Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4

Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe z Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4
  3. Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 - automatyczne sygnały Triple-WMA

Wskaźnik Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 generuje sygnały kupna i sprzedaży na podstawie przecięcia 5-okresowej ważonej średniej ruchomej, 20-okresowej ważonej średniej ruchomej i 100-okresowej ważonej średniej ruchomej. Sygnały kupna przedstawiają niebieskie strzałki skierowane w górę, natomiast czerwone strzałki skierowane w dół sugerują krótkie transakcje. BunnyGirl początkowo zaleca stosowanie wskaźnika do handlu czterema parami walut - EURUSD, USDCHF, GBPUSD, EURJPY - podczas sesji europejskiej i rozpoczęcia sesji w USA.

FREE Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator

Download the FREE Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Pomysły handlowe z Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4


Jak wspomniano we wstępie, w rzeczywistości do tego systemu transakcyjnego włączone są 3 ważone średnie kroczące, które mają następujące ustawienia okresów, czyli - 5, 20 i 100.

Jeśli miałbyś to zrobić sam, bez użycia wskaźnika, możesz po prostu przesłać te trzy ważone średnie kroczące do swojego wykresu handlowego. Ważona średnia krocząca jest świetna, ponieważ jest nieco bardziej zaawansowana niż zwykłe lub proste średnie kroczące, które kładą duży nacisk na historyczną aktywność cenową.

W przypadku ważonej średniej ruchomej jest ona nieco inna, ponieważ w jej mierniku uwzględnia niektóre z najnowszych akcji cenowych i aktywności w jej ważeniu - stąd nazwa ważona średnia ruchoma. Ta prosta dynamika jest w stanie zapewnić nam, handlowcom, wiarygodne sygnały, jeśli miałbyś handlować crossoverami.

Jeśli zrobisz to ręcznie, to, co się stanie, to to, że jeśli chcesz kupić za pomocą trzech wspomnianych WMA, musisz poczekać, aż 5-WMA przekroczy nagłówek 20-WMA i 100-WMA w górę. Następnie 20-WMA musi przekroczyć 100-WMA na górę. Od góry do dołu będziesz mieć 5-WMA, 20-WMA i 100-WMA w tej kolejności. Podobnie, jeśli chcesz zainicjować transakcję sprzedaży, musisz poczekać, aż 5-WMA przekroczy 20-WMA, a 100-WMA spadnie.

Dodatkowo, 20-WMA musi przechodzić przez 100-WMA opadając, więc od góry do dołu będziesz mieć 100-WMA, 20-WMA i 5-WMA w tej kolejności, aby wykonać transakcję sprzedaży. Jest to metoda krzyżowania potrójnego WMA wykonywana ręcznie. Jednak ręczne wykonanie może być czasami dość trudne i pracochłonne, ponieważ zawsze będziesz musiał monitorować rynek, próbując zidentyfikować te kluczowe skrzyżowania, ponieważ stanowią one podstawę twoich sygnałów.


Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 - automatyczne sygnały Triple-WMA


Na szczęście dzięki temu wskaźnikowi nie ma takiej potrzeby, ponieważ automatycznie wysyła sygnały zwrotnicy za pomocą czerwonych i niebieskich strzałek. Sygnały niebieskiej strzałki to transakcje kupna, podczas gdy sygnały czerwonej strzałki to sygnały sprzedaży. Po prostu wiedz, że czasami - no cóż, przez większość czasu - kiedy załadujesz ten wskaźnik do swojego wykresu, to nie zadziała.

Nie myśl, że jest to spowodowane awarią. Po prostu nie zadziała, ponieważ po przesłaniu do niewłaściwego czasu. Dzieje się tak, ponieważ ten wskaźnik został stworzony wyłącznie do obrotu wyłącznie w 30-minutowym przedziale czasowym - nie działa w żadnym innym przedziale czasowym. Jak wspomniano we wstępie, wskaźnik ten działa na kilku parach, a mianowicie - EURUSD, USDCHF, GBPUSD i EURJPY.

Są to jedyne cztery pary, na których działa ten wskaźnik, jeśli chcesz uzyskać spójne wyniki. Inną kwestią, która została również poruszona w odniesieniu do tego wskaźnika, jest to, że jest to również wskaźnik zależny od czasu. Oznacza to, że działa w określonych godzinach w ciągu dnia handlowego. Działa na sesji europejskiej, a także na początku sesji w USA.

Biorąc to wszystko pod uwagę, poniżej znajdziesz dobre przykłady handlu oparte na wyżej wymienionych parach walutowych, dlatego każdy zrzut ekranu określa idealne momenty, kiedy powinieneś wejść na rynek. Najpierw mamy okazję handlową EURUSD przedstawioną poniżej.Patrząc na obrazek powyżej, widać, że były dwa dobre sygnały kupna, które pojawiły się dzięki niebieskiej strzałce. W obu przypadkach obszary te pojawiły się w odpowiednim momencie, gdy fioletowa lub niebieska linia przeszła z linii oporu (w poprzednim trendzie) do obecnie wsparcia. Na poniższym obrazku podkreśliłem możliwość sprzedaży na USDCHF.Patrząc na powyższy obrazek, wskaźnik dał nam sygnał sprzedaży czerwonymi strzałkami. Druga strzała była świetna, ponieważ pojawiła się zaraz po uformowaniu się wzoru objęcia niedźwiedzia, co czyni ją dobrym momentem do sprzedaży. Poniżej znajduje się zrzut ekranu pokazujący możliwość kupna GBPUSD.Na powyższym zrzucie ekranu widzimy, że dobry sygnał kupna pojawił się podczas tworzenia byczego wzorca objęcia i pojawił się również we właściwym czasie. Wreszcie mamy okazję handlową, która została nam przedstawiona na wykresie EURJPY, jak na poniższym zrzucie ekranu.Nawiązując do powyższego zrzutu ekranu, możemy zauważyć, jak niebieska linia przeszła od oporu do linii wsparcia. Na linii wsparcia pojawiła się niebieska strzałka, dlatego też był to dla nas świetny moment na zakup. Podsumowując, można powiedzieć, że nie ma potrzeby korzystania z każdej okazji handlowej, która jest przedstawiona za pomocą strzałek wskaźnika.

Zasadniczo musisz handlować w ramach zalecanych sesji handlowych dla czterech wymienionych par. Jednym z głównych czynników decydujących o wysoce prawdopodobnej transakcji są formacje price action - zwłaszcza te grupowe formacje price action, które charakteryzują się wzorami odwrócenia.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.