B clock with Spread Indicator For MT4

B clock with Spread Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. B clock with Spread Indicator For MT4
  2. B clock with Spread Indicator For MT4 ticaret fikirleri
  3. B clock with Spread Indicator For MT4 - Kurulum
  4. B clock with Spread Indicator For MT4 - Haberler
  5. B clock with Spread Indicator For MT4 - İkili Opsiyonlar

B clock with Spread Indicator For MT4 yeni bir mum çubuğunun çizilmeye başlaması için kalan süreyi görüntüler. Ayrıca özelleştirilebilir bir yazı tipinde Teklif-Alım aralığını gösterir.

FREE B-clock with Spread Indicator

Download the FREE B-clock with Spread Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

B clock with Spread Indicator For MT4 ticaret fikirleri


Bu gösterge size kalan süre verilerini ve yayılma verilerini gösteren bir ekran sağlar. Kalan zaman verileri, zaman dilimine ve bir sonraki mum çubuğunun oluşmasına ne kadar zaman kaldığına bağlıdır. Girişlerinizi saate göre doğru bir şekilde zamanlayabildiğiniz için sahip olunması gereken kullanışlı bir araçtır. Özellikle pazara sadece yeni mum çubuğu oluşur oluşmaz girmeniz gerektiğini öngören bir giriş kuralına sahip bir stratejiden yararlandığınız bu gibi durumlarda çok önemlidir.

Değişken piyasa koşullarında, bir sonraki mum oluştuğunda hızlanan kayma olabileceğini keşfedeceksiniz, bu da muhtemelen girişinizi yanlış yaptıysanız, pazara elverişsiz bir zamanda girmenize neden olabilir. Zamanlama çok önemlidir - belirtildiği gibi çoğu strateji zamana duyarlıdır, ancak artık zaman söz konusu olduğunda sizi sürekli güncel tutan bir araca sahipsiniz.

Aracı grafiğinize yüklediğinizde, parantezlere dikkat etmelisiniz - parantezlerin arasında dağılım vardır. Spread temelde satış fiyatı ile alış fiyatı arasındaki farktır. Bu, komisyoncuların para kazanma yoludur çünkü yaptığınız her işlem - hacmi bu yayılmaya uygulanır. Bu alım satım yüküne her zaman dikkat etmelisiniz, çünkü bu ticaret faaliyetinize doğrudan bir maliyettir. Ayrıca, değişken bir spread hesabınız varsa, bu değer her zaman değişecektir.

Dalgalı piyasalarda, özellikle büyük haber olayları sırasında spread artacaktır. Yayılma, komisyoncunun kendi yararına kullandığı bir araçtır, bu nedenle bu sürekli değişen veri noktasının farkında olmak her zaman iyidir.

Şimdi bu göstergenin ekranınıza yüklendiğinde neye benzediğini göstereceğim.

B clock with Spread Indicator For MT4 - Kurulum


Aşağıda grafiğime eklenen göstergeyi görebilirsiniz. Saat solda gösterilirken, yayılma size parantez içinde verilmiştir.Gösterge olması gerektiği gibi çalışıyor, ancak kullandığım açık arka plan nedeniyle ekranımdaki ekranı tanımamı zorlaştırıyor. Varsayılan ayar, metnin görüntüsü veya rengi açık mavi olacak şekilde tanımlanmıştır. Bu benim durumumda iyi değil. Koyu bir ekran rengi kullanırsanız, bu tamamen iyi olur - benim örneğimde, arka plan rengini değiştirmeyeceğim. Gösterge metninin rengini değiştireceğim. Kırmızı ile gideceğim, böylece ekranı hızlı bir şekilde tanıyabilirim. Elbette rengi tercih ettiğiniz renge göre değiştirebilirsiniz.

B clock with Spread Indicator For MT4 - Haberler


Bu göstergenin yararlı olabileceği bir durum, onu haber ticareti yapmak için bir eklenti aracı olarak kullanmaktır. Haber etkinlikleri sırasında olan şey, yayılmanın açılmaya ve genişlemeye başlayacağıdır, ancak bu, ticaretinizi bilgilendirmek için yeterli değildir. Takası doğru yapmak için hala bir zamanlama unsuruna ihtiyacınız var. Bu nedenle, buradaki göstergede mum saati bulunur, böylece kendi kendine duran bir saate bakarak odağınızı ticaret grafiğinizden uzaklaştırmak zorunda kalmadan ticaret grafiğinizdeki mum geri sayımını haber olayına götürmeden kontrol edebilirsiniz. izlemek.

B clock with Spread Indicator For MT4 - İkili Opsiyonlar


Haber olayları tek kullanım durumu değildir. İkili opsiyon ticaretinde - çoğu brokerin MT4 platformu yoktur. MT4'e ihtiyaç duymadan var olan kendi ticaret platformlarına sahipler. Bunun avantajları vardır, ancak test gibi durumlarda MT4 platformunuza ihtiyacınız olacaktır. Bununla, yalnızca MT4 ile uyumlu teknik araçlar veya özelleştirilmiş göstergeler kullanarak bir ikili opsiyon ticaret stratejisi geliştirebilir veya test edebilirsiniz demek istiyorum. Bu nedenle, testinizi özel ikili opsiyon ticaret yazılımında yürütemezsiniz çünkü özelleştirilmiş MT4 göstergeleri uyumlu değildir, bu nedenle MT4 kullanmanız gerekir.

Yani yapabileceğiniz şey, ekranınıza saat ve yayılma göstergesini yüklemek. Ek olarak, giriş mumundaki ekranda kullanım fiyatınızı seçmek için bir simülasyon aracı olarak yatay bir nesne aracı da kullanacaksınız. Ardından, stratejinize göre vade bitim süreniz 5 dakikaysa - sanal ikili opsiyon sözleşmenizin süresi dolana kadar geri sayım için saate bakabilirsiniz. Sözleşmenin süresi dolduğunda piyasanın nerede sona erdiğini görmek için yatay çizgiye bakabilirsiniz. Tamamen zarif bir çözüm değil, ancak yine de MT4'te test ederken ikili opsiyon ticaret stratejinizin gerçek kullanımı hakkında kapsamlı bir fikir edinebileceksiniz.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.