Na powyższym zdjęciu mamy tak zwany Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 . Jest to fantastyczny wskaźnik w każdym znaczeniu tego terminu i jestem przekonany, że okaże się również przydatny i owocny w twojej karierze handlowej.

Table Of Contents:

  1. Niesamowity Oscylator
  2. Handel dywergencyjny: ukryty lub zwykły.
  3. Regularna dywergencja
  4. Ukryta dywergencja

FREE Awesome Oscillator Divergence Indicator

Download the FREE Awesome Oscillator Divergence Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Głównym fundamentem Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 jest Awesome Oscillator (nie wymaga rolki bębna). Jednak szczególnie interesujący w Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 jest to, że w korzystny sposób wykorzystuje Awesome Oscillator for Divergence w konfiguracjach handlowych w sposób kształtujący ryzyko. Relative Strength Index (RSI) i Moving Average Convergence / Divergence to wskaźniki, które świetnie sprawdzają się również w identyfikowaniu możliwości handlu dywergencją. Jednak korzystanie z Awesome Oscillator z automatycznych powodów, aby pomóc traderom w uzyskaniu sygnałów zarówno dla ukrytego, jak i regularnego handlu dywergencją, działa lepiej, ponieważ zmniejsza hałas i stosuje surowe środki zgodnie z „histogramem” Awesome Oscillator.

Niemniej jednak, czytając dalej niż te teksty, dowiesz się więcej o tym niesamowitym wskaźniku i jak może on przynieść więcej pipsów.

Niesamowity Oscylator

Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 , jak sama nazwa wskazuje, jest wskaźnikiem dywergencji opartym na niesamowitym oscylatorze. Wskaźnik został stworzony i rozsławiony przez zmarłego Billa Williamsa (handlowca towarami i akcjami); który od momentu jego powstania rozprzestrzenił się w „rękach” milionów handlowców na całym świecie. Jest to wskaźnik stosowany na wszystkich rynkach. Użyłem go nawet do niektórych strategii handlu opcjami binarnymi. Możesz go używać niemal wszędzie.

Na rynkach Forex dało mi to przewagę w zakresie odwracania transakcji. Jest to przydatny wskaźnik do pomiaru pędu określonego instrumentu w warunkach trendów.

Użyłem Awesome Oscillator i Relative Strength Index (zamiennie) głównie do handlu rozbieżnościami; zapewnia mi wysokie prawdopodobieństwo wygranych, więc jest to jeden ze wskaźników przejścia do handlu, który zapewnia mi dokładne transakcje dywergencji.

Handel rozbieżnościami jest często bardzo trudny do zrozumienia przez niektórych handlowców, ale szczerze mówiąc, jest to jedna z najprostszych form handlu i to, co jest świetne w handlu rozbieżnościami, to to, że oferuje wysokie prawdopodobieństwo wygranych konfiguracji handlu.

W handlu dywergencyjnym zasadniczo szukasz wskazówek wyczerpania w ramach trendu, który może prowadzić do bardzo prawdopodobnych zmian trendów: który wyzwala handlowców, którzy mają przewagę nad kolejnym odwróceniem trendu. Oznacza to, że inwestorzy są w stanie uzyskać lepszą sytuację handlową przed większością handlowców na całym świecie. Handlowanie w ten sposób nie zawsze przynosi pożądane rezultaty, ale w oparciu o moją historię korzystania z tego sposobu handlu osiągnąłem więcej zwycięstw niż strat w dobrym tempie.

Handel dywergencyjny: ukryty lub zwykły.

Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 przedstawia nam możliwości handlu dywergencją bez konieczności rysowania faktycznych linii, aby przedstawić te możliwości w naszej analizie.

Jednak nie kończy się to tylko dlatego, że trendem wśród większości handlowców jest rozbieżność handlowa w sensie regularnym. Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 idzie o krok dalej, zapewniając zarówno regularne sygnały dywergencji, jak i możliwości handlu ukrytą dywergencją. Ukryte ustawienia handlu dywergencją występują częściej, niż mogłoby się wydawać. Ale Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 jest uosobieniem łatwości użytkowania, ponieważ upraszcza analizę rozbieżności. Nie musisz wykonywać całej pracy. Wystarczy wybrać najbardziej atrakcyjne konfiguracje i zaangażować się w transakcje, stosując rzetelne zasady zarządzania ryzykiem.

Regularna dywergencja

Powyżej znajduje się ostrzeżenie, które wziąłem za transakcję skóry głowy lub dzień na parze handlowej USDJPY. Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 przedstawił mi sygnał zamiany dywergencji na zakup USDJPY w jednogodzinnym przedziale czasowym.

Spojrzałem na konfigurację transakcji, obliczyłem ryzyko w stosunku do wielkości mojej partii i portfela handlowego i zdecydowałem się na transakcję zakupu. Konfiguracja handlu dała mi wielką szansę w stosunku do moich indywidualnych systemów handlowych.

Okazja do handlu była właściwie byczym sygnałem dywergencji. Jest to klasyczna formacja regularnych rozbieżności. Przy czym akcja cenowa powoduje niższe minima, a Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 rozchodzi się w innym kierunku, powodując wyższe minima. To czysta regularna rozbieżność.

Przejdźmy do ukrytej dywergencji.

Ukryta dywergencja

Ukryta rozbieżność jest pozornie intuicyjna, jeśli się na nią spojrzy, ale jest dość prosta do zrozumienia. Tak jak mamy regularne konfiguracje handlu uparty i niedźwiedzi, mamy również wzory dywergencji uparty i dywergencyjny dla ukrytej dywergencji.

W przypadku trendu wzrostowego, dla upartej ukrytej dywergencji, po prostu skupiamy się na okresach, w których minima wzrostu osiągają wyższe minima, ale minima Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 powodują niższe minima. Takie jest znaczenie upartej ukrytej rozbieżności.

Moim zdaniem najlepszy układ, jaki widziałem, to uporczywa regularna dywergencja po tendencji spadkowej - wtedy akcja cenowa i Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 „ewoluują” w upartą ukrytą strukturę dywergencji na początku trendu wzrostowego . Jest to jeden z najsilniejszych sygnałów potwierdzających odwrócenie trendu.

Pomyśl o ukrytej rozbieżności jako wzorcu potwierdzania trendu kontynuacji trendu. Kiedy zapiszesz to w pamięci, z łatwością poznasz, zrozumiesz i zidentyfikujesz ukryte wzorce dywergencji częściej niż przeciętny trader.

Muszę przyznać, że mamy szczęście być zestawionymi i wyposażonymi w tak spektakularne wskaźniki, jak Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 .

Nie musisz tracić czasu na analizowanie i tworzenie wykresów ekranów za pomocą skomplikowanych linii, które mogą zwabić cię do przerażającego kompleksu analizy i paraliżu. To nie jest dobre miejsce na znalezienie się jako handlowiec, ponieważ czasami nie robisz żadnych transakcji. Ale z wdzięcznością szanse, że skończysz w takiej nędzy, są znacznie zmniejszone przez Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 ponieważ wykonuje on wszystkie ciężkie wysiłki w identyfikowaniu zarówno regularnych, jak i ukrytych wzorów rozbieżności.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.