PricePosition Indicator For MT4

PricePosition Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. PricePosition Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze PricePosition Indicator For MT4
  3. PricePosition Indicator For MT4 - Kup wpisy
  4. PricePosition Indicator For MT4 - Wniosek

PricePosition Indicator For MT4 wyświetla względne położenie ceny względem linii przekroju kątowego. Pokazuje także bieżącą cenę (OHLC) i generuje alert, gdy linia przekroju kąta zmienia swój kierunek.

FREE PricePosition Indicator

Download the FREE PricePosition Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Pomysły handlowe ze PricePosition Indicator For MT4


Ten wskaźnik wskazuje na sentyment do kupna lub sprzedaży poprzez ciągłe odwoływanie się do linii kąta. Jeśli akcja cenowa znajduje się powyżej tej nachylonej linii, rynek jest dobry do szukania transakcji kupna, a gdy jest poniżej, rynek jest dobry do wyszukiwania transakcji sprzedaży.Jak widać, cena znajduje się powyżej poziomu 105,772, co wynika z linii kąta, która jest również wyświetlana pod wyświetlanym tekstem KUP. Dzięki temu wskaźnikowi będziemy mieli solidne podstawy do budowania, jeśli chodzi o wiedzę, który jest prawdopodobnym sygnałem, którego będziemy szukać.

W tym przykładzie będziemy szukać transakcji kupna, ale nie powinniśmy tego robić w sposób pozbawiony dalszej analizy w celu wyciągnięcia rozstrzygających i prawdopodobnych motywów handlowych.

Rynek pokazuje, że rynek jest byczy na czterogodzinnym wykresie. To wspaniałe, ponieważ wiemy, że w niższych ramach czasowych będziemy szukać na rynku wyłącznie odpowiednich ofert kupna, aby umożliwić nam dokonywanie prawdopodobnych transakcji.


PricePosition Indicator For MT4 - Kup wpisy


Następnym krokiem jest przejście do niższych ram czasowych. Przełączę się na wykres piętnastominutowy, ponieważ jest to wykres, który oferuje dobre transakcje zarówno dla krótkoterminowych, jak i średnioterminowych perspektyw handlowych.

Poniższy obrazek przedstawia piętnastominutowy wykres - idealne w tej okazji jest to, że wskaźnik pokazuje również rynek kupna. Zbiega się to z konsensusem, który został potwierdzony na wyższych ramach czasowych (wykres czterogodzinny).Rynek właśnie rozpoczął wybicie poza region 106.297. Ten region jest ważny, ponieważ jest zaznaczony jako silny obszar oporu, dlatego przy silnym oporze lub poziomach wsparcia zauważysz, że te poziomy mają dużą siłę grawitacji (jeśli chcesz). Więc nawet jeśli rynek wybił się na plus - szanse na powrót do poziomu oporu (106,297) są bardziej niż prawdopodobne.

Zwróć uwagę, że rynek niekoniecznie musi wracać i dotykać tego poziomu. Po prostu szukamy ruchu i zachowania wokół tego poziomu cen, który ilustruje nam, że poprzednia linia oporu przekształciła się teraz w linię wsparcia, dlatego kupowanie będzie w naszym najlepszym interesie.

Jak tylko ten poziom zostanie osiągnięty lub zbliżony, otworzę pozycję kupna. Ale musisz pozwolić świecom niedźwiedzi na całkowite zamknięcie. Możesz nawet posunąć się do czekania, aż uformują się bycze wzorce odwrócenia - takie jak bycze wzorce objęcia lub bycze wzorce świecowe Doji.

Te wzorce zwykle powodują znaczną utratę impetu niedźwiedzi, otwierając tym samym rynek na zakupy. Wypatruj więc takich wzorców. Czasami zauważysz, że nie musisz czekać na takie wzorce. Poniższy obraz daje wskazówkę, dlaczego mam taki pogląd.Widać, że na rynku powstał wąski kanał podczas sesji azjatyckiej. Jest to idealny wzór lub aktywność cenowa, która zdarza się od czasu do czasu, ponieważ rynek wybije się z tego wąskiego kanału, aby być może stworzyć dołki lub maksima dnia. Na powyższym obrazku można zauważyć, że po załamaniu się rynku i poniżej dołka sesji azjatyckiej powstało ostro zaakcentowane V.

To wyraźne V jest w rzeczywistości polowaniem na stopę - nie jest to zamierzony kierunek na większą część następnej sesji giełdowej ani na resztę dnia. Dlatego widzisz, że rynek gwałtownie wzrósł, a nawet przełamał szczyt azjatyckiego zakresu. Dlatego wystarczy nam powtórny test, aby po prostu otworzyć nasz handel. To V jest twoim ostatnim swingiem dołkiem, więc nasz stop loss znajdzie się tuż poniżej niego - podczas gdy nasz cel take profit będzie umieszczony w tej samej odległości powyżej punktu wejścia - da nam to stosunek ryzyka do zysku wynoszący 1 do 1.

Jeśli chcesz generować większe zyski - możesz po prostu zablokować swoje zyski, gdy rynek idzie na twoją korzyść, śledząc stop loss. Tak więc, gdy stopniowo rośnie, możesz czerpać zyski i pozwolić rynkowi działać z twoją transakcją, gdy zatrzymasz stop-loss w strefie zysku. <


PricePosition Indicator For MT4 - Wniosek


Wskaźnik PricePosition to jeden ze wskaźników, który ma jeden z najprostszych projektów, ponieważ jest łatwy w użyciu i łatwy do interpretacji. Jest to również przydatne narzędzie.

Dodaje dużo głębi do analizy, dzięki czemu nie wchodzisz w transakcje bez podjęcia skrupulatnych kroków analitycznych. W tym przykładzie zwróciłem uwagę na sposób, w jaki można wykorzystać ten wskaźnik na swoją korzyść, nie komplikując dotychczasowych sposobów analizy rynku.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.