MACD_2ToneColor Indicator For MT4

MACD_2ToneColor Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. MACD_2ToneColor Indicator For MT4
  2. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın
  4. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Satış Girişleri
  5. MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Sonuç

MACD_2ToneColor Indicator For MT4 için MACD_2ToneColor Indicator For MT4 , geleneksel MACD göstergesinin basitlik sürümüdür. Grafik gösterge ekranı son derece hassas ticaret kurulumları bulmalarına olanak tanıdığından, bu gösterge çoğunlukla saf yatırımcılar tarafından kullanılır. Referans çizgisi 0'ın üstündeki mavi çubuklar, yükseliş momentumu ve referans çizgisi 0'ın altındaki kırmızı çubuklar satış baskısını gösterir. Ancak en iyi sonucu elde etmek için bu aracı daha yüksek bir sürede kullanmanız gerekir.

FREE MACD_2ToneColor Indicator

Download the FREE MACD_2ToneColor Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 , üç benzersiz MACD_2ToneColor Indicator For MT4 sıralı bir ticaret filtresi aracıdır. İlk hesaplama, sırasıyla 12 ve 26. periyotlarla hızlı ve yavaş EMA yardımı ile yapılır. Sinyal hattı hesaplaması için gösterge SMA dönemi 9'u kullanır. Bu gösterge için süre değerini değiştirebilmenize rağmen, varsayılan ayarlara güvenmeniz önerilir. İşlemleri büyük döviz çiftlerinde almak için bu göstergeyi kullanmaya başlayın. Bu göstergenin doğru kullanımını öğrendikçe, herhangi bir varlıkta alım satım yapmayı yavaş yavaş öğrenebilirsiniz.

Gösterge okuması renkli çubuklar şeklinde gösterilir. Salınımlı bir modelde kırmızı ve mavi çubuklar oluşur. Taban çizgisinin üst tarafındaki mavi çubuklar boğanın gücünü gösterir. Aksine, referans çizgisinin altındaki kırmızı çubuklar düşüş eğilimine işaret ediyor. Piyasa oynaklığını ölçmek için mavi sinyal hattı ile renkli çubuklar arasındaki mesafeyi kullanabilirsiniz. Mesafe yüksekse, uçuculuk aşırıdır. Ancak mavi sinyal hattı bir sınır olarak hareket ederken çubukların oluştuğunu görürseniz, fiyatta rasyonel hareket bekleyebilirsiniz.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


Herhangi bir göstergenin işlevi kesinlikle yalnızca ticaret filtreleme işlemiyle sınırlıdır. Ne yazık ki çoğu çaylak, temel okumaları görmezden gelerek göstergelere bağlı olarak başlar. Ancak bunu yaparak, ticaret kariyeriniz için büyük bir risk oluşturursunuz. MACD_2ToneColor Indicator, size belirli bir ticaret kurulumunun geçerli olduğu ve kar üretme potansiyeline sahip olduğunun onayını verecek bir yardımcı araçtır. Dolayısıyla, güçlü bir stratejiniz olmadan bu premium MACD_2ToneColor Göstergesinin kullanılamayacağını açıkça anlayabilirsiniz. Halihazırda bir ticaret yöntemi geliştirmiş olanlar, sistemlerinin% 65'ten fazlasını kazanma kapasitesine sahip olmasını sağlamalıdır. Değilse, revize etmeleri veya yeni bir ticaret sistemi oluşturmaları gerekir.

Sıfırdan yeni bir strateji geliştirmek kolay bir iş değildir. Demo hesabına geçmeli ve ana SR seviyelerini belirlemenin kesin bir yolunu bulmalısınız. Acemi tüccarlara, makul bir kar elde etme şansını artırdığı için daha yüksek bir zaman diliminde çalışmalarını tavsiye ettik. Sistemi sıfırdan oluşturanlar, MACD_2ToneColor Göstergesini entegre etmek için eşsiz bir şansa sahiptir. MACD_2ToneColor Göstergesini sisteme entegre etmeye başlamadan önce, bu aracın uzun ve kısa alım satımlar yapmak için nasıl kullanıldığını bilmelisiniz.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın
Profesyonel tüccarlar için, satın alma sinyalleri direnç kırıldığında ve ana destek bölgesinde üretilir. Breakout'u analiz ederek yeni uzun alım satımlar yapmak zor bir iştir ve tüccarın sonundan hemen harekete geçmeyi gerektirir. Bu nedenle, yatırımcıları temel destek seviyesinde satın alma sinyali aramaya teşvik ediyoruz. Fiyat eylem sinyalleri konusunda yetenekli kişiler, mumun yükseliş reddini analiz ederek uzun ticaret kurulumunu kolayca bulabilirler. Bu süre boyunca, MACD_2ToneColor Göstergesi, referans çizgisinin pozitif tarafında mavi çubuklar göstermelidir.

İşlemleri kopmada açmak isterseniz, MACD_2ToneColor Göstergesinden mavi sinyal hattını analiz etmeniz gerekir. Belirli bir direnç seviyesinin kırılması piyasanın değişken durumunu gerektirdiğinden, MACD_2ToneColor Göstergesini farklı bir açıdan gözlemlemeniz gerekir. Mavi çubuklar pozitif tarafta bulunmalıdır, ancak mavi sinyal hattı daha yüksek bir konumda olacaktır. Bu, mavi sinyal hattının MACD_2ToneColor Göstergesi tarafından oluşturulan mavi çubukların üzerinde olacağı anlamına gelir. Çubuklar ve mavi sinyal arasındaki boşluk ne kadar büyükse, yükseliş patlamasında uzun emri alarak para kazanma şansınız o kadar artar.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Satış Girişleri
Akıllı tüccarlar tahmin etmiş olmalı, MACD_2ToneColor Göstergesindeki kırmızı çubuklar kısa ticareti yapmak için onay sinyali. Direnç seviyesinde istenen düşüş fiyatı eylem sinyalini bulduktan sonra, gösterge panelinden onay sinyalini arayabilirsiniz. Gösterge panelinin negatif tarafında kırmızı çubuklar olacaktır. Kırmızı çubukların uzunluklarında kademeli bir artış göstermesi gerektiğini unutmayın. Kademeli artış bize satıcıların yavaş yavaş güçlendiğini söylüyor.

Şimdi haber ticaret yöntemine gelin. Önemli haberlerle başa çıkmak için MACD_2ToneColor Göstergesini entegre etmek isteyen tüccarların mavi sinyal hattı konusunda dikkatli olmaları gerekir. Kısa bir işlem yaparsanız, mavi sinyal çizgisinin eğimi negatif olmalıdır. Kısacası mavi sinyal hattının yönü de trendin yönünü gösteriyor. Yani, sinyal hattı yükselme modundayken MACD_2ToneColor Göstergesinde kırmızı çubuklar alarak kısa bir işlem açarsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Haber tüccarları önce sinyal hattına öncelik vermeli ve ardından renkli çubuklardan okumayı almalıdır.


MACD_2ToneColor Indicator For MT4 - Sonuç


Bir tüccarın başarısı birçok faktöre bağlıdır. MACD_2ToneColor Göstergesinin temel işlevini incelemek, yüksek kaliteli ticaret yapmak için kesinlikle temiz bir yol sağlayabilir, ancak bu yeterli değildir. Kesin bir ticaret günlüğünü takip etmeli ve ticaretinizi düşük riskle açmalısınız. Çoğu acemi tüccar, MACD_2ToneColor Göstergesinin yüksek başarı oranını görerek duygusal olarak önyargılı hale geldiklerinden uygun risk yönetimi faktörüne uymakta başarısız oluyor. MACD_2ToneColor Göstergesini kullanmaya başlamadan önce, kuralları asla ihlal etmeyeceğinize emin olun.

Aktif bir tüccar olarak zayiatların farkında olmalısınız. İşlemlerin çoğundan para kazanmayı beklemek işe yaramayacak çünkü sonuçlar ticarette rastgele çıkıyor. MACD_2ToneColor Göstergesinin kullanılması, performansınızı artırarak size yardımcı olacaktır. Bu nedenle, güçlü ve dengeli bir ticaret avantajına sahip kişilerin uzun vadede daha iyi performans gösterme olasılığı daha yüksektir. MACD_2ToneColor Göstergesinin doğru kullanımını öğrenmek, işlem doğruluğunuzu artırmanın bir yoludur. Ancak ticaret kariyerinizde önemli bir değişiklik görmek için, kullandığınız sistemin dengeli olmasını sağlamalısınız.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.