Length of trend Indicator For MT4

Length of trend Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Length of trend Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s indikátorem Length of trend Indicator For MT4
  3. Length of trend Indicator For MT4 - Koupit vstup
  4. Length of trend Indicator For MT4 - závěr

Indikátor Length of trend Indicator For MT4 zobrazuje délku trendových čar, které jsou již umístěny v cenovém grafu v bodech. To může obchodníkům pomoci měřit rozsah trendu.

FREE Length of trend Indicator

Download the FREE Length of trend Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

Obchodní nápady s indikátorem Length of trend Indicator For MT4


Tento indikátor vyjadřuje délku trendové linie v bodech, takže můžete mít kvantifikovatelný odkaz na konkrétní trendovou linii. Jak však vidíte, nahrál jsem nebo vložil na obrázek níže, který ukazuje počáteční perspektivu indikátoru v okamžiku, kdy je aktivován.Ale jak vidíte na obrázku výše, nic se opravdu nezobrazuje, a to proto, že tento indikátor automaticky neskenuje aktuální trh a poté nevyčísluje délku všech identifikovaných trendů. Nedělá to - funguje to trochu jiným způsobem.

Co tedy musíte udělat, abyste to mohli aktivovat, je, že ve skutečnosti musíte začít kreslit čáry sami a indikátor automaticky zachytí objekty trendové linie a poté kvantifikuje délku trendu ve formě bodů.

Obrázek níže ukazuje, že jsem nakreslil některé trendové čáry a pokud vidíte na začátku až na konci trendové čáry, bude zadáno číslo, takže při pohledu na obrázek výše můžete vidět, že největší trendová čára je uptrend a má délku 2101 bodů, což v zásadě znamená 210 pipů, což je obrovský obchodní tah.Co je však na tomto nastavení jedinečné, je to, že na trhu existuje býčí dominance a navíc se vytvořil býčí vzor, který se podobal vzestupnému vzoru vlajky.


Length of trend Indicator For MT4 - Koupit vstup


Pokud se podíváte na vzestupnou vlajkovou vlajku, uvidíte, že se ve skutečnosti jedná o obrázek pokračování trendu níže.Vidíte, že trh má v současné době obrovskou vzestupnou vlajku, a proto je vhodná doba pro otevření obchodů s nákupy. Takže v tomto případě pouze používám indikátor k potvrzení délky pólu příslušného příznaku, v tomto případě to bylo přibližně 210 pipů. Nakreslil jsem celý vzor vlajky pomocí modrých čar.

Myšlenkou je tedy hledat vzestupné výpady pomocí několika dalších podpůrných faktorů. Dále, pokud se podíváte pozorně, nakreslil jsem také linii podpory, ke které došlo na 1.29286. Na této úrovni se vytvořila dlouhá býčí čepová tyč, která měla dlouhý ocas. Tato dlouhá býčí tyč s čepy také znamená odmítnutí pro prodejce, přestože se pokoušeli obrátit trh, ale nebyli úspěšní.

To byl náš vstupní bod - v okamžiku, kdy čepová tyč dokončila svou podporu formace. Byl to dobrý nápad vstoupit a pak musíte umístit stop loss pod vzorec vlajky, protože vlajka, která tvoří největší nízkou houpačku, je proto rozumné umístit stop loss přímo pod tuto oblast.Obrázek nahoře vás podrobně popisuje, kam musíte umístit stop stop a také cíl zisku. Váš cíl zisku může jít přímo na vrchol vlajky, ale není třeba čekat, až trh dosáhne tohoto bodu. Pokud jste spokojeni se svými pozitivními zisky, můžete před touto úrovní získat zisk.

Na tomto indikátoru se mi líbí, že přináší větší přesnost při obchodování, což je způsobeno především tím, že máte trendové linie, které jsou kvantifikovány na základě délky. A díky tomu jste schopni odvodit, jaký je dominantní směr trendu v konkrétním časovém období, a díky tomu jste schopni formulovat obchodní nápady a časy obchodování, které můžete využít.

To je přesně to, co jsem udělal ve svém obchodním příkladu, protože jsem zjistil, že dominantní směr trendu byl vzestupný, navíc se také vytvořil obrovský vzestupný vzorec a poté jsme hledali dlouhé vstupy na trh. Díky určitému soutoku s laskavým svolením podpory a vzestupným vzorem obrácení jsme se mohli konečně dostat na trh se dvěma býčími obchody, které měly stop loss pod vlajkou a převzaly zisk přímo na vrcholu vlajky.

Nebylo však nutné čekat, až trh dosáhne cíle zisku, protože zisk můžete jednoduše vzít, kdykoli jste dobří. Navíc také pomáhá sledovat vaši stop loss - abyste minimalizovali riziko, jak se trh postupně pohybuje ve prospěch vaší obchodní pozice.

Length of trend Indicator For MT4 - závěr


Na závěr chci jen říci, že tento indikátor nelze použít k tomu, abyste generovali signály samostatně - není to užitečné při vydávání signálů nákupu a prodeje, protože to tak nefunguje.

Je to prostě nástroj, který používáte k doplnění své stávající znalostní základny a obchodních strategií, abyste mohli identifikovat vysoce pravděpodobné obchodní sestavy, které mohou přijít ve formě soutoku, který má více než jeden podpůrné faktory, které posilují váš zamýšlený obchodní příběh.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.