Pivot Only Indicator For MT4

Pivot Only Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Pivot Only Indicator For MT4
  2. Pivot Only Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. Pivot Only Indicator For MT4 - Pivot Only Indicator For MT4 kullanmak için en iyi stratejiler
  4. Pivot Only Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın
  5. Pivot Only Indicator For MT4 - Girişleri Sat
  6. Pivot Only Indicator For MT4 - Sonuç

Pivot Only Indicator For MT4 için Pivot Only Indicator For MT4 , H1, H4, günlük ve aylık şamdan desenine dayalı pivotları görüntüleyen basit bir araçtır. Çok sayıda önemli hatla uğraşmak yerine, bu gösterge perakende tüccarları için ticaret bölgesini basitleştirir. Bu göstergeyle tutarlı bir kar elde etmek için, bunu fiyat eylem sinyalleri yardımıyla kullanmanız gerekir.

FREE Pivot Only Indicator

Download the FREE Pivot Only Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Pivot Only Indicator For MT4 için Pivot Only Indicator For MT4 , esas olarak ticaret deneyiminizi geliştirmek için kullanılan standartlaştırılmış bir araçtır. Uzun süredir ticaret endüstrisinde olanlar, destek ve direnç seviyesi ticaret sistemi ile ilgili karmaşıklıkları bilirler. Genellikle deneyimsiz tüccarlar SR seviyelerini doğru bir şekilde çizemezler. Ya küçük SR seviyesindeki alım satımları alırlar ya da yanlış noktaya odaklanırlar. Ticaret platformuna Yalnızca Pivot göstergesini kurduktan sonra, yeşil ve mor renkli çizginin direnç ve destek görevi gördüğünü göreceksiniz. Bu çizgilerin piyasanın önemli iniş ve çıkışlarına dayandığını ve rengin gerçekten önemli olmadığını unutmayın. Fiyat çizginin üzerinde ise destek görevi görecektir ancak çizginin altında ise direnç görevi görecektir.

Mor ve yeşil çizgiler arasındaki fark, en az dirençli yolda ticaret yapmanızı sağlar. Örneğin, mor çizgide satış yaparsanız ve yeşil çizginin altında 200 pipten fazla olduğunu görürseniz, önemli bir kar elde etmek için büyük bir şansınız var. Bu nedenle, bu iki hat arasındaki mesafe daha büyük olduğunda ticaret sinyalleri bulmaya çalışın. Ancak birçok deneyimli tüccar, belirli bir ticaret bölgesini belirlemek için bu iki hat arasındaki boşluğu dikkate aldığından, bu temel bir kural değildir.


Pivot Only Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


Seçkin tüccarlar, kanıtlanmış bir ticaret stratejisine güvendikleri için makul miktarda para kazanabilirler. Duygusal eylemlerin asla tutarlı bir şekilde para kazanmalarına izin vermeyeceğini bilirler. Ticaret fikirleri oluşturmaya başlamadan önce, ticaret stratejinizi test etmeniz gerekir. Strateji testi demo ortamında yapılmalıdır, böylece sistemin kazanma oranını herhangi bir kayıp yaşamadan bilirsiniz. Ancak ticaret mesleğinde yeni olanlar, Yalnızca Pivot Göstergesini entegre ederken bazı sorunlar yaşayabilir. Ama onlar için kolay bir çözümümüz var. Bir demo hesabı kullanabilir ve ticaret stratejilerini, yeşil ve mor çizginin potansiyel alım satım bölgenizle eşleşeceği şekilde oluşturabilirler.

Bazı çaylaklar genellikle profesyonel ticaret stratejisinin rolünü görmezden gelir. Karmaşık yönteme güveniyorlar ve hatta ticarette içgüdüsel duygular kullanıyorlar. Duygular, saldırganlıklar ve disiplin eksikliği gibi şeyler, ticaret yönteminizin ürettiği ticaret fikirlerini gerçekten engelleyebilir. Yalnızca Pivot Göstergesi çok güçlü bir araç olsa da yine de bu göstergeyi doğru şekilde kullanmalısınız. Bu aracı asla ticaret sinyallerini bulmak için ana unsur olarak düşünmeyin. Sinyaller basit tekniklerle üretilmeli ve ardından sadece Pivot Göstergesi verileri alım satımları filtrelemek için kullanılmalıdır.


Pivot Only Indicator For MT4 - Pivot Only Indicator For MT4 kullanmak için en iyi stratejiler


Profesyonel tüccarlar pazar hakkında çok şey biliyor. Aslında, alım satımları gerçekleştirmek için genellikle farklı ticaret stratejileri kullanırlar. Ancak doğruluğunuzu artırmak istiyorsanız, Yalnızca Pivot Göstergesini doğru stratejiyle kullanmanız gerekir. Genel olarak, Fibonacci, trend ticareti, grafik deseni ve hareketli ortalama ticaret sistemi bu gösterge ile kullanılır. Ancak, çok fazla göstergeye güvenenler, yalnızca Pivot Göstergesini kullanmamalıdır, çünkü veri okuma işlem sinyallerinin çoğunu atacaktır. Zaman çerçevesinin seçimi ile ilgili olarak, tüccarların herhangi bir kısıtlaması yoktur, çünkü araç her zaman destek ve direnç çizgisini çizmek için daha yüksek zaman dilimini vurgular.

Yalnızca Pivot Göstergesinin yeni bir kullanıcısı olarak, yeşil çizginin ana destek seviyesiyle eşleştiğini göreceksiniz ve mor çizgi dirençle eşleşecektir. Bazen, ticaret sisteminiz tarafından çizilen SR hatları ile bu gösterge tarafından üretilen çizgiler arasında bir uyumsuzluk olacaktır. Ancak bu normal bir fenomen haline gelirse, ya ticaret sisteminizin önemli bir hatası vardır ya da doğru stratejiyi kullanmıyorsunuzdur. Şimdi piyasada uzun ve kısa emirlerin gerçekleştirildiği kesin yöntemi gösterelim.


Pivot Only Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın
Grafikteki ana destek bölgesini belirlemek çok zor bir iştir. Uzun siparişi almak için, perakende tüccarlar uzun ticareti yalnızca ana destek seviyesinde almalıdır. Fiyattaki yükseliş reddini bulun ve ardından Yalnızca Pivot Göstergesine geçin. Reddetme yeşil renkli çizgide gerçekleşmelidir. Ancak, ticaret stratejiniz başka bir destek seviyesinde satın alma sinyalini tespit ederse, yeşil çizgi ile yükseliş ticaret sinyali bölgesi arasındaki mesafeyi kontrol etmeniz gerekir. Fark çok büyükse, ticareti yapmamalısınız.

Yükseliş fiyat eylem sinyali ile Yalnızca Pivot Göstergesi tarafından çizilen otomatik yeşil destek hattı arasındaki büyük bir boşluk, bize varlığın önemli bir düşüş şansı olduğunu söylüyor. Bu nedenle, ticaret kurulumundan kaçınmak ve daha iyi fırsatlar aramak daha iyidir. Yeşil destek hattıyla eşleşen güvenilir uzun sinyali bulduğunuzda, riski değerlendirebilir ve uzun sipariş alabilirsiniz. Yalnızca Pivot Göstergesi yalnızca filtre aracı olarak hareket edeceğinden, para yönetiminin tüm standart kurallarına uymanız gerektiğini unutmayın.


Pivot Only Indicator For MT4 - Girişleri Sat
Bu segmentte işler biraz zorlaşacak. Yatırımcıların mor ve yeşil çizgiler arasındaki boşluğu bir destek veya direnç bölgesi olarak değerlendirebileceklerini daha önce söylemiştik. Ancak böyle bir durumda boşluk 30 pip'i geçmemelidir. Boşluk 30 pip'ten fazlaysa, kısa ticareti bu seviyelerde almak, geniş bir stop loss gerektirir. Kısayı yürütmek için, grafikteki ana direnç seviyesini bulun. Fiyat ya mor çizgiyle eşleşmeli ya da mor ve yeşil çizginin altında kalacaktır. Potansiyel ticaret bölgesinde güvenilir bir satış sinyali bulduktan sonra, Sadece Pivot Göstergesinden onayınızı alın.

Onay çok basit bir şekilde alınır. Sinyal mor çizgide oluşturulacak veya direnç bölgesinin güçlü bir şekilde reddedildiğini gösterecektir. Ancak her iki durumda da, her işlemdeki riski hesap bakiyenizin% 3'ünden daha az tutmalısınız. Ancak güçlü ticaret yönetimi becerilerine sahip olanlar, ticarette% 3 risk alabilir ve daha iyisini yapmayı bekleyebilir. Bununla birlikte, perakende tüccar haber olayı konusunda son derece dikkatli olmalıdır. Haber verileriyle ilgilenme konusunda tecrübeleri olmadıkça, yalnızca piyasanın en istikrarlı durumunda ticaret yapmaları gerekir.


Pivot Only Indicator For MT4 - Sonuç


Profesyonel tüccarlar para yönetiminin rolünü bilirler. Kendilerine büyük kayıplar vereceğini bildikleri için bu meslekte kuralları çiğnemeyi asla düşünmezler. Sadece Pivot Göstergesini kullanırken, çaylaklar genellikle aşırı özgüvenli hale gelirler. Gösterge yalnızca ana destek ve direnç seviyesini gösterdiğinden, güven seviyenizde bir artış elde etmeniz çok doğaldır. Dolayısıyla, alım satımları bu seviyede almayı başarırsanız, sık sık kaybettiğiniz alım satımları beklememelisiniz. Ancak, piyasadaki işlemlerinizi kaybetmekten kaçınabileceğinizi asla beklemeyin.

İşlem kaybetmek ticaret mesleğinde çok yaygındır. Bu meslekte başarılı olmak istiyorsanız, gerçeğin farkında olmalısınız, Forex piyasası tamamen tahmin edilemez. Bu nedenle, tek bir kazanan birkaç kayıp işlemin üstesinden gelebilmesi için, oran ticaret kurulumlarını ödüllendirmek için yüksek riski bulmaya odaklanın. Ve Sadece Pivot Göstergesinin yeşil ve mor çizgisini kullanırken duygusal olarak önyargılı bir karar almadığınızdan emin olun.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.