MA_BBands_YXF Indicator For MT4

MA_BBands_YXF Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. MA_BBands_YXF Indicator For MT4
  2. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 için MA_BBands_YXF Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın
  4. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Girişleri Sat
  5. MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Sonuç

MA_BBands_YXF Indicator For MT4 , Hareketli Ortalama kanalı ve Bollinger Bantlarını birleştirerek kısa vadeli alım satım sinyalleri oluşturur. Uzun esnaflar yukarı Mavi oklar ile gösterilirken, şortlar aşağıya doğru Kırmızı oklar ile gösterilir.

FREE MA_BBands_YXF Indicator

Download the FREE MA_BBands_YXF Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 için MA_BBands_YXF Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


Bu gösterge, adının veya başlığının önerdiği gibi, alış ve satış sinyalleri oluşturmak için hareketli ortalamaların ve ayrıca Bollinger bantlarının metriklerini kullanır. Aşağıdaki resim, işlem ekranıma yüklendiğinde varsayılan gösterimi göstermektedir.Bununla birlikte, Bollinger bantları görünmediği için görünüşü ticaret grafiğimi veya grafiğimin rengini tamamlamıyor. Bunun nedeni, hem Bollinger bandı renk ayarlarının hem de alım satım arka planının beyaz renkte olmasıdır.

Dolayısıyla, bunu değiştirmek için renkleri daha koyu bir renge değiştireceğim, böylece Bollinger bantları ve hatta hareketli ortalama çizgisi tüccar tarafından aşağıda belirtildiği gibi açıkça görülebilir.Bu çok büyük bir fark yaratır - bu yüzden şimdi göstergenin tam temsilinin gerçekte nasıl göründüğünü açıkça görebiliriz. Tek yaptığım hareketli ortalamaların ve Bollinger bantlarının renklerini değiştirmekti ve arka planın rengini olduğu gibi tuttum. Bununla birlikte, göstergenin kullanımıyla bazı olası ticaret fırsatlarını keşfetmeye devam edebiliriz.


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın


Önceki görüntülere gerçekten yakından bakarsanız, piyasa veya fiyat hareketi Bollinger bantlarının dışına çıktığı zaman sinyallerin üretildiğini görebilirsiniz. Kırmızı ok satmamız gerektiğini, mavi ok ise satın almamız gerektiğini gösterir. Ancak piyasayı tam olarak analiz etmeden bu alım satımlara atlamıyoruz, böylece üretilen sinyali desteklemek için uygun bir onay alabiliriz.

Trend çizgileri çizmek için bu göstergeyi kullanabilirsiniz. Bu eğilim çizgileri, bir düşüş trendi veya bir yükseliş trendi döneminde fiyat hareketinin çoğunu kanalize etmek için kullanılır.

Gördüğünüz gibi düşüş trendinin direnç çizgisini çizmek için birkaç kırmızı ok bağladım ve düşüş trendinin destek çizgisini çizmek için mavi oklar bağlandı. Çok fazla ok bağlamanız gerekmez. Ekrandaki son ok, bir satışı gösteren kırmızı bir oktur, ancak henüz bir satış işlemine acele etmek ideal olmaz.

Satın alma fırsatları arıyoruz. Evet, piyasanın hala düşüş eğiliminde olduğunu kabul ediyorum, ancak piyasa dönebilir ve trendin üst tarafına gidebilir.

Daha uzun süre gidecek olsaydık, birkaç saat veya bir gün sonra çift dipli bir modelin oluşmasını beklememiz gerekirdi. Bu kalıp oluşursa, satın almak için iyi bir nedenimiz var. Çift dip, piyasadaki en saygın tersine dönme modellerinden biridir, bu nedenle kesinlikle satın alma görünümümüzle çakışacaktır.


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Girişleri Sat


Açığa çıkmak istiyorsak, aşağıdaki resimde öngörüldüğü gibi uzun süre ticarete bağlı kalmayız. Herhangi bir şey varsa, yapılacak en iyi şey, 15 dakikalık veya 5 dakikalık zaman dilimi gibi daha düşük zaman dilimlerine inmek ve ardından satış ticareti fırsatlarını aramaktır.Bu işlemler kısa vadede geçerlidir, ancak bunun ötesinde riskli bir ticaret haline gelecektir, çünkü ayılar çift dip oluşması beklentisiyle çok fazla yükseliş baskısıyla karşı karşıya kalabilir. Bu nedenle, New York seansının kapanışının ötesinde bu kısa ticareti taahhüt etmeyin.


MA_BBands_YXF Indicator For MT4 - Sonuç


Bu gösterge, kısa vadeli, orta vadeli ve uzun vadeli her tür ticaret için kullanmak için mükemmel bir göstergedir. Gösterge tarafından üretilen sinyaller oldukça kalitelidir, ancak bu sinyalleri körü körüne takip etmemeliyiz. Bunu söylüyorum çünkü gösterge tarafından üretilen sinyali doğrulamak için piyasaya daha derinlemesine bakmamız gerekiyor.

Kırmızı bir ok verilirse - bir satış ticareti açmak için acele etmiyoruz - ticaretin analizine daha derine iner ve kısa vadede, orta vadede veya uzun vadede meydana gelme olasılığı en yüksek olanı buluruz. Bu çıkarıldıktan sonra nihayet alım satımları açmaya bakabiliriz. Yukarıda verilen örneklerde, göstergeyi trend çizgileri çizmek için kullanmaya kadar gittim. Bu trend çizgileri, trendlerin direnç ve destek çizgilerini oluşturmak için bir dizi kırmızı ve mavi okları birleştirerek oluşturulan kanallardı.

Bu trend çizgileri size piyasada neler olduğuna dair net bir görsel verdi ve aynı zamanda piyasanın dönüp tersine dönebileceği olası tükenme noktalarını belirlemek için bir araç görevi gördü. Sonuç olarak - bu, sizin yararınıza kullanmanız gereken bir araçtır, bu nedenle potansiyelini zayıflatmayın.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.