TimeZones Six v2 Indicator For MT4

TimeZones Six v2 Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. TimeZones Six v2 Indicator For MT4
  2. Pomysły handlowe ze wskaźnikiem TimeZones Six v2 Indicator For MT4
  3. TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - jak to działa
  4. TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - Wniosek

Wskaźnik TimeZones Six v2 Indicator For MT4 wyświetla w małym pudełku czas serwera brokera oraz aktualne czasy w Nowym Jorku, Londynie i Tokio. To pole można umieścić w dowolnym miejscu na wykresie cenowym.

FREE TimeZones Six v2 Indicator

Download the FREE TimeZones Six v2 Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Pomysły handlowe ze wskaźnikiem TimeZones Six v2 Indicator For MT4


Jeśli chodzi o handel, jednym z podstawowych aspektów handlu jest czas i czas. Ponieważ ostatecznie sesje handlowe w danym dniu są podzielone na różne strefy czasowe, które w rzeczywistości są Twoimi sesjami handlowymi.

Trzy główne sesje handlowe, które mamy, to sesja w Tokio, sesja w Nowym Jorku i sesja w Londynie. Istnieje sesja euro, która w pewnym sensie pokrywa się z sesją w Londynie, ale głównie te trzy inne to główne sesje handlowe, które zwykle nazywamy traderami. Dzieje się tak, ponieważ na całym świecie masz różne stanowiska handlowe, które podążają za sobą przez cały dzień.

W miarę jak rynek rozwija się w ciągu dnia, każda sesja giełdowa będzie określana przez aktywność rynkową, która zbiega się z ruchem rynkowym wykutym przez duże banki.


TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - jak to działa


Ten wskaźnik jest w zasadzie wskaźnikiem strefy czasowej, który pokazuje, jaki jest czas w każdej sesji handlowej, takiej jak sesja w Tokio, sesja w Nowym Jorku, a także sesja w Londynie.

Tak więc codziennie przechodzimy przez sesję tokijską, która się rozpoczyna, a następnie sesję w Londynie, po której następuje sesja w Nowym Jorku, a następnie sesja w Tokio rozpoczyna się ponownie następnego dnia. Mamy więc wskaźnik, który pokazuje czas serwera i odpowiedni czas we wszystkich innych strefach czasowych, jak pokazano poniżej.Działa to dobrze, ponieważ możesz zobaczyć ustawienia czasu letniego, a także różnice w czasie serwera, ponieważ czasami czas serwera i rzeczywisty czas na urządzeniach lokalnych, takich jak laptop lub telefon komórkowy, mają inny czas niż na serwerze czas.

Jest to coś, o czym musisz być świadomy jako trader, ponieważ duża aktywność na rynku jest wrażliwa na czas, dlatego musisz wiedzieć, która jest godzina, wraz z kontekstem rynkowym w bieżącym czasie. Ten wskaźnik można umieścić w dowolnym miejscu na wykresie handlowym w oparciu o Twoje preferencje. Ponadto możesz również dostosować pogrubienie czcionki, aby łatwiej ją rozpoznać.

Poniższy obraz pokazuje dokładnie, jak wygląda wskaźnik w momencie, gdy wprowadziłem poprawki, aby przełączyć się na pogrubioną czcionkę. Wszystkie te ustawienia można znaleźć na karcie wprowadzania po kliknięciu przycisku edycji. Więc wszystko, co zrobiłem, to zmieniłem wartość wejściową pogrubioną z false na true, a następnie tekst będzie pogrubiony.Okazuje się, że strefy czasowe dla czasów w tych strefach są w rzeczywistości nieco przesunięte. Możesz po prostu dostosować parametry przesunięcia dla różnych stref czasowych, aby były dobrze i naprawdę wyrównane z odpowiednim czasem.

Ten wskaźnik nie jest podobny do innych wskaźników niestandardowych, ponieważ w rzeczywistości nie jest używany do handlu. Nie może być używany do generowania sygnałów, jednak należy do grupy wskaźników, które są po prostu po to, aby uzupełnić twoje środowisko handlowe o poręczne okienko wyświetlane na wykresie.

Zostało zilustrowane powyżej, że możesz wprowadzić wiele zmian do tego wskaźnika strefy czasowej w sposób, który najlepiej pasuje do twoich preferencji w twoim środowisku handlowym. Jest jednak kilka elementów, których nie można w ogóle zmienić. Jednym z nich jest to, że nie można zmienić czasu serwera brokera. Czas serwera brokera jest w zasadzie zmienną, której nie można kontrolować.

Ponieważ jest zdefiniowany przez Twojego brokera. Kiedy wrzuciłem wskaźnik do wykresu - zdałem sobie sprawę, że kolor tekstu był dla mnie przyciemniony, ponieważ kolidował z kolorem akcji cenowej. Wygląda prawie jak szary, przeskalowany obraz, co przeszkadzało mi w oglądaniu akcji cenowej i samego wskaźnika. Jednak udało mi się to pokonać, po prostu zmieniając kolor wskaźnika.


TimeZones Six v2 Indicator For MT4 - Wniosek


Jak wspomniano wcześniej, powiedziałem, że ten wskaźnik nie jest wskaźnikiem, który pomoże Ci generować sygnały, ponieważ nie może być używany jako strategia handlowa. Nie ma żadnych pomysłów handlowych, które można oprzeć wyłącznie na tym wskaźniku. Jest to jednak przydatne narzędzie, jak udowodniono powyżej, do ujawniania różnych stref czasowych, a także czasu w tych strefach w dowolnym momencie. Ponadto pokazuje również czas serwera brokera, dzięki czemu możesz zobaczyć różnicę w czasie serwera i czasu swojego laptopa lub telefonu komórkowego.

Jednak ten wskaźnik jest kompatybilny tylko z wersją PC platformy transakcyjnej MetaTrader 4. Ponadto wykazano również, że nie można zmienić wartości czasu serwera, ponieważ jest to stałe ustawienie określane przez serwer Twojego brokera. Na zakończenie, jeśli zamierzasz użyć tego wskaźnika - powinieneś użyć go jako narzędzia uzupełniającego, które łączysz z innymi wskaźnikami, aby uzyskać dokładniejszy czas wprowadzania danych.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.