B clock with Spread Indicator For MT4

B clock with Spread Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. B clock with Spread Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe z B clock with Spread Indicator For MT4
  3. B clock with Spread Indicator For MT4 - Setup
  4. B clock with Spread Indicator For MT4 - Nowości
  5. B clock with Spread Indicator For MT4 - opcje binarne

B clock with Spread Indicator For MT4 wyświetla czas pozostały do wykreślenia nowego świecznika. Pokazuje także rozkładówkę Bid-Ask czcionką, którą można dostosowywać.

FREE B-clock with Spread Indicator

Download the FREE B-clock with Spread Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

Pomysły handlowe z B clock with Spread Indicator For MT4


Ten wskaźnik zapewnia ekran, który pokazuje dane dotyczące pozostałego czasu i dane rozproszone. Dane dotyczące pozostałego czasu są oparte na przedziale czasowym i czasie, jaki pozostał do utworzenia następnej świecy. Jest to przydatne narzędzie, ponieważ możesz dokładnie określić czas swoich wpisów na podstawie zegara. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w takich przypadkach, w których korzystasz ze strategii, która ma regułę wejścia, zgodnie z którą powinieneś wejść na rynek dopiero po utworzeniu nowej świecy.

W zmiennych warunkach rynkowych odkryjesz, że może wystąpić przyspieszony poślizg, gdy uformuje się następna świeca, co może skutkować wejściem na rynek w niekorzystnym momencie, jeśli rzeczywiście pomyliłeś się przy wejściu. Najważniejsze jest wyczucie czasu - jak wspomniano, większość strategii zależy od czasu, jednak teraz masz narzędzie, które stale informuje Cię na bieżąco.

Kiedy ładujesz narzędzie do swojego wykresu, powinieneś zauważyć nawias - między nawiasami jest rozkład. Spread to w zasadzie różnica między ceną kupna a ceną kupna. To jest sposób, w jaki brokerzy zarabiają pieniądze, ponieważ każda transakcja, którą wykonujesz - jej wielkość jest uwzględniana w tym spreadzie. Powinieneś zawsze mieć na uwadze te narzuty handlowe, ponieważ jest to bezpośredni koszt Twojej działalności handlowej. Ponadto, jeśli masz konto ze zmiennymi spreadami, wartość ta będzie się zmieniać przez cały czas.

Na niestabilnych rynkach spread wzrośnie, zwłaszcza podczas ważnych wydarzeń informacyjnych. Spread jest narzędziem, którego broker używa na swoją korzyść, więc zawsze dobrze jest być świadomym tego ciągle zmieniającego się punktu danych.

Teraz pokażę tylko, jak wygląda ten wskaźnik po załadowaniu na ekran.

B clock with Spread Indicator For MT4 - Setup


Poniżej możesz zobaczyć wskaźnik dodany do mojego wykresu. Zegar jest pokazany po lewej stronie, podczas gdy spread jest podany w nawiasach.Wskaźnik działa tak, jak powinien, jednak jasne tło, którego używam, utrudnia mi rozpoznanie wyświetlacza na moim ekranie. Ustawienie domyślne jest określone w taki sposób, że wyświetlacz lub kolor tekstu muszą być jasnoniebieskie. Co nie jest dobre w moim przypadku. Jeśli użyjesz ciemnego koloru ekranu, to będzie w porządku - w moim przypadku nie zamierzam zmieniać koloru tła. Zmienię tylko kolor tekstu wskaźnika. Pójdę z czerwonym, aby móc szybko rozpoznać wyświetlacz. Oczywiście możesz zmienić kolor na preferowany przez siebie.

B clock with Spread Indicator For MT4 - Nowości


Sytuacją, w której ten wskaźnik może być przydatny, jest użycie go jako dodatkowego narzędzia do handlu wiadomościami. To, co dzieje się podczas wydarzeń informacyjnych, to fakt, że spread zacznie się otwierać i rozszerzać, ale to nie wystarczy, aby poinformować Twój handel. Nadal potrzebujesz elementu czasowego, aby handel był prawidłowy. Dlatego wskaźnik tutaj zawiera zegar świecowy, dzięki czemu można sprawdzić odliczanie świec na wykresie handlowym poprzedzającym wydarzenie informacyjne bez konieczności odwracania uwagi od wykresu handlowego, patrząc na samostojący zegar lub zegarek.

B clock with Spread Indicator For MT4 - opcje binarne


Wydarzenia informacyjne to nie jedyny przypadek użycia. W handlu opcjami binarnymi - większość brokerów nie ma platformy MT4. Po prostu mają własne platformy transakcyjne, które istnieją bez konieczności korzystania z MT4. Ma to swoje zalety, ale w przypadkach takich jak testowanie będziesz potrzebować platformy MT4. Rozumiem przez to, że możesz opracowywać lub testować strategię handlu opcjami binarnymi przy użyciu narzędzi technicznych lub niestandardowych wskaźników kompatybilnych tylko z MT4. Dlatego nie jesteś w stanie przeprowadzić testów w dedykowanym oprogramowaniu do handlu opcjami binarnymi, ponieważ dostosowane wskaźniki MT4 nie są kompatybilne, dlatego musisz użyć MT4.

Więc co możesz zrobić, to załadować zegar i wskaźnik spreadu na ekranie. Dodatkowo użyjesz poziomego narzędzia jako narzędzia do symulacji, aby wybrać cenę wykonania na ekranie przy świecy wejściowej. Następnie, jeśli Twój czas wygaśnięcia w oparciu o Twoją strategię wynosi 5 minut - możesz po prostu spojrzeć na zegar odliczający do wygaśnięcia kontraktu wirtualnych opcji binarnych. Możesz po prostu odnieść się do linii poziomej, aby zobaczyć, gdzie zakończył się rynek w momencie wygaśnięcia kontraktu. Nie jest to całkowicie eleganckie rozwiązanie, jednak podczas testowania w MT4 nadal będziesz w stanie uzyskać kompleksowy wgląd w faktyczne wdrożenie strategii handlu opcjami binarnymi.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.