Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5



Table Of Contents:

  1. Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5
  2. Fibonacci Geri Dönüşü Nedir?
  3. Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 Yorumlama
  4. Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 Ticaret Sistemine Nasıl Entegre Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5
  5. Sonuç

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 otomatik olarak bir grafik üzerinde iki önemli fiyat geri dönüş noktası bulur ve ardından ikisi arasında Fibonacci çizgileri çizmeye devam eder.

FREE Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator

Download the FREE Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Fibonacci Geri Dönüşü Nedir?

Fibonacci seviyeleri 13. yüzyılda İtalyan matematikçi Leonardo “Fibonacci” Pisano tarafından keşfedildi. Fibonacci, Avrupa'da Arap-Hindu rakamlarını kullanan ilk kişiydi ve bir sayı dizisi geliştirdi - 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, vb. iki selefinin toplamı. Bu dizinin bir başka dikkat çekici yönü, her sayının, önceki sayıdan yaklaşık 1.618 kat daha büyük olmasıdır. Sıradaki her sayı arasındaki bu ortak oran, finansal işlemlerde kullanılan geri çekilme seviyelerinin temelidir.

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 Yorumlama

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 için grafikte iki aşırı fiyat noktasını seçer ve ardından dikey mesafeyi Fibonacci oranları ile böler. % 0,00 geri çekilme başlangıç noktasıdır,% 100,00 ise hamlenin orijinal noktasına tam tersine çevrilmesi anlamına gelir. En önemli Fibonacci seviyeleri, muhtemel fiyat tersine çevirme noktalarını belirlemek için yatay olarak çizilen% 23.600,% 38.2 ve% 61.80'dir.

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 Elliott Wave teorisi, Gartley desenleri ve Tirone seviyeleri gibi diğer birçok teknik analiz çalışmasında kullanılabilir. Fibonacci retracement'in öne çıkan bir diğer özelliği, hareketli ortalamaların aksine statik fiyat noktaları olmasıdır. Fibonacci seviyelerinin bu statik doğası, işlemcilerin ve yatırımcıların fiyat hareketinde tersine dönmeyi öngörmelerini sağlayarak kolay ve hızlı tanımlamada yardımcı olur.

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 Ticaret Sistemine Nasıl Entegre Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5

Fibonacci geri çekilme seviyeleri, boğa piyasası geri çekilmesinden sonra alım bölgelerinde sıfıra indirmek ve ayı piyasası ralli sonrasında bölgeleri kısaltmak için kullanılıyor. En avantajlı girişleri başarıyla işaretleme olasılığını artırmak için MACD ve Stokastik gibi momentum göstergeleri eklemek her zaman ihtiyatlıdır. Bir Fibonacci seviyesi bir göstergede dönüm noktaları ile çakıştığında, beklenen destek veya direnç daha da güçlü hale gelir.

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 derinliğine bağlı Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 ,% Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 bir geri çekilme bayrak veya flama konsolidasyon paternleri sırasında bulunan nispeten sığ olarak kabul edilir. Sığ geri çekilmeler sık sık meydana gelir, ancak onlardan kazanç sağlamak için yakın izleme ve daha hızlı bir ticaret tetiklemesi gerekir. % 38.20 -% 50.00 aralığındaki geri çekilmeler ılımlı olarak kabul edilir ve üçgen ve kama düzenleri sırasında gerçekleşir.

Yatırımcıların kaçınılmaz olarak izledikleri en önemli Fibonacci seviyesi, altın oranın tersi olan 0.618'dir (1.618). 0.618 geri çekilmesi, genel olarak, son alıcıların veya satıcıların, daha geniş eğilimini sürdürmek için fiyattan havluya fırlattığı, kontra-eğilimin tersine uzanmasının maksimum seviyesine inme eğilimindedir. Çoğu tüccar, bir işlem başlatmadan önce desteğin veya direncin varlığını doğrulamak için Fibonacci seviyesinin üstünde veya altında bir yükseliş veya düşüş eğilimi gösteren şamdanı bekliyor.

Sonuç

Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 , bir karşı trend sıçramasının sonunu tanımlamak için kullanılabilir. Karşı trend sıçramaları tipik olarak önceki fiyat hareketinin belirli bir kısmını geri çeker. En kısa% 23.60 geri çekilme sık görülürken,% 38.20 -% 61 - 80, kâr etmek için azami imkân sağlamaktadır. Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 için Auto Fibonacci Indicator (Auto Fibos) Indicator For MT5 tarafından önerilen bir seviyeyi onaylamak için diğer teknik analiz sinyalleri önerilir. Ters çevrilmiş alanlar momentum göstergeleri, şamdan desenleri, grafik desenleri veya hacim analizi ile doğrulanabilir. Kullanılan doğrulayıcı faktörler ne kadar fazlaysa, ilgili sinyal o kadar sağlam olacaktır.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.