three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4

three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady se three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4
  3. Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - Dobré vstupy
  4. Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - Závěr

three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 vykresluje tři exponenciální klouzavé průměry (EMA) a 200 období jednoduchého klouzavého průměru (SMA) používané v obchodní metodě Raghee Horner Forex.

FREE three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator

Download the FREE three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Obchodní nápady se three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4


Tento obchodní systém založený na ukazatelích je založen na metodě obchodování vyvinuté Raghee Hornerovou. Skládá se ze tří sad exponenciálních klouzavých průměrů, které jsou superponovány 200 jednoduchým klouzavým průměrem.

Jednoduchá linie klouzavého průměru je vaše kotevní linie, která vám pomůže rozlišit různé situace na trhu s ohledem na sentiment. Začlenění exponenciálního klouzavého průměru je moudrá volba, protože exponenciální klouzavé průměry poskytují spolehlivé oscilace.

EMA jsou schopny účinně odfiltrovat většinu hluku na trhu. Kromě toho do své oscilace začleňuje některé z nejnovějších cenových aktivit, a proto při vykreslování přes vaši obchodní obrazovku tak činí bez jediné závislosti na historické cenové aktivitě.

Když aktivujete tento indikátor, budou existovat tři samostatné indikátory, které musíte načíst do svého chatu, a proto budou pojmenovány tři indikátory. To však může být náročný úkol, zvláště když musíte přejít z jednoho finančního obchodního aktiva na druhé - což by mohlo způsobit ztrátu docela času, zvláště při obchodování v menším časovém rámci.

Ale naštěstí existuje řešení tohoto problému, které vás osvobodí od toho, že jej budete vždy muset načítat a aktivovat každý jednotlivý indikátor, jen abyste analyzovali trh. Co tedy uděláte, je jen nahrát indikátory a aktivovat je jednou. Jakmile máme všechny indikátory aktivované na obrazovce, uložím celý tento obchodní systém jako šablonu.

Tuto šablonu můžete pojmenovat jakýmkoli způsobem - jen si pamatujte, jak se jí říká. Poté můžete přepnout na jiná aktiva finančního obchodování a jednoduše načíst šablonu pokaždé, když přejdeme k jinému aktivu. Díky tomu je celý proces používání tohoto obchodního systému a jeho odpovídajících indikátorů bezproblémový.

Nyní, když jsme to odstranili z cesty, můžeme hned začít hledat příklady obchodování, které využívají brilantnost tohoto obchodního systému.


Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - Dobré vstupy


Jak jsem již zmínil dříve, 200-SMA je vaše kotevní čára, a proto budeme sledovat další exponenciální průměry, které přicházejí ve formě kanálu, abychom vyhledali protínající se body.Uvidíte, že když exponenciální klouzavé průměry stoupnou nad zlatou hranici nebo 200 SMA, trh je považován za vzestupný a když se obchoduje pod 200-SMA, trh by měl být považován za medvědí.

Takže s tímto konceptem zabudovaným ve vaší mysli budete vědět, jak vstoupit na trh, pokud si opravdu přejete použít sentiment jako vaši obchodní směrnici, ale v našem případě jej běžně používáme pro účely obchodování s crossovery. Tyto křížové signály se vyskytují vždy, když exponenciální klouzavé průměry překročí 200-SMA.

Jak vidíte, skupina exponenciálních klouzavých průměrů je směrována uvnitř černého kanálu, které jsou tvořeny modrými, aqua a červenými čarami. Obrázek níže ukazuje, jak ve skutečnosti uskutečnit tento crossover obchod, a také jsem se pokusil dát vám akční plán pro nastavení stop-lossů.

Než začnu se specifikovanou strategií obchodování trendů, chci jen vědět, že byste měli svůj graf skutečně oddálit, kdykoli máte na obrazovce aktivovaný tento obchodní systém. Důvod, proč to říkám, je ten, že když oddálíte, uvidíte zelené a červené zóny, které ve skutečnosti odpovídají tržnímu sentimentu ve vztahu k cenové akci.

Když tedy oddálíte zobrazení, uvidíte, že některé svícny jsou zvýrazněny zeleně, což ukazuje, že trh je býčí, a také některé svícny jsou také zvýrazněny červeně, což naznačuje, že trh je medvědí. Pokud tedy obchodujete na základě tržního sentimentu, musíte k potvrzení obchodních signálů použít barvy.Na obrázku výše máme dvě obchodní příležitosti. První je nákupní příležitost a druhá prodejní příležitost. Jedná se o dvoudílný obchodní systém, proto je jeho implementace poměrně základní. Nákupní příležitost se zobrazuje na levé straně obrazovky.

Jediné, co musíte udělat, bylo počkat, až modrá čára překročí zlatou čáru, což je 200-SMA, směrem nahoru. Jakmile je toho dosaženo, je třeba barvu svícnů zvýraznit zeleně, což slouží jako potvrzení nákupu. Jakmile k tomu dojde, můžete otevřít svůj nákup.

V dalším příkladu máme obchodní příležitost k prodeji. Rozdíl je v tom, že musíme počkat, až červená čára překročí zlatou čáru směrem dolů, a poté odkazujeme na barvy svícnů. Pokud mají červené zvýraznění, můžeme jít spolu s nastaveným prodejním obchodem.

Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - Závěr


Tento trojitý indikátor nám umožňuje jasně detekovat tržní sentiment. Kromě toho také pomáhá při identifikaci dobrého nastavení reverzního obchodu. Závěrem je vždy dobré se řídit těmito pravidly a zdokonalit je pomocí intenzivního testování a skutečného živého obchodování.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.