KeltnerChannels Indicator For MT4

KeltnerChannels Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. KeltnerChannels Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze KeltnerChannels Indicator For MT4
  3. KeltnerChannels Indicator For MT4 - Kup wpisy
  4. KeltnerChannels Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
  5. KeltnerChannels Indicator For MT4 - Wniosek

KeltnerChannels Indicator For MT4 bardziej przypomina narzędzie opaski Bollinger, ale ma wysoką dokładność. W przeciwieństwie do skoków w paśmie Bollingera, górne i dolne pasmo tego wskaźnika wykonuje świetną robotę, ograniczając skoki cen. Korzystając z tego narzędzia, spróbuj handlować poziomami dynamicznymi za pomocą sygnałów potwierdzających akcję cenową.

FREE KeltnerChannels Indicator

Download the FREE KeltnerChannels Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


KeltnerChannels Indicator For MT4 to dynamiczne narzędzie, które daje dobre wyobrażenie o poziomach podaży i popytu. Ci, którzy używają średniej ruchomej od dłuższego czasu, wiedzą, jak doskonale ją wykorzystać. Średnia krocząca z okresem 100 może z łatwością pomóc traderom w określeniu dynamicznej strefy handlu, ale opóźniony problem wskaźnika często powoduje problemy dla handlowców detalicznych.

Ponadto, gdy transakcje są podejmowane na podstawie dyskretnej liczby, znalezienie dokładnych SL i TP staje się trudnym zadaniem dla handlowców detalicznych. Aby rozwiązać ten problem, handlowcy opierają się teraz na wskaźniku KeltnerChannels -. Ten wskaźnik tworzy prosty kanał, który zmienia nachylenie wraz z trendem. Bardziej przypomina zaawansowaną wersję średniej ruchomej, która tworzy dynamiczną strefę zamiast poziomu.

Potencjalne ustawienia handlowe powstają w tych strefach, a handlowcy mogą łatwo określić sygnały jakości. Ale aby uzyskać najlepszy wynik ze wskaźnika KeltnerChannels - trader musi go używać tylko w wyższych ramach czasowych. W przypadku użycia strategii handlowej z niższymi ramami czasowymi, handlowcy muszą polegać na anatomii świec, aby znaleźć odpowiednie sygnały na poziomach SR.


Pomysły handlowe ze KeltnerChannels Indicator For MT4


To prawda, właściwe użycie wskaźnika KeltnerChannels może znacząco pomóc traderowi. Ale w tym celu inwestorzy muszą mieć możliwość znalezienia sygnałów handlowych w idealnej strefie. Jeśli wskaźnik KeltnerChannels jest używany z wadliwym systemem handlowym, istnieje duże prawdopodobieństwo, że handlowcy nie będą w stanie znaleźć wysokiej jakości ustawień handlowych.

Jeśli dokładnie przeanalizujesz kanał, zauważysz trzy różne kolorowe paski. Górne pasmo lub pasmo koloru morskiego tworzy górną warstwę strefy, a fioletowe lub najniższe pasmo tworzy dolną warstwę kanału. Jako punkt odrzucenia działa żółta linia, która jest środkiem pasma kanału.

Na przykład, jeśli cena testuje żółty pasek z wyższego poziomu, zobaczysz, że cena odbija się zaraz po dotknięciu żółtego paska. Jednak eksperci zawsze uważają wskaźnik KeltnerChannels za strefę zamiast pasma. Traktując kanał jako określoną strefę, handlowcy detaliczni mogą znacznie poprawić swój współczynnik wygranych i zarobić wystarczającą ilość pieniędzy bez większych problemów w tym zawodzie. Zobaczmy, jak możemy strategicznie wykorzystać wskaźnik KeltnerChannels.


KeltnerChannels Indicator For MT4 - Kup wpisy
Aby korzystać ze wskaźnika KeltnerChannels jak profesjonalny trader, inwestorzy muszą mieć pewność, że system, z którego będą korzystać, ma przyzwoity współczynnik wygranych. Znajdź swój długi sygnał handlowy na wykresie. Spróbuj przeanalizować wyższe ramy czasowe, ponieważ jakość sygnału jest znacznie lepsza.

Gdy otrzymasz sygnał handlowy o wyższych ramach czasowych, możesz być pewien, że rynek nie wytworzy dużych skoków. Sygnał zostanie utworzony bezpośrednio w paśmie wskaźnika KeltnerChannels. Jeśli sygnał nie powstaje w strefie Keltnera, coś jest nie tak z handlem. Strefa Keltnera pokazuje nam dokładną strefę, w której pojawią się potencjalni nabywcy. Przeanalizuj poziom wsparcia i oporu w różnych ramach czasowych i zobacz, czy coś jest nie tak z metodą handlu.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć konfiguracji handlu w strefie wskaźnika KeltnerChannels, masz fałszywy sygnał. Zignoruj transakcję i poczekaj na sygnał, który jest tworzony w kanałach Keltnera. Otwórz swoją pozycję długą, gdy masz odpowiednie warunki i nie zapomnij o niskim ryzyku.


KeltnerChannels Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
Teraz nauczymy Cię, jak korzystać ze wskaźnika KeltnerChannels w zaawansowany sposób. Czasami zauważysz, że strefa kanału jest zepsuta. Jeśli cena przełamie strefę kanału od strony północnej, można uznać, że silny poziom wsparcia został zerwany. Gdy wybicie jest mocne, trzeba poczekać na niewielką korektę ceny.

Korekta zakończy się, gdy cena dotknie strefy wskaźnika KeltnerChannels. Osoby, które mają umiejętności analizowania anatomii japońskiego wzoru świecowego, zobaczą niedźwiedzi wzór price action. Jednak znajomość strategii price action nie jest koniecznością, aby zarobić duże zyski. Możesz łatwo szukać potencjalnych ustawień handlowych, korzystając z istniejącej metody handlu.

Gdy otrzymasz potwierdzenie ze wskaźnika KeltnerChannels, możesz być pewien, że masz 10% większe szanse na wygranie transakcji. Ale nikt nie powinien spodziewać się, że strefa wsparcia lub oporu ze wskaźnika KeltnerChannels zawsze się utrzyma. Poziomy wsparcia i oporu mają zostać przełamane, a czynnik informacyjny działa jako główny katalizator. Bądź więc na bieżąco z wiadomościami, aby uniknąć częstych strat w transakcjach.


KeltnerChannels Indicator For MT4 - Wniosek


Sprytni handlowcy nigdy nie polegają na ślepych odczytach wskaźników. Zawsze oceniają techniczne, fundamentalne i sentymentalne czynniki rynku. Początkujący inwestorzy powinni systematycznie przyglądać się ważnym szczegółom cen. Jeśli uważają, że rynek zmierza do nowego szczytu lub dołka, przełamując ważną strefę, powinni zobaczyć nachylenie wskaźnika KeltnerChannels.

Kiedy trend jest wzrostowy, kanał powinien mieć dodatnie nachylenie. Wręcz przeciwnie, gdy nachylenie jest ujemne, należy spodziewać się silnego trendu spadkowego. Poświęć trochę czasu na naukę strategii price action. Profesjonalni traderzy price action często dokonują transakcji przy użyciu prostego wzoru świecowego utworzonego na wskaźniku KeltnerChannels Indicator. Trader, który ma mocne podstawy na tym rynku, może spodziewać się zysku, używając tego wskaźnika tylko przez kilka miesięcy.

Ale ci, którzy są zupełnie nowi w tej branży, nie powinni myśleć o zysku. Powinni spędzać czas w środowisku demonstracyjnym, aby rozwijać swoją przewagę handlową. Po fazie rozwoju muszą pracować nad procesem integracji wskaźnika KeltnerChannels. Jest to prosty proces i nie ma powodu, aby tracić pewność siebie, gdy pojawi się kilka przegranych zamówień. Przeanalizuj przegrane transakcje i znajdź błędy w swoim systemie. I zawsze staraj się odczytywać ze wskaźnika KeltnerChannels w wyższych ramach czasowych, ponieważ zapewnia on dokładniejszy odczyt.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.