StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4
  3. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - Modifikovaný Stochastic
  4. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - divergence

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 překrývá Stochastic oscilátor na cenovém grafu. Když se čára% K překročí nad linií% D (Signal) na přeprodaném území, vytiskne se zelená tečka na ceně. Naopak, když čára% K klesne pod hranici% D v překoupené oblasti, dostane se červená tečka do ceny.

FREE StochasticOnPriceVSwma Indicator

Download the FREE StochasticOnPriceVSwma Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Obchodní nápady s StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4


Jedním z nejlepších obchodních nástrojů, které můžete použít pro směrové obchodování, je indikátor stochastického oscilátoru. Důvodem je to, že oscilace, které vytváří, jsou spolehlivé a přesnější pro každý cyklus nahoru a dolů, který se děje na skutečném trhu.

Ve stochastickém oscilátoru zjistíte, že existují dva řádky, které oscilují po obrazovce a obvykle budete obchodovat s crossovery, když je trh v určitých zónách, jako je konec přeprodaných nebo překoupených oblastí. Normální stochastický oscilátor se obvykle nachází v dolní části grafu.

To znamená, že v případě standardního indikátoru stochastického oscilátoru bude mít vlastně své vlastní okno indikátoru.


StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - Modifikovaný Stochastic


Stochastický oscilátor, který vám dnes představuji, není připojen ke spodní části vašeho obchodního grafu. Jak vidíte na následujícím obrázku, zjistíte, že je překrývající cenovou akci, a proto je proces technické analýzy plynulejší, protože se soustředíte hlavně na jeden snímek.Při pohledu na obrázek výše můžete vidět, že jsem vás upozornil na obchodní příležitosti, na které můžete dávat pozor, když používáte indikátor samostatně. Představil jsem vám příležitost k nákupu i prodeji, které jste mohli využít.

Než se pustím do popisných podrobností o obchodních příležitostech, chci jen zmínit, že proces signalizace nákupu a prodeje je jen obecný obchodní přístup, který můžete použít. Jak vidíte, stochastický oscilátor má dva řádky. Jeden je aqua a druhý žlutý.

Signální linka je vaše světle modrá čára. Takže pokaždé, když tato světle modrá čára překročí žlutou čáru, měli byste se připravit na nákup nebo prodej. Měli byste však upřednostnit ty obchodní příležitosti, které jsou podpořeny silnými reverzními signály.

Na výše uvedeném obrázku byla první příležitost obchod s nákupem, přičemž světle modrá čára prochází žlutou čarou vzhůru a poté s odkazem na cenovou akci uvidíte, že došlo k obrácení cenové aktivity, která se objevila ve formě svíčky Doji a býčí pohlcující vzor. Byl to ideální okamžik k nákupu.

V další chvíli, napravo od snímku obrazovky, máme obchodní příležitost k prodeji. Zde jsme viděli, že trh vytvořil medvědí pohlcující vzorec, zatímco stochastická modrá čára překročila žlutou čáru směrem dolů. To byl také další skvělý okamžik pro vstup na trh - v tomto případě pro brokový obchod.

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - divergence


Obratové obchodní příležitosti přicházejí v různých formách a abyste zlepšili své obchodní výsledky, měli byste se pokusit co nejvíce začlenit divergenční obchodování, protože to vašim výsledkům dodává velkou přesnost.

Proto je plodné využívat pravidelné vzorce odchylky. Níže jsem vám představil medvědí pravidelný model divergence obchodování, což je v podstatě prodejní reverzní obchod.S odkazem na výše uvedený obrázek můžete vidět, že cenová akce dosahovala vyšších výšek, ale zároveň indikátor stochastického oscilátoru vytvářel nižší minima, čímž informoval obchodní příběh o zkrácení.

To, co dále odůvodňovalo naši prodejní pozici, byla skutečnost, že pokud byste se měli podívat blíže na cenovou akci v okamžiku, kdy dojde k nastavení - uvidíte, že se ve skutečnosti vytvořil medvědí pohlcující vzor. K této formě soutoku často nedochází, ale pokud k ní dojde, dá vám to silný signál, že trh se určitě obrátí.

Proto maximalizujte všechny tyto příležitosti, které se podobají tomuto typu nastavení obchodu. Pokud chcete vydělávat na vzestupných obchodech podobné povahy, pak musíte jen počkat, až bude cenová struktura odhalovat vzestupnou pravidelnou divergenci. To je patrné, když vidíte, že cenová akce dělá nižší minima, zatímco stochastický indikátor dělá vyšší maxima.

To jasně naznačuje, že trh nebo převládající downtrend ztrácí na síle, a proto je vhodný okamžik k nákupu. Tento upravený stochastický indikátor se ukázal jako skvělý nástroj. Bylo zjištěno, že funguje skvěle pro rozpoznání nastavení reverzního obchodu.

Bylo však poukázáno na to, že byste opravdu neměli obchodovat každý jednotlivý reverzní signál, který vznikne pomocí tohoto indikátoru. Co musíte udělat, je počkat na vzor cenové akce, který také potvrzuje nebo odpovídá směrnici o obrácení, jak je naznačeno stochastickým oscilátorem.

Takže jedním z nejlepších vzorů obrácení, který můžete použít jako obchodníka, je zaplavující vzor svícen. Kromě toho jsme si také uvědomili, že tento indikátor můžete použít k obchodování pravidelných nastavení divergence. Jak bylo uvedeno, zmínili jsme se o prodejní sestavě, která přišla v podobě medvědí pravidelné příležitosti k divergenci.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.