16 indicators in 1 Indicator For MT4

16 indicators in 1 Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. 16 indicators in 1 Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady se 16 indicators in 1 Indicator For MT4
  3. 16 indicators in 1 Indicator For MT4 - Udržujte to jednoduché
  4. 16 indicators in 1 Indicator For MT4 - Pravidelná divergence
  5. 16 indicators in 1 Indicator For MT4 - negativní korelace

16 indicators in 1 Indicator For MT4 umožňuje obchodníkům současně překrýt následující ukazatele v cenovém grafu: 1. Čtyři různé klouzavé průměry 2. Bollingerovy pásma 3. Parabolická SAR Kromě toho lze na samostatných tabulkách níže vykreslit 16 dalších oblíbených technických ukazatelů cenový graf: 1. Index komoditních kanálů? (CCI) 2. Index relativní pevnosti (RSI) 3. Standardní odchylka 4. Klouzavá průměrná konvergenční divergence (MACD) 5. Stochastický oscilátor 6. Bull Power Indicator 7. Bear Power Indicator 8. On Balance Volume 9. Awesome Oscillator (AO) 10. Akcelerátorový oscilátor (AC) 11. Index peněžních toků (MFI) 12. Průměrný skutečný rozsah (ATR) 13. Oscilátor klouzavého průměru (OsMA) 14. Průměrný směrový index pohybu (ADX) 15. Momentum 16. Index síly

FREE 16 indicators in 1 Indicator

Download the FREE 16 indicators in 1 Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

Obchodní nápady se 16 indicators in 1 Indicator For MT4


Jak již bylo zmíněno nebo naznačeno názvem indikátoru - tento indikátor má schopnost předvést 16 různých indikátorů, které vám poskytnou komplexní pohled na to, co se na trhu objevuje z technického hlediska.

Ve většině případů však nebudete muset použít všech 16 různých indikátorů, protože byste mohli své obchodní zkušenosti přemoci, což by vedlo k paralýze analýzy.


16 indicators in 1 Indicator For MT4 - Udržujte to jednoduché


Proto byste měli využít několik vybraných indikátorů, které velmi dobře znáte a které vám také dávají konzistentní výsledky pro většinu strategií, které používáte ve spojení s jakýmkoli konkrétním indikátorem. Na obrázku níže jsem vložil snímek obrazovky, který ukazuje zjednodušené znázornění indikátoru.

Při pohledu na obrázek níže vidíte, že jsem vybral pár EURUSD jako svůj měnový pár, který jsem si vybral pro mapování grafů indikátoru, ale toto byl také odpovídající měnový pár aktivního grafu. Dále používám indikátor CCI, který má období 14.Toto období se ukázalo jako spolehlivé, protože poskytuje konzistentní výsledky pro mé obchodování. Pokud si však přejete analyzovat data jiného měnového páru, můžete tak učinit dle libosti, ale ujistěte se, že zvolený měnový pár nebo finanční nástroj odpovídá názvu finančních nástrojů u vašeho brokera.

Protože od makléře k makléři někdy zjistíte, že některé nástroje budou pojmenovány odlišně, proto musíte vybrat nástroje, které se řídí konvencí pojmenování vašeho makléře.


16 indicators in 1 Indicator For MT4 - Pravidelná divergence


Nyní, když jsme objasnili způsob, jakým nyní můžeme pokračovat v hledání obchodních nastavení, která využívá aktuální nastavení, která máme pro tento indikátor.Jak je uvedeno na obrázku výše, jedná se o medvědí pravidelné nastavení divergence obchodu, ke kterému došlo v malém časovém rámci - 15minutový graf. Pravidelné vzory divergence jsou efektivní cenové struktury, které většinou vedou ke zvratům, a proto rád používám toto nastavení obchodu.

Pravidelné medvědí vzory divergence se vyskytují, když cenová akce zvyšuje vyšší výšky, zatímco oscilátor nižší. Samozřejmě můžete ve svém grafu použít i jiné oscilátory, například RSI. MACD je také dalším skvělým nástrojem, který lze použít k obchodování s obchodními nastaveními divergence. V tomto příkladu obchodování pro mě CCI fungoval dobře.

Na obchodním nastavení se mi nejvíce líbí to, že k němu došlo hned po londýnském útěku, což znamenalo, že trh se vzrostl docela strmě nahoru, a proto dosáhl toho, co by mohlo být vrcholem dne. Nyní, když se pravidelná medvědí divergenční struktura dostává do plného toku, znamená to, že nejvyšší den mohl být již nastaven, jak je patrné z vyčerpání v pravidelném obchodním divergenčním nastavení.

K tomuto vzoru došlo v 15minutovém grafu, což znamená, že krátkou pozici zaujmeme pouze krátkou pozici. Proto není třeba se k tomu zavázat, takže obchodujte po dlouhou dobu. V dalším příkladu obchodování jsme posunuli možnosti tohoto indikátoru na další úroveň.


16 indicators in 1 Indicator For MT4 - negativní korelace


Na obrázku níže jsem vložil obrázek, který ukázal negativní korelaci mezi indexem EURUSD a USD.Důvodem, proč vidíte tuto negativní korelaci mezi EURUSD a USD indexem, je to, že USD index má silnou pozitivní korelaci s měnou USD, avšak USD je ve skutečnosti kotovanou měnou v páru EURUSD, a proto vidíte opačné pohyby mezi EURUSD a USD indexem.

Pro mé nastavení jsem jen vybral USD index a poté jsem se rozhodl podívat se na data indexu peněžních toků. Udělal jsem to proto, že index peněžních toků se ve skutečnosti pokouší sledovat příliv a odliv objemu nákupu a prodeje ve vztahu k určitému indexu nebo páru. Index USD má tendenci se prodávat, když EURUSD získává na síle.

U korelace musíte ocenit skutečnost, že nejde o dokonalou vědu, protože zjistíte, že i když existuje vysoká negativní nebo pozitivní korelace, existují určité zaostávající prvky, které s ní souvisí, protože trh je tak různorodý a má tolik finanční nástroje, které mají různé úrovně nabídky a poptávky.

Příklady, na které odkazuji výše, se jen dotýkají špičky ledovce, pokud jde o to, co pro vás tento indikátor může udělat. Má spoustu potenciálu a schopností, ale před spuštěním byste měli své metody důkladně otestovat ve svých simulačních prostředích.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.