PricePosition Indicator For MT4

PricePosition Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. PricePosition Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s PricePosition Indicator For MT4
  3. PricePosition Indicator For MT4 - Koupit položky
  4. PricePosition Indicator For MT4 - závěr

PricePosition Indicator For MT4 zobrazuje relativní umístění ceny vzhledem k úsečce řezu. Zobrazuje také aktuální cenu (OHLC) a generuje upozornění, když čára úhlu řezu změní svůj směr.

FREE PricePosition Indicator

Download the FREE PricePosition Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Obchodní nápady s PricePosition Indicator For MT4


Tento indikátor vám ukazuje sentiment nákupu nebo prodeje neustálým odkazem na úhlovou linii. Pokud je cenová akce nad touto lomenou hranicí, pak je trh vhodný pro hledání obchodů s koupí, a když je nižší, pak je trh vhodný pro hledání obchodů s prodejem.Jak vidíte, cena se obchoduje nad úrovní 105,772, jak je odvozeno z úhlové čáry, která je také zobrazena pod textem KOUPIT na displeji. Prostřednictvím tohoto ukazatele budeme mít dobrý základ, na kterém budeme stavět, pokud jde o to, abychom věděli, jaký je pravděpodobný signál, který budeme hledat.

V tomto příkladu budeme hledat nákupní obchody, ale neměli bychom tak činit způsobem, který postrádá další analýzu, aby bylo možné vyvodit přesvědčivé a pravděpodobné obchodní motivy.

Trh ukazuje, že na čtyřhodinovém grafu je trh vzestupný. To je skvělé, protože víme, že v nižších časových rámcích budeme výhradně hledat vhodné kupní celky na trhu, které nám umožní provádět pravděpodobné obchody.


PricePosition Indicator For MT4 - Koupit položky


Dalším krokem je přechod na nižší časové rámce. Přejdu dolů na patnáctiminutový graf, protože tento graf, který nabízí dobré obchody pro krátkodobé i střednědobé obchodní perspektivy.

Obrázek níže ukazuje patnáctiminutový graf - na této příležitosti je perfektní to, že indikátor také ukazuje trh nákupu. To se shoduje s konsensem, který byl potvrzen ve vyšším časovém rámci (čtyřhodinový graf).Trh právě zahájil průlom mimo oblast 106.297. Tato oblast je důležitá, protože je zvýrazněna jako silná oblast odporu, proto se silnou úrovní odporu nebo podpory zjistíte, že tyto úrovně mají silnou gravitační sílu (pokud si přejete). I přesto, že se trh prolomil vzhůru nohama - je pravděpodobné, že se jeho návrat k úrovni odporu (106,297) vrátí zpět.

Jen si všimněte, že trh se nemusí nutně vrátit a dotknout se této úrovně. Hledáme pouze pohyb a chování kolem této cenové hladiny, což nám ukazuje, že předchozí linie odporu se nyní vyvinula do linie podpory, proto by nákup byl v našem nejlepším zájmu.

Jakmile je tato úroveň dosažena nebo se jí přiblíží, otevřu pozici nákupu. Ale musíte nechat medvědí svíčky úplně zavřít. Můžete dokonce zajít až tak daleko, že počkáte, až se vytvoří býčí vzory obrácení - například býčí zaplavující vzory nebo býčí vzory svíček Doji.

Tyto vzorce mají tendenci silně ztrácet medvědí dynamiku a otevírat tak trh pro nákup. Dávejte si pozor na takové vzory. Někdy si všimnete, že na tyto vzory nemusíte čekat. Obrázek níže poskytuje nápovědu, proč jsem toho názoru.Vidíte, že na trhu byl během asijské relace vytvořen úzký kanál. Jedná se o ideální vzor nebo cenovou aktivitu, která se čas od času stane, protože trh prolomí tento úzký kanál, aby vytvořil den nebo den. Na obrázku výše si všimnete, že došlo k ostrému zvýrazněnému V vytvořenému po rozpadu trhu a pod minimem asijské relace.

Toto výrazné V je ve skutečnosti stophunt - není to zamýšlený směr pro lepší část příští obchodní relace nebo zbytek dne. Proto vidíte, že trh prudce vzrostl a dokonce překonal maximum asijského sortimentu. Proto nám stačí opakovaný test, abychom otevřeli náš obchod. Že V je vaše poslední nízká houpačka, takže naše stop loss půjde těsně pod ni - zatímco náš cíl zisku zisku bude umístěn ve stejné vzdálenosti nad vstupním bodem - to nám dá poměr rizika k odměně 1 je 1.

Pokud byste chtěli generovat více zisků - můžete pouze uzamknout své zisky, protože trh jde ve váš prospěch tím, že sledujete stop stop. Jak se to bude postupně zvyšovat, můžete si vzít nějaký zisk a nechat trh běžet s vaším obchodem, až se vaše stop-loss dostane do zóny zisku. <


PricePosition Indicator For MT4 - závěr


Indikátor PricePosition je jeden indikátor, který má jeden z nejjednodušších vzorů, protože je snadno použitelný a snadno interpretovatelný. Je to také užitečný nástroj.

Dodává vaší analýze velkou hloubku, takže se do obchodů nedostanete bez pečlivých analytických kroků. V tomto příkladu jsem zdůraznil způsob, jakým můžete tento indikátor použít ve svůj prospěch, aniž byste komplikovali své předchozí způsoby analýzy trhu.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.