Normalized Price Indicator Indicator For MT4

Normalized Price Indicator Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. Normalized Price Indicator Indicator For MT4
  2. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 için Normalized Price Indicator Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın
  4. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Satış Girişleri
  5. Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Sonuç

Normalized Price Indicator Indicator For MT4 herhangi bir varlığın normalleştirilmiş fiyatını görmek için kullanılabilir. Bu gösterge aynı zamanda bir piyasadaki yükseliş ve düşüş eğilimlerini saptamak için de kullanılabilir.

FREE Normalized Price Indicator Indicator

Download the FREE Normalized Price Indicator Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


Normalized Price Indicator Indicator For MT4 için Normalized Price Indicator Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


İlk metinlerde vurgulandığı gibi, bu araç piyasada meydana gelen çeşitli farklı ticaret kurulumlarını belirlemeniz için kullanılabilir. Iraksama ticareti zordur, ancak kavramı bir kez kavradığınızda, bu kalıpları rahatça alıp verme yeteneğiniz açısından güven içinde büyüyeceksiniz.

Düzenli yükseliş sapması, piyasa düşük düşüşler yaptığında meydana gelir, ancak grafiğinizin altındaki osilatör daha yüksek yükselişler yaptığından, satın alma emirlerini uygulamak için piyasaya giriş noktaları arayacaksınız. Halbuki, düşüş eğilimi, piyasa daha yüksek seviyeler yükseldiğinde ancak gösterge penceresindeki gösterge, daha düşük düşüşler yapacak şekilde salınım yaptığında meydana gelir, bu nedenle yalnızca satış fırsatlarını arayacaksınız.

Düzenli diverjans ticaretinin temel özü budur. Başka bir satın alma örneğine ve muhtemelen yukarıda yapılan açıklamalara karşılık gelen bir satış örneğine bakalım.


Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Girişleri Satın Alın


Piyasanın ticaret tablolarımızda yükseliş eğilimi gösteren farklı bir ticaret düzeni çizdiğini gördüğümüz anda satın alma girişleri kullanılabilir hale gelir.Yukarıdaki şekle baktığınızda, düzgün bir yükseliş düzenli sapma kurulumunun net bir örneğini görebilirsiniz. Osilatör daha yüksek yüksekler yaparken, fiyat daha düşük alçalmaktadır. Bu, piyasadaki satış ivmesinin kaybının klasik bir örneğidir. Bu nedenle, piyasa duyarlılığı alıcıları karşılamak için değişmek üzere.

Bu sinyalin doğası ve güvenilirliği göz önüne alındığında - piyasa sizin lehinize hareket ettiğinde harika sonuçlar elde etmeye devam edebilirsiniz. Tüm işlemlerinizle sonuçlarınızı veya karlılığınızı iyileştirmek için pazarda bir avantaj arayabilirsiniz. Bunu yapmanın bir yolu, yalnızca aşırı satım bölgelerinde meydana gelen bu düzenli yükseliş modellerine öncelik vermektir.

Bu amaçla, göreceli güç indeksi gibi bir osilatör ekleyeceğim. Sırasıyla 30 ve 70 olarak ayarlanan aşırı satım ve aşırı alım seviyeleri ile varsayılan durumunda bırakacağım. Yani bu durumda RSI en azından 30 seviyesine dokunmalı veya normal bir yükseliş paterni tamamen oluştuğunda bunun altında olmalıdır.

Aşağıdaki şekil, bahsettiğim şeyin mükemmel bir örneğidir.Bu ilave kenar, olasılıkları sizin lehinize sağlam bir şekilde istifler, böylece bir yükseliş farklı modelinin oluşumunda uzun süre gitmeniz için ideal duruma yakın bir durum sunar. Ticaretinizde muhafazakar olmak istiyorsanız, alabileceğiniz ek bir önlemdir.

Bununla birlikte, bu agresif tüccarlardan biriyseniz, piyasanın aşırı satım ve aşırı alım ön koşullarını karşılamasını gerektirmeden ticaret yapabilirsiniz. Farklı kalıpları oluşturdukları sırada kolayca takas edebilirsiniz. Bunda yanlış bir şey yok.


Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - Satış Girişleri
Yukarıdaki resimde, normal bir düşüş eğilimi modeli şeklinde bir satış fırsatı belirledik. Bu büyük bir kalıp çünkü uzunluğu oldukça uzun. Ancak daha yüksek yüksek çizginin dikliğine bakarsanız, piyasanın sadece bir direnç bölgesi etrafında birleşmekte olduğunu görebilirsiniz.

Aşağıdaki bir sonraki resme baktığımızda, piyasanın düşüş eğilimi gösterdiği sırada piyasanın aşırı alım bölgesinde olduğunu görebiliriz.RSI, osilatörün, bu ticarette kısa gitmek için kullandığımız kurallardan birinin alt şartını karşılayan 70 seviyesinin üzerinde olduğunu gösteriyor. Daha önce de belirtildiği gibi bu zorunlu değildir - ancak, bu kuralların birleştiği her yerde bize farklı ticaret faaliyetlerimizde bir avantaj sağlar.

Farklı ticaretlerinizde bu kuralları uygulayabilirseniz, pervasızca alım satım yapmadan ticaret kurallarına bağlı kalmanız koşuluyla, farklı ticaretlerinizde iyileştirilmiş ve tutarlı sonuçlar elde edeceğinizden eminim. Sabır, bu sistemin anahtarıdır. Aşırı satım ve aşırı alım kurallarını kullanacaksanız, her zaman buna bağlı kalın çünkü karışık sonuçlar almak istemezsiniz. Baştan sona tek bir sisteme bağlı kalın.

Normalized Price Indicator Indicator For MT4 - SonuçNormalleştirilmiş Fiyat göstergesi, özellikle farklı alım satım sinyallerinde alım satım yapmak için kullanımını taahhüt ettiğinizde kullanılacak en iyi alım satım göstergelerinden biridir. Referans verilen örnekler, düzenli sapma ticaret kurulumları ile ticaret yapmak içindir. Hem düşüş hem de yükseliş eğilimi gösteren düzenli sapma ticareti fırsatları size açıklandı.

Bu, size pratik resimlere dayalı olarak bu ticaret aracının olanakları hakkında harika bir bakış açısı verdi. Ayrıca, bir RSI şeklinde bir osilatör dahil ettik. 70 ve 30 seviyeleri aşırı alım ve aşırı satım seviyeleri olarak kullanıldı. Bu seviyeler, yüksek olasılıkla düzenli farklı ticaret sinyallerinin alım satımı için bir sınır veya alt gereklilik olarak kullanıldı.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.