sen Candles, nemusíte v používání tohoto indikátoru přinášet žádné změny. Podívejte se na červené svíčky, když dojde na krátký obchod. Pro dlouhý obchod potřebujete po sobě jdoucí modré svíčky. Indikátor dvoubarevných svíček Kijun Sen však často zvyšuje úroveň důvěry začínajících obchodníků a podněcuje je k obchodování s vysokým rizikem. Bez ohledu na vaši úspěšnost nemůžete v žádném obchodě riskovat více než 2% svého zůstatku. Pokud tak učiníte, připravte se vyhodit do povětří obchodní účet.

Úspěch obchodníka nezávisí na použití indikátoru. Indikátor Kijun Sen Candles Two Colors je doplněk, který vám umožní vydělat více zvýšením míry výhry. Při každém obchodu však musíte dodržovat všechna pravidla a předpisy uvedené ve vaší obchodní strategii. Můžete obchodovat dobře po dobu 99 dnů, ale pokud porušíte pravidla do 100 dnů, můžete vyhodit do povětří účet.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.