MA ATR Indicator For MT4

MA ATR Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. MA ATR Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze wskaźnikiem MA ATR Indicator For MT4
  3. MA ATR Indicator For MT4 - Kup wpisy
  4. MA ATR Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
  5. MA ATR Indicator For MT4 - Wniosek

Wskaźnik MA ATR Indicator For MT4 przypomina bardziej skomplikowany zespół Bollingera dla sprzedawców detalicznych. Istnieją dwa górne pasma i dwa dolne pasma. Ekstremalne górne pasma ograniczają skoki i pozwalają handlowcom znaleźć idealny punkt sprzedaży. Podobnie jak ten dolny pas oferuje doskonałe możliwości zakupu. Wręcz przeciwnie, pasmo środkowe działa jak poziom realizacji zysków dla handlowców detalicznych.

FREE MA-ATR Indicator

Download the FREE MA-ATR Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Wskaźnik MA ATR Indicator For MT4 opiera się na formule ATR i średniej ruchomej. Wskaźnik ten tworzy prostą strukturę podobną do kanału opartą na wielu pasmach. Zespół działa bardziej jak zespół Bollingera, który zapewnia nam dynamiczne wsparcie i poziom oporu.

Pasmo środkowe lub czarna linia działa jako główna średnia krocząca, która pokazuje kierunek trendu. Pierwsze późniejsze wsparcie i opór zaznaczono przerywanymi liniami zielono-czerwonymi. Najbardziej zewnętrzna linia działa jako druga warstwa wsparcia i oporu. W oparciu o momentum ceny, dynamika ceny ma miejsce bezpośrednio w kanale.

Widząc tylko nachylenie kanału, każdy może przewidzieć kierunek trendu. Na przykład, gdy cena rośnie w górę, zobaczysz silne dodatnie nachylenie w kanale wskaźnika. Wręcz przeciwnie, gdy cena spada w szybkim tempie, zobaczysz, że kanał ma nurkujący nos.

Widząc różne formaty strukturalne kanału, handlowcy mogą bardzo łatwo przyjmować swoje transakcje. Ale aby zapewnić przyzwoite wyniki podczas korzystania ze wskaźnika MA-ATR, przedsiębiorca musi polegać na profesjonalnej przewadze handlowej, w przeciwnym razie straci większość swoich transakcji.


Pomysły handlowe ze wskaźnikiem MA ATR Indicator For MT4


Każda osoba, która chce odnieść sukces w handlu na rynku Forex, musi stworzyć system transakcyjny. Będąc nowym uczestnikiem branży, możesz rozwijać swoją przewagę handlową w środowisku demonstracyjnym. Konto demo zapewni Ci idealne miejsce do tworzenia i wdrażania nowej metody handlu.

Gdy zdobędziesz podstawową wiedzę na temat zawodu tradera, powinieneś powoli zacząć używać wskaźnika MA-ATR. Poziomy wsparcia i oporu odnotowane przez twoją przewagę handlową muszą odpowiadać dynamicznym pasmom wskaźnika MA-ATR. Na przykład poziom wsparcia powinien łączyć się z zieloną linią wskaźnika.

Jeśli nie uda Ci się uzyskać odpowiedniego poziomu wsparcia lub oporu, prawdopodobnie masz zły sygnał na wykresie. W niektórych przypadkach musisz zrewidować swoją strategię handlową od samego początku, aby uzyskać lepszą kontrolę na tym rynku. Nigdy nie stosuj agresywnego podejścia do handlu, ponieważ jeśli to zrobisz, na dłuższą metę nie odniesiesz sukcesu. Zapoznaj się z prawidłowym użytkowaniem wskaźnika MA-ATR, abyś mógł podejmować lepsze decyzje bez większych problemów z systemem.


MA ATR Indicator For MT4 - Kup wpisy
Podejmowanie odważnych decyzji w strefie wsparcia wymaga cierpliwości i panowania nad emocjami. Wiedza o korzystaniu ze wskaźnika MA ATR nie ochroni Cię przed utratą transakcji. Aby działać lepiej, musisz działać lepiej i przewyższać funkcje EA. Oznacza to, że Twój system powinien mieć możliwość precyzyjnego określenia strefy zakupów.

Analizowanie wykresu, szukanie potencjalnego wzorca wybicia i zarządzanie czynnikiem ryzyka powinno odbywać się w sposób zsynchronizowany. Gdy zauważysz potencjalny sygnał kupna na wykresie, Twoim zadaniem jest odczytanie wskaźnika MA ATR. Byczy sygnał price action musi powstać pomiędzy zieloną linią ciągłą i przerywaną. W przypadku, gdy widzisz dużą lukę między linią wsparcia a dynamicznym poziomem wskaźnika, robisz coś nie tak.

Niedopasowanie między strefą wsparcia wskazaną przez krawędź handlową a wskaźnikiem MA ATR mówi nam, abyśmy nie przyjmowali żadnej transakcji. Pozycja długa powinna być podejmowana tylko wtedy, gdy masz pewność, że cena jest zgodna z dynamicznymi poziomami wskaźnika MA ATR. A kiedy podejmiesz długą transakcję, oceń czynnik ryzyka w każdy możliwy sposób, aby nie stracić zbyt dużo pieniędzy.


MA ATR Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
Czerwone przerywane lub ciągłe linie wskaźnika MA ATR działają jako strefa sprzedaży dla handlowców detalicznych. System transakcyjny, który jest używany do określenia poziomów sprzedaży na wykresie, musi zlokalizować ustawienia pozycji krótkich lub sygnały w czerwonych strefach narysowanych przez wskaźnik MA ATR.

Będąc intelektualnym traderem, powinieneś również zlokalizować sygnał sprzedaży w trendzie spadkowym. Aby potwierdzić trend spadkowy, należy przeanalizować nachylenie wskaźnika MA ATR. Kanał będzie wykazywał obniżenie pędu, a czarny kolor MA powinien mieć ujemne nachylenie. Po potwierdzeniu, że konfiguracja krótkich transakcji jest idealna, należy przeanalizować poziomy TP i SL.

Minimalny stosunek ryzyka do zysku dla transakcji powinien być wyższy niż 1: 3, w przeciwnym razie nie będzie to łatwa ścieżka do odniesienia sukcesu w handlu. Wybierając wyższy stosunek ryzyka do zysku w transakcjach, pozwalasz sobie na zawieranie transakcji w mniej ryzykownym środowisku. Chociaż konfiguracje handlowe o wyższym stosunku ryzyka do zysku wymagają dłuższych ram czasowych, warto przeanalizować dane z wyższych przedziałów czasowych.


MA ATR Indicator For MT4 - Wniosek


Sukces każdej metody handlu zależy od funkcji krawędzi i zdolności analitycznych inwestorów. Być może opanowałeś już korzystanie ze wskaźnika MA ATR, ale nieprzestrzeganie podstawowych zasad zarządzania pieniędzmi przyniesie druzgocące skutki dla Twojej działalności handlowej. Ludziom zwykle trudno jest dokonywać transakcji w dłuższych ramach czasowych.

Otwórz papierowe konto transakcyjne, a zauważysz, że wyniki generowane z wyższej przewagi czasowej są znacznie bardziej wydajne. Jeśli chodzi o wiadomości, pamiętaj o nich. Intensywne wiadomości gospodarcze mogą zmienić kierunek czarnego MA. Skoki, które często widzieliście w zewnętrznej strefie wskaźnika MA ATR, są wynikiem intensywnej informacji prasowej. Bez połączenia się z wydarzeniami gospodarczymi zarabianie pieniędzy jako inwestor staje się trudnym wyzwaniem.

Poświęć trochę czasu i od samego początku poznaj najważniejsze czynniki rynku. Powinno to powoli pomóc Ci zbudować profesjonalną przewagę i usprawnić proces handlu. Jeśli chodzi o nagłe straty z transakcji, musisz zaakceptować te anomalie. Zawsze czujność i gotowość do zaakceptowania strat powinno być cechą profesjonalnego tradera.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.