TimeZones Six v2 Indicator For MT4

TimeZones Six v2 Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. TimeZones Six v2 Indicator For MT4
  2. Obchodní nápady s indikátorem TimeZones Six v2 Indicator For MT4
  3. TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - jak to funguje
  4. TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - závěr

Indikátor TimeZones Six v2 Indicator For MT4 zobrazuje v malém rámečku Broker Server Time a aktuální časy v New Yorku, Londýně a Tokiu. Toto pole lze umístit kdekoli na cenovém grafu.

FREE TimeZones Six v2 Indicator

Download the FREE TimeZones Six v2 Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Obchodní nápady s indikátorem TimeZones Six v2 Indicator For MT4


Pokud jde o obchodování, jedním z hlavních aspektů obchodování je čas a načasování. Protože nakonec jsou obchodní relace v kterýkoli daný den rozděleny do různých časových pásem, což jsou ve skutečnosti vaše obchodní relace.

Tři hlavní obchodní relace, které máme, jsou Tokio, New York a Londýn. Existuje euro relace, která se trochu překrývá s londýnskou relací, ale hlavně tyto tři další jsou hlavní obchodní relace, které běžně označujeme jako obchodníci. Je to proto, že po celém světě máte různé obchodní stoly, které na sebe během dne navazují.

A jak trh postupuje během dne, každá obchodní relace bude definována tržní aktivitou, která se shoduje s tržním pohybem vytvořeným velkými bankami.


TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - jak to funguje


Tento indikátor je v podstatě indikátorem časového pásma, který vám ukazuje, jaký je čas v každé jednotlivé obchodní relaci, jako je tokijská relace, newyorská relace a také londýnská relace.

Každodenně tedy procházíme tokijským sezením, které začíná, a potom máme londýnské sezení, po kterém se koná newyorské sezení, a následující den se znovu zahájí tokijské sezení. Takže máme indikátor, který zobrazuje čas serveru a příslušný čas ve všech ostatních časových pásmech, jak je uvedeno níže.To funguje dobře, protože můžete vidět nastavení letního času, stejně jako rozdíly v čase na serveru, protože čas vašeho serveru a skutečný čas na místních zařízeních, jako je notebook nebo mobilní telefon, má ve srovnání s vaším serverem jiný čas čas.

To je něco, čeho si jako obchodník musíte být vědomi, protože velká tržní aktivita je časově citlivá, proto musíte vědět, jaký je čas, spolu s tržním kontextem aktuálního času. Tento indikátor lze umístit kdekoli na vašem obchodním grafu na základě vašich preferencí. Dále se můžete také přizpůsobit odvážnosti písma, abyste jej snáze rozpoznali.

Obrázek níže přesně ukazuje, jak indikátor vypadá v okamžiku, kdy jsem provedl úpravy přepnutí na tučné zobrazení písma. Všechna tato nastavení se nacházejí na kartě vstupu, když kliknete na úpravy. Všechno, co jsem udělal, bylo přepnout tučnou vstupní hodnotu z false na true a text bude tučně.Zjistíte, že časová pásma pro časy v pásmech jsou ve skutečnosti mírně vypnutá. Můžete jen upravit parametry offsetu pro různá časová pásma, aby bylo možné je správně a skutečně sladit se správným časem.

Tento indikátor není jako ostatní přizpůsobené indikátory, protože se ve skutečnosti nepoužívá k obchodování. Nelze jej použít pro generování signálů, ale spadá do skupiny indikátorů, které jsou tam jen proto, aby doplnily vaše obchodní prostředí praktickým rámečkem zobrazeným na vašem grafu.

Výše bylo ilustrováno, že v tomto časovém pásmu můžete provést mnoho změn takovým způsobem, který nejlépe vyhovuje vašim preferencím ve vašem obchodním prostředí. Existuje však několik prvků, které nemůžete vůbec změnit. Jedním z nich je, že nemůžete změnit čas broker serveru. Čas broker serveru je v podstatě nekontrolovatelná proměnná.

Protože to definuje váš makléř. Když jsem nahrál indikátor do grafu - uvědomil jsem si, že barva textu se podle mých představ ztlumila, protože byla v rozporu s barvou cenové akce. Skoro to vypadá jako šedý obrázek, který narušil můj pohled na cenovou akci a samotný indikátor. Překonal jsem to však jednoduše změnou barvy indikátoru.


TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - závěr


Jak již bylo zmíněno dříve, řekl jsem, že tento indikátor není indikátorem, který vám pomůže generovat signály, protože jej nelze použít jako obchodní strategii. Neexistují žádné obchodní nápady, na kterých byste mohli stavět na jediném použití tohoto indikátoru. Je to však užitečný nástroj, jak je prokázáno výše, k odhalení různých časových pásem a také času v těchto pásmech v daném okamžiku. Dále vám také ukáže čas serveru zprostředkovatele, abyste viděli rozdíl v čase serveru a čase vašeho notebooku nebo mobilního telefonu.

Tento indikátor je však kompatibilní pouze s PC verzí vaší obchodní platformy MetaTrader 4. Dále se také ukázalo, že nemůžete změnit hodnotu času na serveru, protože se jedná o pevné nastavení určené serverem vašeho brokera. Na závěr, pokud hodláte použít tento indikátor - měli byste jej použít jako doplňkový nástroj, který kombinujete s dalšími indikátory, abyste zpřesnili načasování svých záznamů.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.