Normalized Price Indicator Indicator For MT4

Normalized Price Indicator Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Normalized Price Indicator Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze Normalized Price Indicator Indicator For MT4
  3. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Kup wpisy
  4. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
  5. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Wniosek

Wskaźnik Normalized Price Indicator Indicator For MT4 można wykorzystać do wyświetlenia znormalizowanej ceny dowolnego składnika aktywów. Ten wskaźnik może być również zastosowany do wykrywania byczych i niedźwiedziych różnic na rynku.

FREE Normalized Price Indicator Indicator

Download the FREE Normalized Price Indicator Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Pomysły handlowe ze Normalized Price Indicator Indicator For MT4


Jak podkreślono w początkowych tekstach, to narzędzie może być używane do identyfikacji różnych rozbieżnych konfiguracji handlowych, które występują na rynku. Handel dywergencją jest trudny, ale gdy zrozumiesz koncepcję, nabierzesz pewności co do swojej zdolności do wygodnego handlu tymi wzorami.

Regularna bycza dywergencja występuje, gdy rynek osiąga niższe dołki, ale oscylator na dole wykresu osiąga wyższe szczyty, dlatego będziesz szukać punktów wejścia na rynek, aby wykonać zlecenia kupna. Podczas gdy niedźwiedzia regularna dywergencja występuje, gdy rynek osiąga wyższe szczyty, ale wskaźnik w oknie wskaźnika oscyluje w taki sposób, że osiąga niższe dołki, dlatego będziesz szukać wyłącznie okazji do sprzedaży.

To podstawowa istota regularnego handlu dywergencjami. Spójrzmy na inny przykład kupna i być może przykład sprzedaży, który odpowiada powyższym stwierdzeniom.


Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Kup wpisy


Kwoty kupna stają się dostępne, gdy tylko zobaczymy, że rynek maluje bycze rozbieżne ustawienia handlowe na naszych wykresach handlowych.Patrząc na powyższy wykres, można zobaczyć wyraźny przykład prawidłowego zwyżkowego ustawienia regularnej dywergencji. Cena obniża dołki, podczas gdy oscylator osiąga wyższe szczyty. To klasyczny przykład utraty tempa sprzedaży na rynku. Dlatego nastroje na rynku wkrótce się zmienią, aby dostosować się do kupujących.

Biorąc pod uwagę charakter tego sygnału i jego niezawodność - możesz osiągnąć świetne wyniki, gdy rynek porusza się na Twoją korzyść. Możesz szukać przewagi na rynku, aby poprawić swoje wyniki lub rentowność we wszystkich swoich transakcjach. Jednym ze sposobów jest nadanie priorytetu tym byczym regularnym wzorcom dywergencji, które występują tylko w wyprzedanych regionach.

W tym celu dodam oscylator podobny do wskaźnika siły względnej. Zostawię go w stanie domyślnym z poziomami wyprzedania i wykupienia ustawionymi odpowiednio na 30 i 70. W tym przypadku RSI musi co najmniej dotykać poziomu 30 lub znajdować się poniżej niego, gdy całkowicie formuje się regularny byczy wzór.

Poniższy rysunek doskonale ilustruje to, o czym mówię.Ta dodatkowa przewaga mocno kumuluje szanse na twoją korzyść, stwarzając w ten sposób sytuację bliską ideału, w której możesz długo zajmować się formowaniem byczego, rozbieżnego wzoru. Jest to dodatkowy środek, który możesz podjąć, jeśli chcesz być konserwatywny w swoim handlu.

Jeśli jednak jesteś jednym z tych agresywnych traderów, możesz handlować bez potrzeby wymagania, aby rynek spełniał wymagania dotyczące wyprzedania i wykupienia. Możesz po prostu wymieniać rozbieżne wzorce, gdy się tworzą. Nie ma w tym nic złego.


Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - wpisy sprzedaży
Na powyższym obrazku zidentyfikowaliśmy okazję do sprzedaży w postaci regularnego niedźwiedziego wzoru dywergencji. To duży wzór, ponieważ jego długość jest dość długa. Ale jeśli spojrzysz na stromość górnej linii, zobaczysz, że rynek właśnie konsolidował się wokół strefy oporu.

Patrząc na następne zdjęcie poniżej, widzimy, że rynek jest w wykupionym regionie w momencie, gdy rynek wydrukował niedźwiedzi rozbieżny wzór.RSI pokazuje, że oscylator znajduje się powyżej poziomu 70, co spełnia wymaganie cząstkowe jednej z reguł, których używamy do krótkich pozycji w tej transakcji. Jak wspomniano wcześniej, nie jest to obowiązkowe - jednak daje nam przewagę w naszej rozbieżnej działalności handlowej wszędzie tam, gdzie te zasady się zbiegają.

Jeśli możesz zastosować te zasady w swoim handlu rozbieżnym, jestem pewien, że osiągniesz lepsze i spójne wyniki w handlu rozbieżnym, pod warunkiem, że będziesz przestrzegać zasad handlu bez lekkomyślności. Cierpliwość jest kluczem do tego systemu. Jeśli zamierzasz korzystać z reguł wyprzedania i wykupienia, trzymaj się ich cały czas, ponieważ nie chcesz, aby wyniki były mieszane. Trzymaj się jednego systemu w całym tekście.

Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - WniosekWskaźnik ceny znormalizowanej jest jednym z najlepszych wskaźników handlowych do wykorzystania, zwłaszcza gdy zobowiązujesz się go używać do handlu rozbieżnymi sygnałami transakcyjnymi. Przytoczone przykłady dotyczyły handlu regularnymi ustawieniami handlu dywergencyjnego. Ujawniono zarówno niedźwiedzie, jak i zwyżkowy regularny handel dywergencją.

Dało to świetną perspektywę na możliwości tego narzędzia handlowego w oparciu o praktyczne ilustracje. Ponadto włączyliśmy oscylator w postaci RSI. Poziomy 70 i 30 były używane jako poziomy wykupienia i wyprzedania. Poziomy te były wykorzystywane jako wymóg dotyczący przewagi lub wymaganie dodatkowe do handlu wysoce prawdopodobnymi, regularnymi rozbieżnymi sygnałami handlowymi.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.