Yukarıdaki resimde, Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 olarak bilinen şeye sahibiz. Terimin her anlamında fantastik bir göstergedir ve ticari kariyerinizde de yararlı ve verimli olacağına inanıyorum.

Table Of Contents:

  1. Müthiş Osilatör
  2. Iraksak Ticaret: Gizli veya Düzenli.
  3. Düzenli sapma
  4. Gizli sapma

FREE Awesome Oscillator Divergence Indicator

Download the FREE Awesome Oscillator Divergence Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 temel temeli, Müthiş Osilatördür (davul rulosu gerekmez). Ancak, Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 için özel olarak ilginç bulduğum şey, Başarısız Salınım için Dalgıçlık ticareti kurulumlarının riski eğitecek şekilde karlı bir şekilde kullanılması. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama / Sapma: Farklılık ticaret fırsatlarını tanımlamak için de harika çalışan göstergelerdir. Bununla birlikte, Awesome Osilatörü'nün otomatik nedenlerle, yatırımcıların hem gizli hem de düzenli ayrılma işlemlerinde sinyal almasına yardımcı olmak için kullanılması daha iyi sonuç verir çünkü gürültüyü azaltır ve Awesome Osilatörünün "histogramı" na uygun olarak katı önlemler alır.

Bununla birlikte, bu metinlerin ötesinde okuduğunuzda, bu müthiş gösterge hakkında ve daha fazla pipinizi nasıl getirebileceği hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Müthiş Osilatör

Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 Ayrılma Göstergesi Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 , adından da anlaşılacağı gibi, harika osilatöre dayanan bir ayrışma göstergesidir. Gösterge, Bill Williams (emtialar ve stok tüccarları) tarafından yaratıldı ve ünlendi; yaratıldığından bu yana dünya genelinde milyonlarca tüccarın “eline” çoğaldı. Tüm pazarlarda kullanılan bir göstergedir. Hatta bazı ikili opsiyon alım satım stratejilerim için kullandım. Hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz.

Forex piyasalarında işlem tersine çevirmede bana bir avantaj sağladı. Trend koşulları sırasında belirli bir cihazın momentumunu ölçmek için yararlı bir göstergedir.

Awesome Osilatör göstergesini ve Göreceli Güç Endeksi'ni (birbirinin yerine) çoğunlukla ayrışma ticareti için kullandım; bana yüksek olasılıklı kazançlar sağlıyor, bu yüzden bana doğru sapma işlemlerini yaptığım için alım satım göstergelerimden biri.

Farklılık ticareti, bazı tüccarlar tarafından anlaşılması çok zordur, ancak tüm dürüstlükle, ticaretin en basit biçimlerinden biridir ve farklılaşma ticareti için harika olan şey, teklif edilen yüksek olasılıklı alım satım kurulumlarına sahip olmasıdır.

Sapma işleminde temel olarak yüksek olasılıkla ters eğilim eğilimlerine yol açabilecek bir eğilim içindeki yorgunluk ipuçlarını arıyorsunuzdur: bu durum yatırımcıların bir sonraki eğilim tersine çevrilmesinde lider bir üstünlük kazanmalarını sağlar. Bu, tüccarların dünyadaki tüccarların çoğunluğundan önce daha iyi bir alım satım durumuna girebilecekleri anlamına gelir. Bu şekilde ticaret yapmak her zaman istenen sonuçları vermez, ancak geçmişime dayanarak, bu ticaret yöntemini kullanarak, sağlıklı bir oranda zararlardan daha çok kazanmayla ortaya çıktım.

Iraksak Ticaret: Gizli veya Düzenli.

Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 için bize, analizimizde bu fırsatları göstermek için gerçek hatları çizmek zorunda kalmadan bize farklılık ticareti fırsatları sunuyoruz.

Ancak, sadece orada bitmiyor, çünkü tüccarların çoğunluğu arasındaki eğilim, düzenli bir şekilde ayrışma yapmak. Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 Ayrılma Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 için hem düzenli sapma sinyalleri hem de gizli sapma işlem fırsatları sağlayarak bir adım daha ileri götürüyor. Gizli sapma işlem kurulumları düşündüğünüzden daha sık meydana gelir. Fakat Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 için Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 , kullanım kolaylığı için bir özetidir çünkü sizin için ayrışma analizini kolaylaştırır. Bütün işi yapmak zorunda değilsin. Sadece en cazip ayarları seçin ve sağlam risk yönetimi prensiplerini kullanarak esnaf edin.

Düzenli sapma

Yukarıda USDJPY işlem çiftinde kafa derisi veya günlük işlem nedeniyle aldığım son bir alarm. Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 bana bir saatlik zaman diliminde USDJPY satın almak için diverjans ticaret sinyali verdi.

Ticaret kurulumuna baktım, lot büyüklüğüme ve ticaret portföyüme göre riskimi hesapladım ve alım satım işlemine karar verdim. Ticaret kurulumu, bireysel ticaret sistemlerime göre bana büyük bir fırsat sundu.

Söz konusu alım satım fırsatı aslında bir yükseliş sapma sinyali idi. Bu klasik bir sapma normal oluşumu. Bu nedenle, fiyat hareketi düşük düşürürken, Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 için daha düşükler yaparak başka bir yöne sapıyor. Bu saf düzenli sapma.

Gizli ayrılığa geçelim.

Gizli sapma

Gizli sapma ona baktığınızda görünüşte sezgiseldir ancak anlaşılması oldukça basittir. Tıpkı normal ayrılık ticaretiyle ilgili yükseliş ve yükseliş eğiliminde olduğumuz gibi, gizli ayrışma için de yükseliş ve ayrışma kalıplarına sahibiz.

Yükseliş eğiliminde yükseliş eğilimi için yükseliş eğilimi için, odak noktamızı yükseliş eğiliminin düşük seviyelerinin yükselmeye başladığı noktalara odaklıyoruz, ancak Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 düşük seviyesi Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 düşük seviyelerini düşürüyor. Yükselişin gizli sapmasının anlamı budur.

Gördüğüm en iyi kurulum, benim görüşüme göre, düşüş eğiliminden sonra yükselişin düzenli olarak sapması olduğunda - o zaman fiyat hareketi ve Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 "yükselişin başlangıcında yükselişin gizli sapma yapısına" evrimleşiyor " . Bu, eğilimin tersine çevrilmesi için bulacağınız en güçlü onay sinyallerinden biridir.

Saklı sapmayı bir eğilimin devamı eğik çizgi eğilim doğrulama biçimi olarak düşünün. Bunu aklınızdan çıkardığınızda, gizli sapma düzenlerini ortalama bir işlemciden daha sık kolayca tanıyacak, anlayacak ve tanımlayacaksınız.

İtiraf etmeliyim ki, Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 Muhteşem Göstergeler gibi muhteşem göstergelerle donatıldığımız ve donatıldığımız için şanslıyız.

Sizi korkutucu analiz-felç kompleksi haline getirebilecek karmaşık çizgilerle ekranlarınızı analiz etmek ve çizelgelemek için zaman harcamanıza gerek yoktur. Kendinizi bir tüccar olarak bulmak için iyi bir yer değil, çünkü bazen hiçbir işlem yapmıyorsunuz. Fakat minnetle, bu tür bir sefalet içinde bitme şansınız, Awesome Oscillator Divergence Indicator For MT5 için büyük ölçüde azalır, çünkü hem düzenli hem de gizli sapma kalıplarını belirlemede sizin için tüm ağır yükleri kaldırır.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.