BBB Indicator For MT5

BBB Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. BBB Indicator For MT5
  2. Obchodní nápady s BBB Indicator For MT5
  3. BBB Indicator For MT5 - Koupit položky
  4. BBB Indicator For MT5 - prodej vstupenek
  5. BBB Indicator For MT5 - závěr

BBB Indicator For MT5 vypočítá rovnováhu býka. K výpočtu hodnot používá algoritmus průměrování a vyhlazování.

FREE BBB Indicator

Download the FREE BBB Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


BBB Indicator For MT5 analyzuje kupní sílu mezi býky a medvědy. Investoři většinou nemají ponětí, jak by měli u jakéhokoli aktiva vyhodnotit prahovou hodnotu pro nákup a prodej.

Čtyři základní výpočet pro tento indikátor je období, metoda, vyhlazovací období a vyhlazovací metoda. Lidé, kteří mají rozsáhlé dovednosti v používání indikátorů, znají perfektní způsob, jak brát obchody strategicky. Vzhledem k tomu, že indikátor BBB je vybaven čtyřmi důležitými parametry, můžeme očekávat úpravu nastavení na základě strategie.

To znamená, že nemusíme záviset na složitých systémech, abychom vydělali dost peněz. Můžeme snadno upravit nastavení vstupu indikátoru BBB a upravit tento indikátor strategickým čtením. Nejlepší součástí tohoto indikátoru je však snadné použití.

Jen pomocí jednoduchých pruhů můžeme z tohoto indikátoru odebírat důležité hodnoty a filtrovat liché signály.


Obchodní nápady s BBB Indicator For MT5


Začínající obchodníci mají často mylnou představu, že mohou vytvořit samostatnou strategii pomocí jediného indikátoru. Často však zapomínají na skutečnost, že mohou během krátké doby vyvinout dokonalou výhodu pro zlepšení svých dovedností.

Musí vybrat správné aktivum a správnou strategii. Chcete-li použít indikátor BBB, očekáváme, že od začátku budete mít perfektní obchodní strategii. Pokud je ale obchodní strategie založena na velmi složitých nastaveních, musíte zbytečné proměnné zahodit.

Není důvod k přeskakování víry, že více nástrojů a proměnných vám pomůže zajistit velký zisk. Pro bezpečnost hlavního města byste měli od začátku dodržovat standardní protokol. Pokud můžete dělat věci ve správném pořadí, v závislosti na ukazateli BBB je jen otázkou času.


BBB Indicator For MT5 - Koupit položkyK provedení dlouhého obchodu s indikátorem BBB můžete použít dvě různé metody. Než přejdeme k používání tohoto indikátoru, naučíme vás, jak otevírat obchody v nejsložitějších situacích. Složité situace nastanou, když obchod vezmete pouze pomocí podpory nebo úrovně odporu.

Jelikož otevřeme dlouhý obchod na důležité úrovni podpory bez pomoci jakéhokoli složitého nástroje, je velmi normální pochybovat o nastavení obchodu. Dokonce i lidé, kteří používají cenovou akci nebo japonský vzor svícen, jsou při pohledu na jednoduché nastavení zmateni.

Ale tento jednoduchý vzor může fungovat jako dokonalý signál pomocí indikátoru BBB. Na indikátorech BBB, které jsou zbarveny zeleně, byste měli vidět nové nové pruhy. Poloha pruhu by měla být na horní straně referenční čáry. To bude znamenat, že cena je připravena tlačit na nové vyšší maximum.

Otevřete nový dlouhý obchod s SL pod úrovní podpory. Lidé často ignorují rizikové faktory, protože si myslí, že trvat dlouho při spuštění nové zelené lišty dává konečnou cestu k otevření dlouhého obchodu. Toto však není způsob, jakým toto odvětví funguje.

Musíte myslet chytře a být připraveni na nejhorší scénář a teprve poté bude možné chránit kapitál.


BBB Indicator For MT5 - prodej vstupenek
Pro prodej nástroje se naučíme otevírat obchod s trendem. Jen velmi málo lidí ví přesný způsob, jak otevřít obchod se silným klesajícím trendem. Většina lidí to považuje za velmi riskantní krok. Lidé, kteří uvažují o strategii typu retracement, často obchod nezvládnou.

I po použití cenového akčního signálu je pro nás těžké řídit silný trendový trh. Indikátor BBB nám ale v této souvislosti může pomoci. Po silném poklesu ceny byste měli vidět konsolidaci. Konsolidace ceny bude krátkodobá a inteligentní uživatelé indikátoru BBB mohou využít konsolidační zónu.

Vzhledem k tomu, že se cena rozpadá pod konsolidační zónou, vezměte data z indikátoru BBB. Pruhy v indikátoru BBB musí být červené a měly by být blízko jeho spodní části na jižní straně. Jelikož červená lišta ukazuje silnou dynamiku, vezměte si okamžitě prodejní objednávku, aniž byste se nad tím zamysleli.

Nezapomeňte však spravovat rizikový profil v obchodech. Lidé, kteří zapomínají snížit riziko v obchodech, většinou ztrácejí peníze. Nemají žádnou základní představu o tom, jak by měli brát obchody, přestože mají dobré signály. Pravidlo je jednoduché, riskujte pouze 2%, i když indikátor BBB může fungovat jako šampión ve strategii obchodování s trendy.


BBB Indicator For MT5 - závěr


Vytvoření dokonalé obchodní strategie je snadné. Jeho synchronizace s prémiovým indikátorem, který může fungovat jako filtr, je však velmi náročný úkol. Většina lidí nemá základní představu o provedení tohoto úkolu.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, vědí, jak používat indikátor BBB ve strategii obchodování s trendy. Možná používáte složitou nebo jednoduchou strategii, ale to nevadí. Pokud je rizikový faktor zachován, měli byste být schopni zajistit dobré obchody pomocí tohoto indikátoru.

Indikátor BBB se občas stává obtížně použitelným, protože nové pruhy nebudou odpovídat zóně obchodování s cenami. To znamená, že byste měli vidět změnu polohy tyče, když už býci nebo medvědi získali sílu. To však lze upravit změnou hodnoty období.

Ale když provedete jakoukoli změnu ve stávajícím obchodním systému, měli byste být schopni provést zpětné testování nového nastavení. To by mělo být provedeno na demo platformě, protože nebudete muset riskovat žádné skutečné peníze. Pokud si budete jisti novými parametry indikátoru BBB, vraťte se na skutečný trh.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.