three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4

three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4

Table Of Contents:

  1. three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4
  2. three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 ticaret fikirleri
  3. Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - İyi Girişler
  4. Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - Sonuç

three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 için üç Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ve Raghee Horner Forex ticaret yönteminde kullanılan 200 dönemlik Basit Hareketli Ortalama (SMA) çizilir.

FREE three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator

Download the FREE three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 ticaret fikirleri


Bu gösterge tabanlı ticaret sistemi, Raghee Horner tarafından geliştirilen bir ticaret yöntemine dayanmaktadır. 200 basit hareketli ortalama ile üst üste bindirilen üç üstel hareketli ortalamadan oluşur.

Basit hareketli ortalama çizgisi, duyarlılığa göre farklı piyasa durumlarını ayırt etmenize yardımcı olacak bağlantı hattınızdır. Üstel hareketli ortalamanın dahil edilmesi akıllıca bir seçimdir çünkü üstel hareketli ortalamalar güvenilir salınımlar sağlar.

EMA'lar piyasadaki gürültünün çoğunu etkili bir şekilde filtreleyebilir. Dahası, en son fiyat hareketlerinden bazılarını salınımına dahil eder, bu nedenle, işlem ekranınız boyunca çizim yaparken, bunu yalnızca tarihsel fiyat faaliyetine bağımlı olmadan yapar.

Bu göstergeyi etkinleştirdiğinizde, sohbetinize yüklemeniz gereken üç ayrı gösterge olacaktır, dolayısıyla üç gösterge adı olacaktır. Bununla birlikte, bu özellikle bir finansal işlem varlığından diğerine geçmeniz gerektiğinde zahmetli bir görev olabilir - bu, özellikle daha küçük zaman diliminde işlem yaparken oldukça fazla zaman kaybetmenize neden olabilir.

Ancak neyse ki, bu soruna sadece piyasayı analiz etmek için her bir göstergeyi yüklemenizi ve etkinleştirmenizi gerektirmeyen bir çözüm var. Öyleyse yapacağınız şey, göstergeleri yüklemek ve bir kez etkinleştirmektir. Ekrandaki tüm göstergeleri etkinleştirdikten sonra, tüm bu ticaret sistemini şablon olarak kaydedeceğim.

Bu şablonu ne şekilde adlandırabilirsiniz - sadece ne dendiğini hatırladığınızdan emin olun. Daha sonra diğer finansal ticaret varlıklarına geçebilir ve her seferinde başka bir varlığa gittiğimizde şablonu yükleyebilirsiniz. Bu, sadece bu ticaret sistemini ve ilgili göstergeleri kullanma sürecini sorunsuz hale getirir.

Artık bunu ortadan kaldırdığımıza göre, bu ticaret sisteminin parlaklığından yararlanan ticaret örneklerini aramaya hemen başlayabiliriz.


Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - İyi Girişler


Daha önce belirttiğim gibi, 200-SMA sizin demirleme hattınızdır ve bu nedenle, kesişen noktaları aramak için bir kanal biçiminde gelen diğer üstel ortalamaları izleyeceğiz.Görüyorsunuz, üstel hareketli ortalamalar altın çizginin veya 200 SMA'nın üzerine çıktığında, piyasa yükseliş olarak kabul edilir ve 200-SMA'nın altında işlem gördüğünde piyasa düşüş eğilimi olarak değerlendirilmelidir.

Dolayısıyla, zihninize yerleştirilen bu kavramla, gerçekten de bu duyguyu ticaret direktifiniz olarak kullanmak istiyorsanız, piyasaya nasıl gireceğinizi bileceksiniz, ancak bizim örneğimizde bunu normalde geçişler için kullanıyoruz. Bu çaprazlama sinyalleri, üstel hareketli ortalamalar 200-SMA'yı geçtiğinde ortaya çıkar.

Gördüğünüz gibi üstel hareketli ortalamalar grubu, mavi, aqua ve kırmızı çizgilerden oluşan siyah bir kanalın içine kanalize edildi. Aşağıdaki resim size bu çapraz ticaretin nasıl gerçekleştirileceğini gösteriyor ve ayrıca size stop-kayıpları belirlemek için eyleme geçirilebilir bir plan sunma girişiminde bulundum.

Belirtilen trend ticaret stratejisine geçmeden önce, bu ticaret sistemini ekranınızda etkinleştirdiğinizde aslında grafiğinizi uzaklaştırmanız gerektiğini bilmenizi isterim. Bunu söylememin nedeni, uzaklaştırdığınızda fiyat hareketine göre piyasa duyarlılığına karşılık gelen yeşil ve kırmızı bölgeleri görebilmenizdir.

Bu yüzden, uzaklaştırdığınızda, bazı mum çubuklarının yeşil renkte vurgulandığını görürsünüz, bu da size piyasanın yükseliş eğilimi gösterdiğini gösterir ve ardından bazı mum çubuklarının da kırmızı renkle vurgulanması piyasanın düşüş eğiliminde olduğunu gösterir. Bu nedenle, piyasa duyarlılığına göre işlem yapıyorsanız, işlem sinyallerini onaylamak için renkleri kullanmanız gerekir.Yukarıdaki resimde iki ticaret fırsatımız var. Birincisi satın alma fırsatı, ikincisi ise satış fırsatı. İki bölümlü bir ticaret sistemidir, bu nedenle uygulanması oldukça basittir. Satın alma fırsatı, ekran görüntüsünün sol tarafında gösterilir.

Tek yapmanız gereken mavi çizginin altın çizgiyi geçmesini beklemekti, yani 200-SMA, ters yöne gidiyor. Bu bir kez elde edildiğinde, mum çubuklarının renginin yeşil renkle vurgulanması gerekir, bu da satın alma işlemi için onay görevi görür. Bu olur olmaz, satın alma işleminizi açabilirsiniz.

Bir sonraki örnekte, bir satış ticareti fırsatımız var. Aradaki fark, kırmızı çizginin altın çizgiyi aşağıya doğru geçmesini beklememiz ve ardından mum çubuklarının renklerine bakmamız gerektiğidir. Kırmızı bir vurguları varsa, satış ticareti kurulumumuza devam edebiliriz.

Three indicators to use with the Raghee Horner method Indicator For MT4 - Sonuç


Bu üçlü tabanlı gösterge, piyasa duyarlılığını net bir şekilde tespit etmemizi sağlar. Ayrıca, iyi ters ticaret kurulumlarının belirlenmesine de yardımcı olur. Sonuç olarak, bu kuralları almak ve bunları yoğun testler ve gerçek canlı ticaret yoluyla iyileştirmek her zaman iyidir.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.