MACD_2ToneColor Indicator For MT4

MACD_2ToneColor Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. MACD_2ToneColor Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze MACD_2ToneColor Indicator For MT4
  3. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Kup wpisy
  4. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
  5. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Wniosek

MACD_2ToneColor Indicator For MT4 to wersja uproszczeń tradycyjnego wskaźnika MACD. Ten wskaźnik jest używany głównie przez naiwnych inwestorów, ponieważ graficzny wyświetlacz danych pozwala im znaleźć bardzo dokładne ustawienia transakcji. Niebieskie słupki powyżej linii odniesienia 0, pokazujące uparty moment, a czerwone słupki poniżej linii odniesienia 0, pokazują presję sprzedaży. Ale aby uzyskać najlepszy wynik, musisz użyć tego narzędzia w dłuższym okresie.

FREE MACD_2ToneColor Indicator

Download the FREE MACD_2ToneColor Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 to sekwencyjne narzędzie filtrujące handel w zależności od trzech unikalnych wskaźników. Wstępne obliczenia są wykonywane za pomocą szybkiej i wolnej EMA z okresami odpowiednio 12 i 26. Do obliczenia linii sygnałowej wskaźnik używa okresu SMA 9. Chociaż można zmienić wartość okresu dla tego wskaźnika, zaleca się poleganie na ustawieniach domyślnych. Zacznij używać tego wskaźnika do wykonywania transakcji na głównych parach walutowych. Gdy dowiesz się o właściwym użyciu tego wskaźnika, możesz powoli nauczyć się przyjmować transakcje na dowolnym aktywu.

Odczyt wskaźnika przedstawiony jest w postaci kolorowych słupków. Czerwone i niebieskie słupki tworzą oscylacyjny wzór. Niebieskie słupki w górnej części linii bazowej wskazują siłę byka. Wręcz przeciwnie, czerwone słupki poniżej linii odniesienia sugerują trend spadkowy. Aby zmierzyć zmienność rynku, możesz użyć odległości między niebieską linią sygnału a kolorowymi słupkami. Jeśli odległość jest duża, zmienność jest ekstremalna. Ale jeśli zobaczysz, że słupki formują się, podczas gdy niebieska linia sygnału działa jako granica, możesz spodziewać się racjonalnego ruchu ceny.


Pomysły handlowe ze MACD_2ToneColor Indicator For MT4


Funkcja dowolnego wskaźnika jest ściśle ograniczona jedynie do procesu filtrowania transakcji. Niestety większość nowicjuszy zaczyna w zależności od wskaźników, ignorując podstawowe odczyty. Ale robiąc to, narażasz swoją karierę handlową na wielkie ryzyko. Wskaźnik MACD_2ToneColor to narzędzie pomocnicze, które da Ci potwierdzenie, że określona konfiguracja transakcji jest prawidłowa i posiada potencjał do generowania zysku. Możesz więc jasno zrozumieć, bez silnej strategii, nie ma zastosowania tego premium wskaźnika MACD_2ToneColor. Ci, którzy już opracowali metodę handlu, muszą upewnić się, że ich system jest w stanie wygrać w ponad 65% przypadków. Jeśli nie, muszą zmienić lub stworzyć nowy system handlowy.

Opracowanie nowej strategii od podstaw nie jest łatwym zadaniem. Musisz przejść do konta demo i znaleźć dokładny sposób określenia głównych poziomów SR. Zalecamy początkującym handlowcom, aby pracowali w dłuższych ramach czasowych, ponieważ zwiększa to szansę na osiągnięcie przyzwoitego zysku. Ci, którzy tworzą system od podstaw, mają wyjątkową szansę na zintegrowanie wskaźnika MACD_2ToneColor. Zanim zaczniesz integrować wskaźnik MACD_2ToneColor z systemem, musisz wiedzieć, jak to narzędzie jest używane do wykonywania długich i krótkich transakcji.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Kup wpisy
Dla profesjonalnych traderów sygnały kupna są generowane przy przełamaniu oporu i w głównej strefie wsparcia. Podejmowanie nowych pozycji długich poprzez analizę wybicia jest trudnym zadaniem i wymaga natychmiastowych działań ze strony tradera. Dlatego zachęcamy traderów do poszukiwania sygnału kupna na kluczowym poziomie wsparcia. Osoby, które mają umiejętności w zakresie sygnałów price action, mogą łatwo znaleźć ustawienie pozycji długiej, analizując bycze odrzucenie świecy. W tym czasie wskaźnik MACD_2ToneColor powinien pokazywać niebieskie paski po dodatniej stronie linii odniesienia.

W przypadku, gdy chcesz otworzyć transakcje w momencie wybicia, musisz przeanalizować niebieską linię sygnału ze wskaźnika MACD_2ToneColor. Ponieważ przebicie pewnego poziomu oporu wymaga niestabilnego stanu rynku, należy obserwować wskaźnik MACD_2ToneColor z innego punktu widzenia. Niebieskie słupki muszą znajdować się po stronie dodatniej, ale niebieska linia sygnału będzie znajdować się wyżej. Oznacza to, że niebieska linia sygnału będzie unosić się nad niebieskimi słupkami utworzonymi przez wskaźnik MACD_2ToneColor. Im większa różnica między słupkami a niebieskim sygnałem, tym większa szansa na zarobienie pieniędzy, przyjmując długie zlecenie w momencie wybicia.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
Sprytni handlowcy musieli się domyślić, czerwone słupki na wskaźniku MACD_2ToneColor to sygnał potwierdzający podjęcie krótkiej transakcji. Po znalezieniu pożądanego niedźwiedzia sygnału price action na poziomie oporu, możesz poszukać sygnału potwierdzającego z panelu wskaźników. Po ujemnej stronie panelu wskaźników pojawią się czerwone paski. Zwróć uwagę, że czerwone paski muszą wykazywać stopniowy wzrost ich długości. Stopniowy wzrost pokazuje nam, że sprzedawcy powoli stają się silniejsi.

Przejdźmy teraz do metody handlu wiadomościami. Handlowcy, którzy chcą zintegrować wskaźnik MACD_2ToneColor, aby poradzić sobie z najważniejszymi wiadomościami, muszą uważać na niebieską linię sygnału. W przypadku krótkiej transakcji nachylenie niebieskiej linii sygnału musi być ujemne. Krótko mówiąc, kierunek niebieskiej linii sygnałowej sugeruje również kierunek trendu. Tak więc, jeśli otworzysz krótką pozycję, wyświetlając czerwone paski we wskaźniku MACD_2ToneColor, podczas gdy linia sygnału jest w trybie rosnącym, popełniasz duży błąd. Traderzy z wiadomościami powinni najpierw dać pierwszeństwo linii sygnałowej, a następnie odczytać ją z kolorowych słupków.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Wniosek


Sukces tradera zależy od wielu czynników. Badanie podstawowej funkcji wskaźnika MACD_2ToneColor może zdecydowanie utorować drogę do podejmowania wysokiej jakości transakcji, ale to nie wystarczy. Musisz śledzić dokładny dziennik handlowy i otwierać swoją transakcję przy niskim ryzyku. Większość początkujących traderów nie przestrzega właściwego współczynnika zarządzania ryzykiem, ponieważ odczuwają tendencje emocjonalne, widząc wysoki wskaźnik sukcesu wskaźnika MACD_2ToneColor. Zanim zaczniesz używać wskaźnika MACD_2ToneColor, upewnij się, że nigdy nie złamiesz zasad.

Będąc aktywnym handlowcem, powinieneś być świadomy strat. Oczekiwanie wygrania pieniędzy z większości transakcji nie zadziała, ponieważ wyniki są losowe w handlu. Użycie wskaźnika MACD_2ToneColor pomoże Ci poprawić wydajność. Tak więc ludzie, którzy mają silną i dobrze zbalansowaną przewagę handlową, najprawdopodobniej osiągną lepsze wyniki w dłuższej perspektywie. Nauka prawidłowego korzystania ze wskaźnika MACD_2ToneColor to sposób na poprawę dokładności handlu. Ale aby zobaczyć znaczącą zmianę w swojej karierze handlowej, musisz upewnić się, że system, którego używasz, jest dobrze wyważony.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.