LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4

LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4
  2. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 Reversals LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4
  4. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 -Trend Devamı
  5. LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 - Sonuç

LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 5 periyodlu Lineer Ağırlıklı Hareketli Ortalama (LWMA) 6 periyodlu Lineer Ağırlıklı Hareketli Ortalamanın (LWMA) her seferinde LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 alım veya satım sinyalleri üretir. Alım sinyalleri yukarı doğru işaret eden Yeşil okla gösterilirken, satış sinyalleri aşağıya doğru işaret eden Kırmızı oklarla temsil edilir.

FREE LWMA-Crossover_Signal Indicator

Download the FREE LWMA-Crossover_Signal Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


Bu gösterge, doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama göstergesine dayanmaktadır. Doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama göstergesiyle, yalnızca tarihi fiyat hareketlerini dikkate alan hareketli bir ortalama göstergesine sahip olmak yerine en son fiyat eylemine daha fazla vurgu veya ağırlık uygulanır.

Şimdi, bugün önümüzde bulunan bu gösterge, iki doğrusal ağırlıklı hareketli ortalamayı birleştiren göstergedir. Doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama geçiş göstergesi, diğer doğrusal ağırlıklı hareketli ortalamaya kıyasla daha düşük bir periyottan birini birleştiren göstergedir.

Doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama veya daha hızlı lwma, sinyal çizgisidir ve bu nedenle, hızlı ve daha yavaş doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama arasındaki kesişme işlemleriyle basitçe bir strateji oluşturulabilir. Aşağıda, göstergenin gerçekte neye benzediğine dair bir resim ekledim.Yukarıdaki resme bakıldığında, göstergenin sinyalleri sizin için kırmızı ve yeşil oklar şeklinde çıkardığını görebilirsiniz. Yani yeşil bir ok gördüğünüzde, bir satın alma olduğunu ve kırmızı bir ok gördüğünüzde bir satış olduğunu gösterir. Göstergenin ilk ayarlarında, göstergenin çok fazla sinyal verdiğini ve bunun nedeni dönem ayarlarının çok düşük olması ve bu nedenle düşük ayarda doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama faaliyetlerin piyasadaki gürültüye karşı daha duyarlı hale gelmesidir. bizim aradığımız bu değil.

Bu nedenle, buna karşı koymak için, hem hızlı hem de yavaş lwma'nın dönem değerlerini artırmamız en iyisidir, böylece sinyal daha az sıklıkta olabilir ve bu nedenle bize daha kaliteli ticaret kurulumları vermeye başlayacaktır. Aşağıdaki bir sonraki resimde birkaç değişiklik yaptığımı görebilirsiniz.Yukarıdaki resme bakarsak, daha hızlı doğrusal hareketli ortalama süreyi 25'e ve yavaş doğrusal ağırlıklı hareketli ortalamayı 27'ye değiştirdiğimi görebilirsiniz. Ayrıca, eğilimi ayırt edebilmemiz için 50-EMA'ya da dahil ettim. devam ve trendin tersine dönme modelleri.

Ama sonuçta, doğrusal ağırlıklı hareketli ortalamaların periyot ayarlarının arttırılması, üretilen sinyallerin sayısını azalttığından, daha kaliteli kurulumların kilidini açma açısından bizler üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır.


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 Reversals LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4


Bir sonraki örnekte, lwma crossover sinyal göstergesini kullanarak iyi ters ticaret fırsatlarını nasıl tespit edeceğinizi göstereceğim. Dolayısıyla, ilk örnek, yeşil okun izniyle görünen bir satın alma sinyalidir.Bu nedenle, ters ticaret kurulumuyla ilgili fikir, 50-EMA hattının altında bir satın alma sinyali beklemektir ve açıkçası, pazarın bu stratejinin özü olan aşırı satım bölgesinde olması gerekir. 50-EMA'nın altında yeşil bir ok gördüğünüz an, bunun ters yönde bir ters sinyal olduğu anlamına gelir.

Satışın tersine çevrilmesiyle, karşıt mantığı uygularsınız ve 50-EMA'nın üzerinde kırmızı bir ok ararsınız.


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 -Trend Devamı


Bir sonraki adımda trend devam ticaret sınırlarına dalıyoruz. Aşağıdaki görselde sizlere, doğrusal ağırlıklı hareketli ortalama geçiş göstergesi yardımıyla trend devam sinyallerini tanımlamanız için takip edebileceğiniz bir süreç gösterdim.Görüntünün sol tarafına baktığımızda - piyasanın tersine dönmesini beklememiz gerekiyor, bu yüzden 50-EMA'nın altında yeşil bir oka ihtiyacımız var ve sonra piyasanın onu kırmasını ve bunun üzerine çıkmasını bekliyoruz kırmızı EMA ve ardından hafif bir düzeltme yapın. Geri çekilme üzerine, görünen başka bir yeşil ok olması gerekir, ancak fark, yeşil okun geri çekildiğinde 50-EMA çizgisinin üzerinde görünmesi gerektiğidir.

Bu koşula sahip olduğumuzda, pazarın temel eğiliminde devam edeceği ve dolayısıyla bir satın alma açacağımız anlamına gelir. Benzer şekilde, satış fırsatımızda, piyasanın bize 50-EMA'nın üzerinde görünen kırmızı okla bir ters satış sinyali vermesini bekleyeceğiz. Bundan sonra, pazarın açıkça kırılması ve 50-EMA'nın altına kapanması gerekiyor.

Bundan sonra, kırmızı EMA'ya doğru bir geri çekilme olmalı. Bu olurken görünen kırmızı bir ok olması gerekir, ancak bu durumda 50-EMA'nın altında görünmesi gerekir. Bu koşulu yerine getirdiğimizde, bir satış ticareti açabiliriz çünkü bu, trendin yeni temel hareket veya yönüyle devam edeceğini teyit eder.


LWMA Crossover_Signal Indicator For MT4 - Sonuç


Bu noktada, trend devam eden ticaret ile ters ticaret arasındaki önemli bir farka işaret etmek istiyorum. Ters ticaret hareketinin trend devam modelinden daha uzun olacağı yönünde bir eğilim vardır. Ve bunun nedeni, bir trend devam modelinin gerçekleşmesinden sonra piyasanın kısa bir süre sonra tersine dönebilmesidir, bu nedenle trend devam eden ticaret kurulumlarına çok fazla zaman ayırmamanız önemlidir.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.