Pivot Only Indicator For MT4

Pivot Only Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Pivot Only Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze wskaźnikiem Pivot Only Indicator For MT4
  3. Pivot Only Indicator For MT4 - Najlepsze strategie korzystania ze wskaźnika
  4. Pivot Only Indicator For MT4 - Buy Entries
  5. Pivot Only Indicator For MT4 - Sell Entries
  6. Pivot Only Indicator For MT4 - Wniosek

Pivot Only Indicator For MT4 to proste narzędzie, które wyświetla oś obrotu w oparciu o H1, H4, dzienny i miesięczny wzór świecznika. Zamiast zajmować się zbyt wieloma kluczowymi liniami wskaźnik ten upraszcza strefę handlową dla handlowców detalicznych. Aby osiągnąć stały zysk dzięki temu wskaźnikowi, musisz go użyć za pomocą sygnałów akcji cenowej.

FREE Pivot Only Indicator

Download the FREE Pivot Only Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Wskaźnik Pivot Only Indicator For MT4 to ustandaryzowane narzędzie używane głównie w celu zwiększenia Twoich doświadczeń handlowych. Ci, którzy są w branży handlowej od dawna, znają zawiłości związane z systemem handlu na poziomie wsparcia i oporu. Zwykle niedoświadczeni handlowcy nie potrafią dokładnie narysować poziomów SR. Albo w końcu podejmą transakcje na niższym poziomie SR, albo skupią się na niewłaściwym miejscu. Po zainstalowaniu wskaźnika Pivot Only na platformie transakcyjnej zauważysz zielono-fioletową linię działającą jako opór i wsparcie. Zauważ, że te linie są oparte na znaczących wzlotach i upadkach rynku, a kolor tak naprawdę nie ma znaczenia. Jeśli cena jest powyżej linii, będzie działać jako wsparcie, ale jeśli znajdzie się poniżej linii, będzie działać jako opór.

Różnica między fioletową i zieloną linią pozwala handlować po ścieżce najmniejszego oporu. Na przykład, jeśli sprzedasz na fioletowej linii i zobaczysz, że zielona linia znajduje się ponad 200 pipsów poniżej, masz wielką szansę na znaczny zysk. Więc spróbuj znaleźć sygnały handlowe, gdy odległość między tymi dwoma liniami jest większa. Nie jest to jednak podstawowa zasada, ponieważ wielu doświadczonych handlowców bierze pod uwagę lukę między tymi dwiema liniami, aby określić konkretną strefę handlową.


Pomysły handlowe ze wskaźnikiem Pivot Only Indicator For MT4


Elitarni handlowcy są w stanie zarobić przyzwoitą kwotę, ponieważ polegają na sprawdzonej strategii handlowej. Wiedzą, że emocjonalne działania nigdy nie pozwolą im konsekwentnie zarabiać pieniędzy. Zanim zaczniesz generować pomysły handlowe, musisz przetestować swoją strategię handlową. Testowanie strategii należy przeprowadzić w środowisku demo, aby poznać współczynnik wygranych systemu bez żadnych strat. Ale ci, którzy są nowicjuszami w zawodzie handlowym, mogą mieć problemy z integracją wskaźnika Pivot Only Indicator. Ale mamy dla nich łatwe rozwiązanie. Mogą korzystać z konta demo i tworzyć strategie handlowe w taki sposób, aby zielona i fioletowa linia pasowały do Twojej potencjalnej strefy kupna i sprzedaży.

Niektórzy nowicjusze często ignorują rolę profesjonalnej strategii handlowej. Opierają się na złożonej metodzie, a nawet używają intuicji w handlu. Rzeczy takie jak emocje, agresja i brak dyscypliny mogą naprawdę utrudniać pomysły handlowe generowane przez twoją metodę handlu. Chociaż wskaźnik Pivot Only Indicator jest bardzo potężnym narzędziem, nadal powinieneś używać tego wskaźnika we właściwy sposób. Nigdy nie traktuj tego narzędzia jako podstawowego elementu do znalezienia sygnałów handlowych. Sygnały muszą być generowane za pomocą prostych technik, a następnie dane ze wskaźnika Pivot Only Indicator powinny być użyte do odfiltrowania transakcji.


Pivot Only Indicator For MT4 - Najlepsze strategie korzystania ze wskaźnika


Profesjonalni handlowcy dużo wiedzą o rynku. W rzeczywistości często używają różnych rodzajów strategii handlowych do wykonywania transakcji. Ale jeśli chcesz poprawić swoją dokładność, musisz użyć wskaźnika Pivot Only Indicator z odpowiednią strategią. Ogólnie rzecz biorąc, z tym wskaźnikiem stosuje się Fibonacciego, handel trendami, wzór wykresu i system transakcyjny średniej ruchomej. Ale ci, którzy polegają na zbyt wielu wskaźnikach, nie powinni używać wskaźnika Pivot Only Indicator, ponieważ odczyt danych spowoduje odrzucenie większości sygnałów handlowych. Jeśli chodzi o wybór ram czasowych, inwestorzy nie mają żadnych ograniczeń, ponieważ narzędzie zawsze podkreśla wyższe ramy czasowe, aby narysować linię wsparcia i oporu.

Będąc nowym użytkownikiem wskaźnika Pivot Only Indicator, zauważysz, że zielona linia pasuje do głównego poziomu wsparcia, a fioletowa linia będzie pasować do oporu. Czasami będzie występować niedopasowanie między liniami SR narysowanymi przez twój system transakcyjny a liniami wygenerowanymi przez ten wskaźnik. Ale jeśli stanie się to normalnym zjawiskiem, albo twój system transakcyjny ma poważną wadę, albo nie używasz właściwej strategii. Teraz zilustrujmy dokładną metodę, za pomocą której wykonywane są długie i krótkie zlecenia na rynku.


Pivot Only Indicator For MT4 - Buy Entries
Określenie głównej strefy wsparcia na wykresie jest bardzo trudnym zadaniem. Aby przyjąć długie zamówienie, handlowcy detaliczni powinni zajmować się długim handlem tylko na głównym poziomie wsparcia. Znajdź bycze odrzucenie w cenie, a następnie przejdź do wskaźnika Pivot Only. Odrzucenie powinno nastąpić na zielonej linii koloru. Ale jeśli twoja strategia handlowa zauważy sygnał kupna na innym poziomie wsparcia, musisz sprawdzić odległość między zieloną linią a byczą strefą sygnału handlowego. Jeśli luka jest zbyt duża, nie powinieneś podejmować transakcji.

Duża luka między byczym sygnałem price action a automatyczną zieloną linią wsparcia wyznaczoną przez wskaźnik Pivot Only Indicator mówi nam, że aktywa mają znaczną szansę na spadek. Dlatego lepiej unikać setupu i szukać lepszych okazji. Po znalezieniu niezawodnego długiego sygnału, który pasuje do zielonej linii wsparcia, możesz ocenić ryzyko i przyjąć długie zamówienie. Pamiętaj, że musisz przestrzegać wszystkich standardowych zasad zarządzania pieniędzmi, ponieważ wskaźnik tylko przestawny będzie działał tylko jako narzędzie filtrujące.


Pivot Only Indicator For MT4 - Sell Entries
W tym segmencie sprawy staną się nieco skomplikowane. Powiedzieliśmy już, że inwestorzy mogą uznać lukę między fioletową i zieloną linią za strefę wsparcia lub oporu. Ale w takim przypadku różnica nie może przekraczać 30 pipsów. Jeśli luka jest większa niż 30 pipsów, podjęcie krótkiej transakcji na takich poziomach będzie wymagało szerokiego stop loss. Aby wykonać skrót, znajdź główny poziom oporu na wykresie. Cena powinna być zgodna z fioletową linią lub pozostanie poniżej fioletowej i zielonej linii. Po znalezieniu wiarygodnego sygnału sprzedaży w potencjalnej strefie handlowej, uzyskaj potwierdzenie ze wskaźnika Pivot Only Indicator.

Potwierdzenie odbywa się w bardzo prosty sposób. Sygnał powstanie na fioletowej linii lub będzie wskazywał na silne odrzucenie strefy oporu. Ale w obu przypadkach powinieneś utrzymywać ryzyko w każdej transakcji poniżej 3% salda konta. Ale ci, którzy mają dobre umiejętności zarządzania handlem, mogą podjąć 3% ryzyko w handlu i oczekiwać, że osiągną lepsze wyniki. Jednak sprzedawca detaliczny powinien bardzo uważać na wydarzenie informacyjne. O ile nie mają doświadczenia w radzeniu sobie z danymi prasowymi, powinni handlować tylko w najbardziej stabilnym stanie rynku.


Pivot Only Indicator For MT4 - Wniosek


Profesjonalni handlowcy znają rolę zarządzania pieniędzmi. Nigdy nie zamierzają łamać zasad w tym zawodzie, bo wiedzą, że przyniesie im to duże straty. Korzystając ze wskaźnika tylko obrotu, nowicjusze często stają się zbyt pewni siebie. Zwiększenie poziomu zaufania jest bardzo naturalne, ponieważ wskaźnik pokazuje tylko główny poziom wsparcia i oporu. Tak więc, jeśli uda Ci się wykonać transakcje na tym poziomie, nie powinieneś spodziewać się częstych stratnych transakcji. Ale nigdy nie spodziewaj się, że będziesz w stanie uniknąć utraty transakcji na rynku.

Przegrane transakcje są bardzo powszechne w branży handlowej. Jeśli chcesz odnieść sukces w tym zawodzie, musisz mieć świadomość, że rynek Forex jest całkowicie nieprzewidywalny. Skoncentruj się więc na znalezieniu konfiguracji handlu o wysokim współczynniku ryzyka do zysku, aby jeden zwycięzca mógł pokonać kilka przegranych transakcji. I upewnij się, że nie podejmujesz żadnej emocjonalnie stronniczej decyzji, korzystając z zielonej i fioletowej linii ze wskaźnika Pivot Only Indicator.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.