Length of trend Indicator For MT4

Length of trend Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Length of trend Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze wskaźnikiem Length of trend Indicator For MT4
  3. Length of trend Indicator For MT4 - Buy Entry
  4. Length of trend Indicator For MT4 - Wniosek

Wskaźnik Length of trend Indicator For MT4 wyświetla długość linii trendu, które są już umieszczone na wykresie cenowym w punktach. Może to pomóc handlowcom zmierzyć zakres trendu.

FREE Length of trend Indicator

Download the FREE Length of trend Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

Pomysły handlowe ze wskaźnikiem Length of trend Indicator For MT4


Wskaźnik ten wyraża długość linii trendu w punktach, dzięki czemu można uzyskać wymierne odniesienie do określonej linii trendu. Jednak, jak widać, przesłałem lub wstawiłem na poniższym obrazku, który pokazuje początkową perspektywę wskaźnika w momencie jego aktywacji.Ale jak widać na powyższym obrazku, nic tak naprawdę nie pokazuje, a to dlatego, że ten wskaźnik nie skanuje automatycznie obecnego rynku, a następnie nie określa ilościowo długości wszystkich zidentyfikowanych trendów. Nie robi tego - działa w nieco inny sposób.

Więc to, co musisz zrobić, aby go aktywować, to fakt, że musisz sam zacząć rysować linie, a wskaźnik automatycznie wybierze obiekty linii trendu, a następnie określi długość trendu w postaci punktów.

Poniższy obrazek pokazuje, że narysowałem kilka linii trendu i jeśli widzisz na początku do końca linii trendu, będzie określona liczba, więc patrząc na obrazek powyżej, możesz zobaczyć, że największa linia trendu to trend wzrostowy i ma 2101 punktów długości, co w zasadzie przekłada się na 210 pipsów, co jest ogromnym ruchem handlowym.Ale to, co jest wyjątkowe w tym ustawieniu tutaj, to fakt, że na rynku panuje bycza dominacja, a ponadto uformował się zwyżkowy wzór, który przypominał byczą flagę.


Length of trend Indicator For MT4 - Buy Entry


Jeśli spojrzysz na byczą flagę, zobaczysz, że jest to w rzeczywistości obraz kontynuacji trendu poniżej.Widać, że rynek znajduje się obecnie pod ogromną byczą flagą i dlatego jest to dobry czas, aby faktycznie otworzyć transakcje kupna. W tym przypadku po prostu używam wskaźnika, aby potwierdzić długość bieguna odpowiedniej flagi, w tym przypadku była to około 210 pipsów. Cały wzór flagi narysowałem niebieskimi liniami.

Pomysł polega więc na szukaniu byczych wybić z kilkoma innymi czynnikami wspierającymi. Co więcej, jeśli przyjrzysz się uważnie, narysowałem również linię wsparcia, która wystąpiła przy 1,29286. To właśnie na tym poziomie powstał długi byczy pin bar, który miał długi ogon. Ten długi zwyżkowy pin bar oznacza również odrzucenie dla sprzedawców, mimo że próbowali odwrócić rynek, ale im się to nie udało.

To był nasz punkt wyjścia - moment, w którym pin bar zakończył wsparcie formacji. To był dobry pomysł, aby wejść, a następnie umieścić stop loss poniżej wzoru flagi, ponieważ flaga, która tworzy największy swing low, rozsądnie jest umieścić stop loss tuż poniżej tego regionu.Powyższy obrazek pokazuje, gdzie musisz umieścić stop loss, a także docelowy take profit. Twój cel take profit może trafić bezpośrednio na wierzchołek flagi, ale nie ma potrzeby czekać, aż rynek osiągnie ten punkt. Możesz osiągnąć zysk przed osiągnięciem tego poziomu, jeśli jesteś zadowolony ze swoich pozytywnych zysków.

To, co podoba mi się w tym wskaźniku, to fakt, że zapewnia on większą precyzję w handlu, ponieważ jest to głównie spowodowane faktem, że masz linie trendu, które są określane ilościowo na podstawie długości. Dzięki temu jesteś w stanie wywnioskować, jaki jest dominujący kierunek trendu w określonym czasie, a dzięki temu jesteś w stanie sformułować pomysły handlowe i czasy handlu, na których możesz wykorzystać.

To jest dokładnie to, co zrobiłem w moim przykładzie handlowym, ponieważ odkryłem, że dominujący kierunek trendu był byczy, a ponadto uformował się ogromny zwyżkowy wzór, a potem po prostu szukaliśmy długich wejść na rynek. Dzięki pewnej konfluencji dzięki wsparciu i zwyżkowemu wzorcowi odwrócenia, byliśmy w stanie w końcu wejść na rynek z dwiema zwyżkowymi transakcjami, które miały stop loss poniżej flagi i przejęły zyski na samym szczycie flagi.

Jednak nie trzeba było czekać, aż rynek osiągnie docelowy zysk, ponieważ możesz po prostu czerpać zyski, gdy tylko będziesz dobry. Dodatkowo pomaga również śledzić stop loss - dzięki czemu minimalizujesz ryzyko, gdy rynek stopniowo przesuwa się na korzyść Twojej pozycji handlowej.

Length of trend Indicator For MT4 - Wniosek


Na zakończenie chcę tylko powiedzieć, że ten wskaźnik nie może być używany do samodzielnego generowania sygnałów - nie jest on przydatny w wyprowadzaniu sygnałów kupna i sprzedaży, ponieważ nie działa w ten sposób.

Jest to po prostu narzędzie, którego używasz, aby uzupełnić swoją istniejącą bazę wiedzy i strategie handlowe, aby zidentyfikować wysoce prawdopodobne konfiguracje handlowe, które mogą przybrać formę konfluencji, która ma więcej niż jeden czynnik wspierający, który wzmacnia twoją zamierzoną narrację handlową.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.