16 indicators in 1 Indicator For MT4

16 indicators in 1 Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. 16 indicators in 1 Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe z 16 indicators in 1 Indicator For MT4
  3. 16 indicators in 1 Indicator For MT4 - Keep It Simple
  4. 16 indicators in 1 Indicator For MT4 - regularna dywergencja
  5. 16 indicators in 1 Indicator For MT4 - korelacja ujemna

16 indicators in 1 Indicator For MT4 pozwala handlowcom na jednoczesne nałożenie następujących wskaźników na wykresie cen: 1. Cztery różne średnie kroczące 2. Pasma Bollingera 3. SAR paraboliczny Ponadto 16 innych popularnych wskaźników technicznych można narysować na osobnych oknach poniżej wykres cen: 1. Indeks kanałów towarowych? (CCI) 2. Relative Strength Index (RSI) 3. Odchylenie standardowe 4. Moving Average Convergence Divergence (MACD) 5. Stochastic Oscillator 6. Bull Bull Power Indicator 7. Bear Power Indicator 8. On Balance Volume 9. Awesome Oscillator (AO) 10. Akcelerator oscylatora (AC) 11. Wskaźnik przepływu pieniędzy (MFI) 12. Średni rzeczywisty zasięg (ATR) 13. Oscylator średniej ruchomej (OsMA) 14. Średni wskaźnik ruchu kierunkowego (ADX) 15. Momentum 16. Wskaźnik siły

FREE 16 indicators in 1 Indicator

Download the FREE 16 indicators in 1 Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

Pomysły handlowe z 16 indicators in 1 Indicator For MT4


Jak wspomniano lub zasugerowano w nazwie wskaźnika - ten wskaźnik może prezentować 16 różnych wskaźników, aby dać Ci kompleksowy obraz tego, co dzieje się na rynku z technicznego punktu widzenia.

Jednak w większości przypadków nie będziesz musiał używać wszystkich 16 różnych wskaźników, ponieważ możesz przytłoczyć swoje doświadczenie handlowe, powodując paraliż analityczny.


16 indicators in 1 Indicator For MT4 - Keep It Simple


Dlatego powinieneś skorzystać z kilku wybranych wskaźników, które znasz bardzo dobrze, a które również dają spójne wyniki dla większości strategii, których używasz w połączeniu z jakimkolwiek konkretnym wskaźnikiem. Na poniższym obrazku wstawiłem zrzut ekranu, który pokazuje bardziej uproszczoną reprezentację wskaźnika.

Patrząc na poniższy obrazek, widać, że wybrałem parę EURUSD jako wybraną przeze mnie parę walutową do mapowania wykresów wskaźnika, ale była to również odpowiednia para walutowa aktywnego wykresu. Ponadto używam wskaźnika CCI, który ma okres 14.Ten okres okazał się niezawodny, ponieważ zapewnia spójne wyniki w moim handlu. Niemniej jednak, jeśli chcesz przeanalizować dane innej pary walutowej, możesz to zrobić do woli, ale po prostu upewnij się, że wybrana para walutowa lub instrument finansowy odpowiada nazwie instrumentów finansowych u twojego brokera.

Ponieważ od brokera do brokera czasami okazuje się, że niektóre instrumenty będą nazywane inaczej, musisz wybrać instrumenty, które są zgodne z konwencją nazewnictwa twojego brokera.


16 indicators in 1 Indicator For MT4 - regularna dywergencja


Teraz, gdy już to wyjaśniliśmy, możemy teraz przejść do poszukiwania konfiguracji handlu, które wykorzystują bieżące ustawienia, które mamy dla tego wskaźnika.Jak zauważono na powyższym obrazku, jest to niedźwiedzie regularne ustawienie handlu dywergencją, które wystąpiło w małym przedziale czasowym - wykresie 15-minutowym. Regularne wzorce dywergencji są efektywnymi strukturami cenowymi, które przez większość czasu prowadzą do odwrócenia i dlatego lubię używać tego setupu.

Regularne niedźwiedzie wzorce dywergencji występują, gdy akcja cenowa osiąga wyższe szczyty, podczas gdy oscylator osiąga niższe dołki. Oczywiście możesz użyć innych oscylatorów na swoim wykresie, takich jak RSI. MACD jest również kolejnym doskonałym narzędziem do handlu ustawieniami dywergencji. Niemniej jednak CCI działało dobrze dla mnie w tym przykładzie handlowym.

To, co najbardziej podoba mi się w konfiguracji handlu, to to, że nastąpiło to zaraz po przełamaniu w Londynie, co oznaczało, że rynek wzrósł dość gwałtownie w górę i dlatego osiągnął prawdopodobnie szczyt tego dnia. Teraz, gdy regularna struktura dywergencji niedźwiedzi wchodzi w pełny przepływ, oznacza to, że najwyższy poziom dnia mógł już zostać ustalony, co widać po wyczerpaniu w regularnej konfiguracji handlu dywergencją.

Ten wzór pojawił się na wykresie 15-minutowym, co oznacza, że zajmujemy krótką pozycję tylko przez krótki czas. Dlatego nie ma potrzeby się do tego zobowiązać, więc handluj przez długi czas. W następnym przykładzie handlowym przenieśliśmy możliwości tego wskaźnika na wyższy poziom.


16 indicators in 1 Indicator For MT4 - korelacja ujemna


Na poniższym obrazku wstawiłem obrazek, który pokazał ujemną korelację między EURUSD a indeksem USD.Powodem, dla którego widzisz tę ujemną korelację między EURUSD a indeksem USD, jest to, że indeks USD ma silną dodatnią korelację z walutą USD, jednak waluta USD jest w rzeczywistości walutą kwotowaną w parze EURUSD i dlatego widzisz przeciwne ruchy występujące pomiędzy EURUSD a indeksem USD.

W przypadku moich ustawień po prostu wybrałem indeks USD, a następnie zdecydowałem się spojrzeć na dane dotyczące wskaźnika przepływu pieniędzy. Zrobiłem to, ponieważ indeks przepływów pieniężnych faktycznie próbuje monitorować napływy i odpływy wolumenu kupna i sprzedaży w odniesieniu do określonego indeksu lub pary. Indeks USD ma tendencję do wyprzedaży, gdy EURUSD zyskuje na sile.

W przypadku korelacji musisz docenić fakt, że nie jest to nauka doskonała, ponieważ przekonasz się, że nawet jeśli istnieje wysoka korelacja ujemna lub dodatnia, istnieją pewne opóźnione elementy, które się z nią wiążą, ponieważ rynek jest tak zróżnicowany i ma tak wiele instrumenty finansowe o różnym poziomie podaży i popytu.

Przykłady, do których odwołuję się powyżej, tylko dotykają wierzchołka góry lodowej, jeśli chodzi o to, co ten wskaźnik może dla ciebie zrobić. Ma duży potencjał i możliwości, jednak przed uruchomieniem należy dokładnie przetestować swoje metody w środowisku symulacyjnym.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.