Pattern Indicator For MT4

Pattern Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Pattern Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s Pattern Indicator For MT4
  3. Pattern Indicator For MT4 - Pattern Indicator For MT4 několik vzorů
  4. Pattern Indicator For MT4 - pokračování trendu a záznamy o obrácení

Pattern Indicator For MT4 detekuje a zobrazuje následující vzorce svícení a pokračování na cenovém grafu: 1. Hanging Man 2. Hammer 3. Morning Star 4. Marubozu 5. Opuštěné dítě 6. Večerní hvězda 7. Dark Cloud Cover 8. Enulfing 9. Harami 10. Piercing 11. Tři bílí vojáci 12. Střelecká hvězda 13. Doji

FREE Pattern Indicator

Download the FREE Pattern Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Obchodní nápady s Pattern Indicator For MT4


Když obchodníci vtrhli na scénu, jedním z výchozích bodů na trhu je provedení technické analýzy. Technická analýza je jedním z nejpopulárnějších způsobů obchodování na trhu vzhledem k tomu, že jak trh reaguje a řídí se různými cenovými strukturami, které jsou známé jako vzory cenových svícnů.

Existuje však tolik vzorů svícnů, na které si při obchodování musíte pamatovat. Proto se stává ohromující, zejména pokud jste nový obchodník nebo průměrný obchodník.

Proto byl tento indikátor vytvořen, protože ve skutečnosti rozpoznává vzory pro vás. Každý vzor, který zachytí, na základě jeho nastavení je poté označí přes celou obrazovku, jak ukazuje obrázek níže. Všechny rozpoznané vzory svíček jsou označeny červeně.

Tento indikátor nám ušetří spoustu času, protože nemusíme věnovat tolik pozornosti detekci různých vzorů svíček. Tím se uvolní čas pro všechny ostatní aspekty technického obchodování, jako je analýza trendů a dokonce i trochu základní analýzy.


Pattern Indicator For MT4 - Pattern Indicator For MT4 několik vzorů


Jak bylo zmíněno v úvodu, tento indikátor svíčkového vzoru rozpoznává až 13 svíčkových vzorů. Není třeba zacházet s každým vzorem svíček jako s obchodním signálem, protože to při vašem obchodování vyvolá velké riziko, protože vstupujete do obchodních pozic, které nejsou vždy podloženy konkrétním potvrzením.

Proto se považuje za rozumné raději obchodovat s několika vybranými vzory a poté pomocí vybraných vzorů vytvořit svůj účet. Dotkneme se několika snímků obrazovky a příkladů obchodování, které vám ukáží, co dělat, pokud se chystáte obchodovat pouze s několika vzory. Chystám se vám představit vzor Marubozu.

Jedná se o jedinečný vzor svícen, protože vzor svícen marubozu je ten, který se formuje bez existence knotu svíčky nebo stínu na obou stranách svícen. Jednoduše to znamená, že pokud máte medvědí marubozský svícen, pak bude vysoká a otevírací cena medvědího morubozu svíčky stejná a nízká a zavírací cena vzoru svíčky bude mít stejnou cenu.

Také když bude mít býčí marubozu svícen, budete mít stejnou otevírací a nízkou cenu, zatímco vysoká a zavírací cena býčího marubozu bude stejná. Ověření a detekce se ale za vás provede automaticky pomocí tohoto indikátoru.


Pattern Indicator For MT4 - pokračování trendu a záznamy o obrácení


Vzor Marubozu je ve skutečnosti vzorem pokračování trendu a lze jej také použít jako vzor obrácení. Vše záleží na kontextu trhu. Níže mám příklad, který vám ukazuje, jak vypadají obchodní příležitosti Marubozu ve vzorcích jak v trendech pokračování trendu, tak v obráceném obchodování.Na obrázku výše vidíte, že trh je ve silném trendu před vytvořením vzoru marubozu. V tomto případě to byl dlouhý býčí svícen marubozu, který se vytvořil, a přestože po vytvoření vzoru došlo k medvědímu tlaku ze strany prodejců, aby donutili trh v opačném směru, ale to bylo k ničemu.

Po dokončení mírného návratu se proto trh nadále obchodoval. To ukazuje míru vlivu vzoru svícen marubozu, pokud jde o udržování základního trendu. Lze jej však také použít jako obrácený vzor svícen, jak je znázorněno na obrázku níže. S odkazem na obrázek níže byl trh ve klesajícím trendu. Ve zralé nebo poslední fázi downtrendu se vytvořil vzor svícen marubozu.V tomto scénáři se to považuje za obrácený vzor svícen, protože to, co se stalo po tomto vzestupném vzoru marubozu, trh prolomil tento klesající trend a vytvořil nový vzestupný trend.

To jen ukazuje úroveň rozlišovací schopnosti, kterou potřebujete z hlediska technické analýzy, protože musíte pochopit kontext trhu, kdykoli narazíte na vzor svícen marubozu. S příklady, které jsem zmínil výše, jsem vám dal dva příklady. Jedním příkladem byla situace pokračování trendu a druhým situace obrácení svícen.

Proto vám pouze ukazuje, jak je důležité rozluštit kontext trhu, abyste věděli, jak nejlépe postupovat vpřed, kdykoli vám indikátor představuje vzor svícen marubozu. Tento způsob obchodování by měl být standardním postupem pro většinu vzorů svícnů, které vám tento indikátor ukazuje v kontextu identifikace vhodných obchodních okamžiků.

To znamená, že tržní kontext, ve kterém byste identifikovali svícen, musí být hodný sledování, když chcete oficiálně navázat na obchod.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.