LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4

LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze wskaźnikiem LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4
  3. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 -Trading Reversals
  4. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 -Trend Continuation
  5. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 - Wniosek

Wskaźnik LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 generuje sygnały kupna lub sprzedaży za każdym razem, gdy 5-okresowa liniowo ważona średnia ruchoma (LWMA) przekroczy powyżej lub poniżej 6 okresów liniowo ważonej średniej ruchomej (LWMA). Sygnały kupna są oznaczone zieloną strzałką skierowaną w górę, natomiast sygnały sprzedaży są reprezentowane przez czerwoną strzałkę skierowaną w dół.

FREE LWMA-Crossover_Signal Indicator

Download the FREE LWMA-Crossover_Signal Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Pomysły handlowe ze wskaźnikiem LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4


Wskaźnik ten jest oparty na wskaźniku liniowej ważonej średniej ruchomej. W przypadku liniowego ważonego wskaźnika średniej ruchomej, większy nacisk lub ważenie stosuje się do ostatniej aktywności price action zamiast wskaźnika średniej ruchomej, który bierze pod uwagę tylko historyczne ruchy cen.

Teraz z tym wskaźnikiem, który mamy dzisiaj przed sobą, jest taki, który łączy dwie liniowe średnie kroczące. Liniowy ważony wskaźnik przecięcia średniej ruchomej łączy jeden z niższych okresów w porównaniu z innymi liniowymi ważonymi średnimi ruchomymi.

Liniowa ważona średnia krocząca lub szybsza lwma jest linią sygnałową, a zatem strategia może zostać ustalona po prostu przez handel skrzyżowaniami między szybką i wolniejszą liniową średnią kroczącą. Poniżej wstawiłem obrazek, jak faktycznie wygląda wskaźnik.Odnosząc się do powyższego obrazka, widać, że wskaźnik wysyła sygnały dla Ciebie w postaci czerwonych i zielonych strzałek. Więc kiedy widzisz zieloną strzałkę, oznacza to kupno, a kiedy widzisz czerwoną strzałkę, sygnalizuje sprzedaż. W początkowych ustawieniach wskaźnika zdajesz sobie sprawę, że wskaźnik wysyła zbyt wiele sygnałów, a to dlatego, że ustawienia okresu są zbyt niskie, a zatem przy ustawieniu niskim liniowa ważona średnia ruchoma staje się bardziej wrażliwa na szum na rynku co nie jest tym, czego szukamy.

Aby temu przeciwdziałać, najlepiej jest zwiększyć wartości okresu zarówno dla szybkiej, jak i wolnej lwma, aby mógł mieć mniej częsty sygnał i dlatego zacznie dostarczać nam więcej jakościowych ustawień handlowych. Na następnym obrazku poniżej widać, że dokonałem kilku zmian.Odnosząc się do powyższego obrazu, widać, że zmieniłem okres dla szybszej liniowej średniej kroczącej na 25 i wolnej liniowej ważonej średniej ruchomej na 27. Ponadto uwzględniłem również w 50-EMA, abyśmy mogli odróżnić trend wzorce kontynuacji i odwrócenia trendów.

Ogólnie rzecz biorąc, zwiększenie ustawień okresów liniowych ważonych średnich kroczących zmniejsza liczbę generowanych sygnałów, dlatego będzie miało pozytywny wpływ na nas, jeśli chodzi o odblokowanie większej liczby ustawień jakości.


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 -Trading Reversals


W następnym przykładzie pokażę ci, jak rozpoznać dobre okazje do odwrócenia transakcji za pomocą wskaźnika sygnału crossover lwma. Zatem pierwszym przykładem jest sygnał kupna, który pojawia się dzięki zielonej strzałce.Tak więc pomysł z konfiguracją transakcji odwrócenia polega na oczekiwaniu na sygnał kupna poniżej linii 50-EMA i oczywiście rynek musi znajdować się w regionie wyprzedania, co jest podstawową istotą tej strategii. W momencie, gdy zobaczysz zieloną strzałkę poniżej 50-EMA, oznacza to, że jest to sygnał odwrócenia w górę.

W przypadku odwrócenia sprzedaży wystarczy zastosować odwrotną logikę i szukać czerwonej strzałki nad 50-EMA.


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 -Trend Continuation


Następnie zagłębimy się w krawędzie handlu kontynuacją trendów. Na poniższym obrazku właśnie pokazałem proces, który możesz śledzić, aby zidentyfikować sygnały kontynuacji trendu za pomocą liniowego ważonego wskaźnika przecięcia średniej ruchomej.Patrząc na lewą stronę obrazu - musimy poczekać, aż rynek odwróci się do góry, więc potrzebujemy zielonej strzałki, która pojawi się poniżej 50-EMA, a następnie poczekaj, aż rynek ją złamie i przekroczy czerwony EMA, a następnie wykonaj niewielkie zniesienie. Po zniesieniu musi pojawić się kolejna zielona strzałka, ale różnica polega na tym, że zielona strzałka musi pojawić się powyżej linii 50-EMA po zniesieniu.

Kiedy już osiągniemy ten warunek, oznacza to, że rynek będzie kontynuował swój podstawowy trend, dlatego otwieramy kupno. Podobnie w przypadku naszej okazji do sprzedaży, będziemy czekać, aż rynek da nam sygnał odwrócenia sprzedaży, a czerwona strzałka pojawi się nad 50-EMA. Następnie rynek musi oczywiście przebić się i zamknąć poniżej 50-EMA.

Następnie musi nastąpić zniesienie w kierunku czerwonej EMA. Ponieważ tak się dzieje, musi pojawić się czerwona strzałka, ale w tym przypadku musi się ona pojawić poniżej 50-EMA. Kiedy mamy ten warunek, możemy otworzyć transakcję sprzedaży, ponieważ potwierdza to, że trend będzie kontynuowany z nowym podstawowym ruchem lub kierunkiem.


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 - Wniosek


W tym miejscu chcę tylko wskazać jedną kluczową różnicę między transakcją kontynuacji trendu a transakcją odwrócenia. Istnieje tendencja, że odwrócenie ruchu handlowego będzie dłuższe niż wzorzec kontynuacji trendu. Dzieje się tak dlatego, że po wystąpieniu wzorca kontynuacji trendu rynek może wkrótce się odwrócić, dlatego ważne jest, abyś nie angażował się zbyt długo w konfiguracje handlu kontynuacją trendu.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.