MA_BBands_YXF Indicator For MT4

MA_BBands_YXF Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. MA_BBands_YXF Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze MA_BBands_YXF Indicator For MT4
  3. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Kup wpisy
  4. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - MA_BBands_YXF Indicator For MT4 sprzedaży
  5. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - wniosek

MA_BBands_YXF Indicator For MT4 łączy ruchomy kanał średni i pasma Bollingera w celu wygenerowania krótkoterminowych sygnałów transakcyjnych. Długie transakcje są wskazywane przez niebieskie strzałki skierowane w górę, a krótkie są wskazywane przez czerwone strzałki skierowane w dół.

FREE MA_BBands_YXF Indicator

Download the FREE MA_BBands_YXF Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Pomysły handlowe ze MA_BBands_YXF Indicator For MT4


Wskaźnik ten, jak sugeruje jego nazwa lub tytuł, wykorzystuje metryki średnich ruchomych, a także wstęg Bollingera do generowania sygnałów kupna i sprzedaży. Poniższy obraz przedstawia domyślną reprezentację po załadowaniu na mój ekran handlu.Jednak sposób, w jaki to wygląda, nie uzupełnia mojego wykresu handlowego ani koloru mojego wykresu, ponieważ wstęgi Bollingera nie są widoczne. Dzieje się tak, ponieważ zarówno ustawienia koloru pasma Bollingera, jak i tło handlowe są w kolorze białym.

Aby to zmienić, zmienię kolory na ciemniejszy kolor, aby pasma Bollingera, a nawet linia średniej ruchomej były wyraźnie widoczne dla tradera, jak pokazano poniżej.To robi ogromną różnicę - więc teraz możemy wyraźnie zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda pełna reprezentacja wskaźnika. Zmieniłem tylko kolory średnich kroczących i pasm Bollingera, a kolor tła pozostał bez zmian. W tym celu możemy przejść do zbadania niektórych możliwych okazji handlowych za pomocą wskaźnika.


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Kup wpisy


Jeśli przyjrzysz się bliżej poprzednim obrazom, zobaczysz, że sygnały są generowane, gdy rynek lub akcja cenowa wystaje poza pasma Bollingera. Czerwona strzałka oznacza, że powinniśmy sprzedać, a niebieska - że powinniśmy kupić. Ale nie wskakujemy po prostu do tych transakcji bez pełnej analizy rynku, abyśmy mogli uzyskać odpowiednie potwierdzenie na poparcie wygenerowanego sygnału.

Możesz użyć tego wskaźnika do rysowania linii trendu. Te linie trendu służą do kierowania większości akcji cenowej w okresie trendu spadkowego lub trendu wzrostowego.

Jak widać, połączyłem kilka czerwonych strzałek, aby narysować linię oporu trendu spadkowego, a niebieskie strzałki zostały połączone, aby narysować linię wsparcia trendu spadkowego. Nie musisz łączyć wielu strzał. Ostatnia strzałka na ekranie to czerwona strzałka, która wskazuje na sprzedaż, ale nie byłoby idealnym rozwiązaniem, aby jeszcze rzucić się w wir sprzedaży.

Szukamy okazji do zakupów. Tak, przyznaję, że rynek nadal wykazuje tendencję spadkową, ale rynek może się odwrócić i pójść w górę trendu.

Gdybyśmy mieli iść dłużej, musielibyśmy poczekać, aż utworzy się wzór z podwójnym dnem po kilku godzinach lub dniu. Jeśli ten wzór się uformuje, mamy dobry motyw do zakupu. Podwójne dno jest jednym z najbardziej szanowanych wzorców odwrócenia na rynku, więc z pewnością pokrywa się z naszymi perspektywami zakupu.


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - MA_BBands_YXF Indicator For MT4 sprzedaży


Jeśli chcielibyśmy zająć pozycję krótką, nie angażowalibyśmy się w transakcję przez długi czas, jak prognozowano na poniższym obrazku. Jeśli już, najlepiej jest zejść do niższego przedziału czasowego, takiego jak 15-minutowy lub 5-minutowy przedział czasu, a następnie poszukać okazji do sprzedaży.Transakcje te są ważne w perspektywie krótkoterminowej, ale poza tym stanie się to ryzykowna, ponieważ niedźwiedzie mogą stanąć w obliczu dużej presji zwyżkowej w oczekiwaniu na powstanie podwójnego dna. Dlatego nie angażuj się w tę krótką transakcję po zamknięciu sesji nowojorskiej.


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - wniosek


Ten wskaźnik jest doskonałym wskaźnikiem do wykorzystania we wszystkich formach handlu - krótkoterminowych, średnioterminowych i długoterminowych. Sygnały generowane przez wskaźnik są dość dobrej jakości, jednak nie powinniśmy ślepo nadążać za tymi sygnałami. Mówię to, ponieważ musimy dokładniej przyjrzeć się rynkowi, aby zweryfikować sygnał generowany przez wskaźnik.

Jeśli pojawi się czerwona strzałka - nie spieszymy się, aby otworzyć transakcję sprzedaży - zagłębiamy się w analizę transakcji i dowiadujemy się, co jest najbardziej prawdopodobne w krótkim, średnim lub długim okresie. Kiedy już to zostanie ustalone, możemy spojrzeć na ostateczne otwarcie transakcji. W podanych powyżej przykładach posunąłem się nawet do tego, że użyłem wskaźnika do narysowania linii trendu. Te linie trendu były kanałami utworzonymi przez proste połączenie ciągu czerwonych i niebieskich strzałek, aby utworzyć opór i linie wsparcia trendów.

Te linie trendu dają jasny obraz tego, co dzieje się na rynku, a także służyły jako narzędzie do identyfikacji możliwych punktów wyczerpania, w których rynek może się odwrócić i spowodować odwrócenie. Podsumowując - jest to narzędzie, które trzeba wykorzystać na swoją korzyść, dlatego nie należy podważać jego potencjału.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.