StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4
  3. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - zmodyfikowany stochastyczny
  4. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - dywergencja

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 nakłada się na oscylator Stochastic na wykresie cen. Kiedy linia% K przecina się powyżej linii% D (sygnał) na terytorium wyprzedania, na kropce drukowana jest zielona kropka. I odwrotnie, gdy linia% K spada poniżej linii% D w obszarze wykupienia, czerwona kropka zostaje umieszczona na cenie.

FREE StochasticOnPriceVSwma Indicator

Download the FREE StochasticOnPriceVSwma Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Pomysły handlowe ze StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4


Jednym z najlepszych narzędzi handlowych, których można użyć do handlu kierunkowego, jest wskaźnik oscylatora stochastycznego. Powodem jest to, że oscylacje, które tworzy, są niezawodne i dokładniejsze dla każdego cyklu wzrostu i spadku, który ma miejsce na rzeczywistym rynku.

W oscylatorze stochastycznym zauważysz, że istnieją dwie linie, które oscylują w poprzek ekranu i zwykle będziesz handlować zwrotnicami, gdy rynek znajduje się w pewnych strefach, takich jak obszary wyprzedane lub wykupione. Normalny oscylator stochastyczny zwykle znajduje się na dole wykresu.

Oznacza to, że w przypadku standardowego wskaźnika oscylatora stochastycznego będzie on faktycznie miał własne okno wskaźnika.


StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - zmodyfikowany stochastyczny


Oscylator stochastyczny, który wam dzisiaj przedstawiam, nie jest dołączony do dolnej części wykresu handlowego. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, możesz go znaleźć nałożony na akcję cenową, dzięki czemu proces analizy technicznej jest bardziej płynny, ponieważ koncentrujesz się głównie na jednej klatce.Patrząc na powyższy obrazek, widzisz, że wskazałem Ci możliwości handlowe, na które możesz zwrócić uwagę, gdy używasz wskaźnika niezależnie. Przedstawiłem Ci zarówno możliwość kupna, jak i sprzedaży, na której mógłbyś wykorzystać.

Zanim przejdę do opisowych szczegółów dotyczących okazji handlowych, chcę tylko wspomnieć, że proces sygnalizacji kupna i sprzedaży to tylko ogólne podejście do handlu, którego możesz użyć. Jak widać, oscylator stochastyczny ma dwie linie. Jeden jest aqua, a drugi jest żółty.

Linia sygnału to twoja jasnoniebieska linia. Więc za każdym razem, gdy ta jasnoniebieska linia przecina żółtą linię, powinieneś przygotować się do kupna lub sprzedaży. Powinieneś jednak traktować priorytetowo te okazje handlowe, które są wspierane przez silne sygnały odwrócenia.

Na powyższym obrazku pierwszą okazją była transakcja kupna, w której jasnoniebieska linia przecina żółtą linię do góry, a następnie odnosząc się do akcji cenowej, zobaczysz, że nastąpiło odwrócenie aktywności cenowej, która pojawiła się w postaci świecy Doji i byczy wzorzec obejmujący. To był idealny moment na zakup.

W następnej chwili, po prawej stronie zrzutu ekranu, mamy możliwość sprzedaży. Tutaj widzieliśmy, że rynek utworzył niedźwiedzi wzór objęcia, podczas gdy stochastyczna niebieska linia przecięła żółtą linię w dół. To był także kolejny świetny moment na wejście na rynek - w tym przypadku na shot trade.

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - dywergencja


Możliwości handlu zwrotami przybiera różne formy i aby poprawić swoje wyniki handlowe, powinieneś spróbować w jak największym stopniu włączyć handel dywergencją, ponieważ dodaje to dużej dokładności do twoich wyników.

Dlatego warto stosować regularne wzorce dywergencji. Poniżej przedstawiłem wam niedźwiedzi regularny wzorzec handlu dywergencją, który jest w zasadzie transakcją sprzedaży odwrócenia.Odnosząc się do powyższego obrazu, widać, że akcja cenowa osiągała wyższe szczyty, ale w tym samym czasie wskaźnik stochastycznego oscylatora osiągał niższe dołki, informując w ten sposób narrację handlową o skracaniu.

To, co dodatkowo uzasadniało naszą pozycję sprzedaży, to fakt, że jeśli przyjrzeć się bliżej akcji cenowej w momencie, gdy ma miejsce setup - zobaczysz, że w rzeczywistości uformował się niedźwiedzi wzorzec objęcia. Ta forma konfluencji nie zdarza się często, ale jeśli tak się stanie, to daje mocną wskazówkę, że rynek zdecydowanie się odwróci.

Dlatego zmaksymalizuj wszystkie te możliwości, które przypominają ten typ konfiguracji handlu. Jeśli chcesz zarabiać na zwyżkowych transakcjach o podobnym charakterze, wszystko, na co musisz czekać, to struktura cenowa, która ujawnia zwyżkowy, regularny handel dywergencyjny. Staje się to zauważalne, gdy zobaczysz, że akcja cenowa tworzy niższe dołki, podczas gdy wskaźnik stochastyczny osiąga wyższe szczyty.

To mocna sugestia, że rynek lub panujący trend spadkowy tracą impet, dlatego jest to dobry moment na zakup. Ten zmodyfikowany wskaźnik stochastyczny okazał się doskonałym narzędziem. Okazało się, że świetnie sprawdza się w rozpoznawaniu ustawień handlu odwróconego.

Wskazano jednak, że nie należy tak naprawdę handlować każdym pojedynczym sygnałem odwrócenia, który pojawia się za pomocą tego wskaźnika. To, co musisz zrobić, to poczekać na wzór price action, który również potwierdzi lub dopasuje się do dyrektywy odwrócenia, jak wskazuje oscylator stochastyczny.

Tak więc jednym z najlepszych wzorców odwrócenia, których możesz użyć jako tradera, jest formacja obejmująca świecę. Poza tym zdaliśmy sobie również sprawę, że możesz użyć tego wskaźnika do handlu regularnymi ustawieniami dywergencji. Jak już wspomniano, odnieśliśmy się do konfiguracji sprzedaży, która pojawiła się w formie niedźwiedziej regularnej okazji do dywergencji.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.