Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4

Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4
  2. Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 - Otomatik Üçlü WMA Sinyalleri

Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 5 dönem Ağırlıklı Hareketli Ortalama, 20 dönem Ağırlıklı Hareketli Ortalama ve 100 dönem Ağırlıklı Hareketli Ortalama kesişimine dayalı alım satım sinyalleri üretir. Satın alma sinyalleri yukarı doğru işaret eden Mavi oklarla gösterilirken, aşağıya doğru işaret eden Kırmızı oklar kısa işlemler önerir. BunnyGirl başlangıçta Avrupa oturumu ve ABD oturumunun başlaması sırasında dört para birimi çifti (EURUSD, USDCHF, GBPUSD, EURJPY) ticareti yapmak için göstergenin kullanılmasını tavsiye etti.

FREE Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator

Download the FREE Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


Girişte belirtildiği gibi, aslında bu ticaret sistemine dahil edilmiş 3 ağırlıklı hareketli ortalamalar vardır ve bunlar aşağıdaki dönem ayarlarına sahiptir: - 5, 20 ve 100.

Bunu göstergeyi kullanmadan kendiniz yapacaksanız, bu üç ağırlıklı hareketli ortalamayı işlem grafiğinize yükleyebilirsiniz. Ağırlıklı bir hareketli ortalama harikadır çünkü normal veya basit hareketli ortalamalardan biraz daha ileridir ve bu da tarihsel fiyat hareketine çok fazla önem verir.

Ağırlıklı hareketli ortalama ile biraz farklıdır, çünkü ölçüsünde en son fiyat hareketlerini ve faaliyetlerini ağırlıklandırmasına dahil eder - dolayısıyla ağırlıklı hareketli ortalama adı. Bu basit dinamik, eğer crossover ticareti yapacaksanız, tüccarlar olarak bize güvenilir sinyaller sağlayabilir.

Manuel olarak yapılırsa, söz konusu üç WMA'yı kullanarak satın almak istiyorsanız, 5-WMA'nın 20-WMA ve 100-WMA başlığını geçmesini beklemeniz gerekir. Sonra 20-WMA'nın 100-WMA'yı tersine geçmesi gerekir. Yukarıdan aşağıya doğru sırayla 5-WMA, 20-WMA ve 100-WMA'ya sahip olacaksınız. Benzer şekilde, bir satış ticareti başlatmak istiyorsanız, 5-WMA'nın 20-WMA'yı geçmesini ve 100-WMA'nın düşmesini beklemelisiniz.

Ek olarak, 20-WMA'nın 100-WMA'yı aşması gerekir, bu nedenle satış işleminizi gerçekleştirmek için yukarıdan aşağıya 100-WMA, 20-WMA ve 5-WMA'ya sahip olacaksınız. Bu, manuel olarak yürütülen üçlü WMA geçiş yöntemidir. Bununla birlikte, manuel olarak bu bazen oldukça zor ve zahmetli olabilir, çünkü sinyallerinizin temelini oluşturduğundan, bu önemli kavşakları belirlemek için her zaman piyasayı izlemeniz gerekecektir.


Bunnygirl Cross and Daily Open Indicator For MT4 - Otomatik Üçlü WMA Sinyalleri


Neyse ki bu gösterge ile buna gerek yoktur çünkü sizin için kırmızı ve mavi okların kullanımıyla otomatik olarak geçiş sinyallerini çıkarır. Mavi ok sinyalleri alış işlemlerini, kırmızı ok sinyalleri ise satış ticaret sinyalleridir. Sadece bazen - çoğu zaman - bu göstergeyi grafiğinize yüklediğinizde çalışmayacağını bilin.

Bunun bir arıza nedeniyle olduğunu düşünmeyin. Yanlış zaman dilimine yüklendiğinde işe yaramayacaktır. Bunun nedeni, bu göstergenin yalnızca 30 dakikalık zaman diliminde alınıp satılması için yapılmış olmasıdır - başka hiçbir zaman diliminde çalışmaz. Girişte belirtildiği gibi, bu gösterge EURUSD, USDCHF, GBPUSD ve EURJPY olmak üzere birkaç çift üzerinde çalışır.

Tutarlı sonuçlar elde etmek istiyorsanız, bu göstergenin üzerinde çalıştığı tek dört çift bunlardır. Bu gösterge ile ilgili olarak da değinilen bir diğer husus da zamana duyarlı bir gösterge olmasıdır. Bir işlem günü içinde belirli saatlerde çalıştığı anlamına gelir. Avrupa oturumunda ve ayrıca ABD oturumunun başlangıcında çalışır.

Tüm bunlar söyleniyor, aşağıda ekli olarak yukarıda belirtilen döviz çiftlerine dayalı iyi ticaret örnekleri bulacaksınız, bu nedenle her ekran görüntüsü, piyasaya girmeniz gereken ideal anları belirtir. Öncelikle aşağıda sunulan EURUSD ticaret fırsatına sahibiz.Yukarıdaki resme baktığınızda, mavi oklar sayesinde görünen iki iyi satın alma sinyali olduğunu görebilirsiniz. Ve her iki durumda da, bu alanlar, mor çizgi veya mavi çizgi bir direniş çizgisi olmaktan (önceki eğilimde) şimdi destek olmaktan çıktığında doğru zamanda ortaya çıktı. Aşağıdaki resimde USDCHF'de bir satış fırsatını vurguladım.Yukarıdaki resme bakıldığında, gösterge bize kırmızı oklarla bir satış sinyali verdi. İkinci ok harikaydı, çünkü bir yutan düşüş modelinin oluşmasından hemen sonra geldi, bu da onu satmak için iyi bir an haline getirdi. Aşağıda GBPUSD alım satım fırsatının bir ekran görüntüsü var.Yukarıdaki ekran görüntüsünde, yükseliş eğilimi gösteren bir model oluştuğunda iyi bir satın alma sinyalinin ortaya çıktığını ve aynı zamanda doğru zamanda ortaya çıktığını görebiliyoruz. Son olarak, aşağıdaki ekran görüntüsüne göre EURJPY grafiğinde bize sunulan bir işlem fırsatımız var.Yukarıdaki ekran görüntüsüne referansla, mavi çizginin direnç olmaktan çıkıp destek hattına nasıl dönüştüğünü görebiliriz. Destek hattında mavi ok göründüğü için satın almamız için de harika bir andı. Sonuç olarak, göstergenin okları ile size sunulan her alım satım fırsatını değerlendirmeye gerek olmadığı söylenebilir.

Esasen, belirtilen dört çift arasında önerilen ticaret seansları içinde işlem yapmanız gerekir. Oldukça olası bir ticareti bildiren ana karar verici faktörlerden biri, fiyat hareket kalıplarıdır - özellikle tersine dönüş modelleri olarak nitelendirilen grup fiyatı eylem kalıpları.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.