BeginnerAlert Indicator For MT5

BeginnerAlert Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. BeginnerAlert Indicator For MT5
  2. Obchodní nápady s BeginnerAlert Indicator For MT5
  3. BeginnerAlert Indicator For MT5 - Koupit položky
  4. BeginnerAlert Indicator For MT5 - prodej záznamů
  5. BeginnerAlert Indicator For MT5 - závěr

BeginnerAlert Indicator For MT5 byl vyvinut, aby pomohl začínajícím obchodníkům odhalit směr trendu a možnou podporu a úroveň odporu. Tento indikátor dokonce dává upozornění prostřednictvím MT5 pop, e-mailů a push oznámení. Díky funkci upozornění budete dostávat upozornění v reálném čase a nemusíte celý den sledovat obrazovky.

FREE BeginnerAlert Indicator

Download the FREE BeginnerAlert Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


BeginnerAlert Indicator For MT5 vyvinul Nikolay Kositsin. Jedná se o speciální druh indikátoru, který označuje extrémní bod trhu. Ti, kteří experimentují s obchodním průmyslem, vědí, že extrémní body jsou často považovány za úrovně podpory a odporu.

Toto jsou klíčová místa, kde cena určitého nástroje má tendenci obracet jeho směr. Indikátor BeginnerAlert vytváří pro maloobchodníky dokonalý signál o důležité podpoře a odporu, který dává investorům jedinečnou příležitost vyhodnotit jejich postoj k určitému obchodu.

Lidé, kteří obchodují s vysokofrekvenčními společnostmi, značně používají indikátor BeginnerAlert, protože filtruje špatné signály. Ve skutečnosti, když znáte jeho dokonalé použití, můžete zlepšit svůj výkon v krátké době. Fialové tečky jsou vytvořeny v zóně odporu a modré tečky jsou vytvořeny v zóně podpory.

Všimněte si, že tyto tečky neukazují žádnou absolutní úroveň, která by vám mohla zaručit ziskové obchody. Ztráty obchodů budou i nadále ve hře, ale ti, kteří mají zájem o svou politiku řízení rizik, se mohou snadno vyhnout velkým ztrátám a vydělat slušné množství peněz, aniž by měli velké problémy.


Obchodní nápady s BeginnerAlert Indicator For MT5


Obchodní hrana je zodpovědná za dosažení zisku na trhu Forex. Lidé, kteří mají silnou obchodní výhodu, mají tendenci dělat dobře i ve složitém stavu trhu. Pokud ale máte v úmyslu obchodovat s indikátorem BeginnerAlert se slabou obchodní hranou, buďte připraveni ztratit většinu obchodů.

Chcete-li zlepšit své provádění obchodu, musíte se spolehnout na jednoduchý systém, který do značné míry zlepší váš proces provádění obchodu. Místo zaměření na barevné tečky se zaměřte na úrovně SR. Vyvinout robustní obchodní metodu, která dokáže rozpoznat perfektní nákupní a prodejní zónu. Chcete-li zlepšit úspěšnost, můžete začít v závislosti na vyšším časovém rámci.

Minutový časový rámec neposkytuje maloobchodníkům přesné údaje. Indikátor BeginnerAlert vytiskne často barevné tečky v minutovém časovém rámci a bude těžké najít obchod s vysokým poměrem RR. Může chvíli trvat, než si zvyknete na metodu obchodování s vyšším časovým rámcem, ale jakmile se vám ji podaří zvládnout, budete moci plně využít indikátor BeginnerAlert. Je na čase vědět o barevných tečkách a procesu provádění obchodu pomocí indikátoru BeginnerAlert.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - Koupit položky
Silná úroveň poptávky je místem, kde bychom měli hledat nákupní signál. Obchodníci obvykle závisí na býčí ceně baru nebo svícnech v zóně podpory. Ale tato metoda se může značně lišit v závislosti na vašich dovednostech a typu hrany, kterou používáte. Obecně řečeno, metoda obchodování založená na ukazatelích není tak dokonalá.

Údaje indikátorů by měly být odebrány poté, co najdete požadované nastavení dlouhého obchodu. S vaší stávající obchodní metodou se pokuste najít dokonalý nákupní signál na úrovni podpory. Analyzujte poměr RR pro obchody. Pokud je menší než 1: 4, neměli byste svůj obchodní nápad bavit. Jakmile vyhodnotíte poměr RR, podívejte se na modrou tečku pod vzestupným obchodním nastavením.

Pokud je modrá tečka k dispozici, máte skvělou příležitost vydělat si peníze dlouhým prováděním v obchodním nástroji. Nezvyšujte však riziko jen proto, že používáte BeginnerAlert. Čtení indikátoru by mělo být považováno za posilovač úrovně spolehlivosti. Když budete obchodovat s fialovou tečkou nad zónou odporu, jste si jisti, že prodáváte v důležité zóně.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - prodej záznamů
Prodejní položky se berou stejně jako dlouhá objednávka. Místo hledání obchodního nastavení na podpoře použijeme zásobovací zónu. Jednodušeji hledejte krátký signál na úrovni odporu. Ale nejtěžší částí je najít platný odpor, který dokáže držet býky a dostat medvědy do akce.

Můžete to udělat výběrem vyššího časového rámce. Někteří z vás možná chtějí prodat v době přerušení podpory. Měli by vzít v úvahu údaje o novinkách, protože úrovně podpory jsou vyřazeny v důsledku velkého vydání zpráv. Jak najdete medvědí obchodní nastavení, podívejte se na barevné tečky. Indikátor BeginnerAlert by měl v zóně odporu uložit purpurovou barevnou tečku.

Tečka ukazuje, že se prodejci dostávají do akce. Tím, že provedete krátký obchod v zóně odporu s purpurově zbarvenou tečkou, můžete dosáhnout slušného zisku bez velkých problémů. Jakmile dokončíte nastavení obchodu vyhodnocením čtení z BeginnerAlert, můžete mít svůj krátký obchod a vydělat peníze.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - závěr


Každý obchodník se musí soustředit na svou disciplínu. Pokud se vyhnete společným pravidlům a pokusíte se zvýšit potenciál zisku zvýšením rizika, můžete svou kariéru vystavit velkému riziku. Aby byla zajištěna bezpečnost kapitálu, měl by obchodník vždy hledat bezpečný přístup.

I když indikátor BeginnerAlert dokáže velmi snadno filtrovat špatné obchody, musíte se cítit dobře se svými rizikovými faktory. Řekněme, že jste riskovali 5% zůstatku na účtu. Pokud tedy po použití BeginnerAlert ztratíte 5 obchodů v řadě, budete o 25% nižší. Zotavit se z takové velké ztráty může být velmi náročný úkol. Pokud však riskujete pouze 2% zůstatku na účtu, ztratíte 10% vlastního kapitálu. A navrácení 10% z vašeho zůstatku je možné, když přijmete obchody se strategickým přístupem.

Přestaňte se soustředit na agresivní metodu a pokuste se posílit svoji obchodní techniku v demo prostředí. Zdůrazněte demo prostředí a hodně cvičte. Berte čtení z BeginnerAlert jako požehnání. Ale nikdy se nestaňte závislí na hodnotách indikátoru BeginnerAlert. Přílišná zaujatost při čtení indikátorů může zpomalit postup a zhoršit situaci. Najděte perfektní rovnováhu a obchodujte opatrně.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.