StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4
  2. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri
  3. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - Değiştirilmiş Stokastik
  4. StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - Iraksama

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 için Stokastik Osilatörü bir fiyat grafiğinin üzerine yerleştirir. % K çizgisi aşırı satım bölgesinde% D (Sinyal) çizgisinin üzerine çıktığında, fiyata yeşil bir nokta yazdırılır. Tersine,% K çizgisi aşırı alım bölgesinde% D çizgisinin altına düştüğünde, fiyata bir Kırmızı nokta yerleştirilir.

FREE StochasticOnPriceVSwma Indicator

Download the FREE StochasticOnPriceVSwma Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 ile ticaret fikirleri


Yönlü ticaret için kullanabileceğiniz en iyi ticaret araçlarından biri, stokastik osilatör göstergesidir. Bunun nedeni, yarattığı salınımların güvenilir ve gerçek piyasada meydana gelen her yukarı ve aşağı döngü için daha doğru olmasıdır.

Stokastik osilatörde, ekranda salınan iki çizgi olduğunu göreceksiniz ve genellikle pazar son aşırı satım veya aşırı alım alanları gibi belirli bölgelerdeyken geçitler ticareti yapacaksınız. Normal stokastik osilatör genellikle grafiğinizin altında bulunur.

Standart stokastik osilatör göstergesi durumunda, aslında kendi gösterge penceresine sahip olacağı anlamına gelir.


StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - Değiştirilmiş Stokastik


Bugün size sunduğum Stokastik osilatör, ticaret grafiğinizin altına eklenmemiştir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, fiyat hareketinin üzerine yerleştirilmiş olduğunu görebilirsiniz, bu nedenle teknik analiz sürecini daha sorunsuz hale getirir çünkü odak noktanız esas olarak tek bir çerçevede.Yukarıdaki resme baktığınızda, göstergeyi bağımsız olarak kullandığınızda bakabileceğiniz ticaret fırsatlarına işaret ettiğimi görebilirsiniz. Size, yararlanabileceğiniz bir satın alma ve satma fırsatı sundum.

Alım satım fırsatları hakkındaki açıklayıcı ayrıntılara girmeden önce, alım satım için sinyal verme sürecinin kullanabileceğiniz genel bir ticaret yaklaşımı olduğunu belirtmek istiyorum. Gördüğünüz gibi, stokastik osilatörün iki çizgisi var. Biri aqua, diğeri sarı.

Sinyal hattı, açık mavi çizginizdir. Bu nedenle, bu açık mavi çizgi sarı çizgiyi her geçtiğinde, satın almaya veya satmaya hazırlanmalısınız. Ancak, güçlü ters sinyallerle desteklenen ticaret fırsatlarına öncelik vermelisiniz.

Yukarıdaki resimde, ilk fırsat, açık mavi çizginin sarı çizgiyi yukarı doğru geçtiği ve ardından fiyat hareketine atıfta bulunulan bir satın alma işlemiydi, bir Doji mum şeklinde gelen ters fiyat hareketinin oluştuğunu göreceksiniz. ve yutan bir yükseliş paterni. Bu, satın almak için mükemmel bir andı.

Bir sonraki an, ekran görüntüsünün sağında bir satış ticareti fırsatımız var. Burada, piyasanın düşüş eğilimi gösteren bir model oluşturduğunu, stokastik mavi çizginin sarı çizgiyi aşağıya doğru geçtiğini gördük. Bu aynı zamanda pazara girmek için başka bir harika andı - bu örnekte bir atış ticareti için.

StochasticOnPriceVSwma Indicator For MT4 - Iraksama


Ters ticaret fırsatları farklı biçimlerde gelir ve alım satım sonuçlarınızı iyileştirmek için, mümkün olduğunca diverjans ticaretini denemeli ve dahil etmelisiniz çünkü bu, sonuçlarınıza büyük bir doğruluk katar.

Bu nedenle, düzenli ıraksama modellerinden yararlanmak verimli olur. Aşağıda size, temelde bir ters satış ticareti olan düşüş eğilimi gösteren düzenli bir sapma ticaret modeli sundum.Yukarıdaki resme bakıldığında, fiyat hareketinin daha yüksek seviyelere çıktığını, ancak aynı zamanda stokastik osilatör göstergesinin daha düşük seviyeler kaydettiğini ve böylece ticaret anlatısını kısaya gitme konusunda bilgilendirdiğini görebilirsiniz.

Satış pozisyonumuzu daha da haklı kılan şey, kurulumun gerçekleştiği anda fiyat hareketine daha yakından bakacak olursanız, aslında oluşan bir yutan düşüş modelinin olduğunu göreceksiniz. Bu tür birleşme çoğu zaman gerçekleşmez, ancak gerçekleşirse, o zaman size piyasanın kesinlikle tersine döneceğine dair güçlü bir gösterge verir.

Bu nedenle, bu tür ticaret kurulumuna benzeyen tüm bu fırsatları en üst düzeye çıkarın. Benzer nitelikteki yükseliş işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız, beklemeniz gereken tek şey, yükseliş eğilimi gösteren düzenli bir sapma ticaret kurulumunu ortaya çıkaran bir fiyat yapısıdır. Bu, fiyat hareketinin daha düşük düşüşler yaptığını, stokastik göstergenin ise daha yüksek seviyelere çıktığını gördüğünüzde fark edilir hale gelir.

Bu, piyasanın veya hakim olan düşüş trendinin ivme kaybettiğine dair güçlü bir öneridir, bu nedenle satın almak için iyi bir andır. Bu değiştirilmiş stokastik göstergenin harika bir araç olduğu kanıtlanmıştır. Ters ticaret kurulumlarını tanımak için harika çalıştığı ortaya çıktı.

Bununla birlikte, bu gösterge yardımıyla ortaya çıkan her bir ters çevirme sinyalini gerçekten takas etmemeniz gerektiğine dikkat çekildi. Yapmanız gereken, stokastik osilatör tarafından belirtildiği gibi tersine çevirme direktifini de onaylayan veya bunlarla uyumlu olan bir fiyat hareket modelini beklemektir.

Bu nedenle, bir tüccar olarak kullanabileceğiniz en iyi tersine çevirme modellerinden biri, yutan bir mum çubuğu formasyonudur. Bunun ötesinde, bu göstergeyi düzenli sapma kurulumlarıyla ticaret yapmak için kullanabileceğinizi de fark ettik. Belirtildiği gibi, düşüş eğilimi gösteren düzenli bir sapma fırsatı şeklinde gelen bir satış kurulumundan bahsettik.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.