Adaptive Smoother Indicator For MT5

Adaptive Smoother Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. Adaptive Smoother Indicator For MT5
  2. Pomysły handlowe z Adaptive Smoother Indicator For MT5
  3. Adaptive Smoother Indicator For MT5 - Kup wpisy
  4. Adaptive Smoother Indicator For MT5 - wpisy sprzedaży
  5. Adaptive Smoother Indicator For MT5 - Wniosek

Adaptive Smoother Indicator For MT5 jest formą wskaźnika uśredniania. Jak sugeruje nazwa adaptive, dostosowuje wartości zgodnie z działaniem cenowym. Kolory służą również do wskazania kierunku trendu.

FREE Adaptive Smoother Indicator

Download the FREE Adaptive Smoother Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Adaptive Smoother Indicator For MT5 opracowany w celu rozwiązania wiodącego i opóźnionego problemu średniej ruchomej. Kiedy zaczynasz polegać na EMA, ostatnia cena jest zbyt mocno podkreślana. Wręcz przeciwnie, SMA ma tendencję do wolniejszego generowania kluczowych sygnałów.

Jednak w przypadku adaptacyjnego gładszego wskaźnika uwzględniane są wartości ułamkowe, dzięki czemu średnia ruchoma może działać precyzyjnie. Uwzględnienie wzoru ułamkowego w obliczeniach podstawowych również rozwiązuje problem ponownego malowania.

Niektórzy z was mogą go znać jako gładki wskaźnik Jurik, ale najlepiej jest go poznać po jego oryginalnej nazwie. Najlepszą częścią tego narzędzia jest funkcja włączania i wyłączania. Jeśli wartość jest ustawiona na 1, właściwość adaptacyjna wskaźnika zostanie całkowicie wyłączona, ponieważ nie będą obliczane żadne dane ułamkowe.

Ten specjalny wskaźnik jest doskonałym filtrem i może być podstawą do opracowania niektórych z najbardziej zaawansowanych strategii handlowych.


Pomysły handlowe z Adaptive Smoother Indicator For MT5


Uzyskanie dynamicznych pomysłów z tej adaptacyjnej średniej ruchomej jest bardzo proste. Zmienia kolor wraz ze spadkiem. Gdy nachylenie stopniowo nabiera wartości dodatniej, powoli zmienia kolor na zielony. Gdy nachylenie jest ujemne, staje się ciemnopomarańczowe.

Dodatnie nachylenie jest używane, gdy trend jest rosnący, a ujemne nachylenie jest używane, gdy trend jest spadkowy. Ale nachylenie wskaźnika nie powinno sprawić, że będziesz podekscytowany ustawieniami handlu. Da ci podstawowe pojęcie, gdzie możesz znaleźć potencjalne konfiguracje.

Wskaźnik działa dobrze, gdy jest wyposażony w inne istotne czynniki handlowe. Dlatego mamy wiele kroków w dobrze wyważonej strategii handlowej. Dane wskaźników przyjęto jako ostateczny proces kontroli. Możesz nawet nazwać to filtrem lub inicjatorem handlu.

Lepiej jest nazwać adaptacyjny gładszy, aby zadzwonić jako inicjator handlu, ponieważ będziemy przygotowywać konfigurację na podstawie jej koloru.


Adaptive Smoother Indicator For MT5 - Kup wpisy
Kupując aktywa, zilustrujemy zastosowanie adaptacyjnego wygładzacza na silnym rynku wzrostowym. Ponieważ trend jest byczy, kolor wygładzacza adaptacyjnego będzie zielony.

Gdy trend jest super silny, nie będzie śladu ani ciemnopomarańczowego koloru. Korekta ceny powinna być minimalna i nie powinna zmieniać nachylenia na ujemne. Ujemne nachylenie wskaźnika można zidentyfikować za pomocą prostego procesu zmiany koloru średniej ruchomej.

Po trzech kolejnych szczytach wygładzacz adaptacyjny zacznie działać jako silne wsparcie. Możesz ustawić oczekujące pozycje kupna na dynamicznym wsparciu z 25 pipsami. Ale należy wziąć pod uwagę inne czynniki, aby poprawić dokładność.

Jednak niektórzy doświadczeni inwestorzy wykorzystują silny trend na rynku i podążają za trendem z tym jednym wskaźnikiem. Stanowi to doskonały przykład tego, jak pojedynczy wskaźnik może stworzyć kompletną strategię bez stwarzania przeszkód.

Pamiętaj jednak, że zasada zarządzania pieniędzmi powinna być stosowana ściśle, gdy polegasz wyłącznie na tym narzędziu.


Adaptive Smoother Indicator For MT5 - wpisy sprzedaży
Ludzie mają błędne przekonanie, że nie mogą otworzyć transakcji, gdy rynek zmienia kurs. Ale ruch adaptacyjny może być doskonałym narzędziem do znalezienia potencjalnych ustawień po uformowaniu się nowego trendu spadkowego. Po prawej stronie wykresu kolor wygładzacza adaptacyjnego powinien być zielony w miarę wzrostu trendu.

Po zabezpieczeniu rekordowej wysokości lub zbadaniu oporu nachylenie zacznie się zmieniać. Cena będzie gwałtownie spadać, a kolor adaptacyjny będzie przez większość czasu stawał się ciemnopomarańczowy. Daje to sygnał, że możesz otworzyć krótkie otwarcie, gdy poziom wsparcia zostanie uszkodzony.

Podejmowanie nowych transakcji zaraz po przełamaniu wsparcia może stanowić wyzwanie, ponieważ spadkowi towarzyszy silna niedźwiedzia świeca. Tutaj możesz wziąć sinusoidalną właściwość adaptacyjnej średniej ruchomej. Jeśli ciemnopomarańczowy kolor nieznacznie się zmieni, można spodziewać się byczego odwrócenia.

Cena powinna wzrosnąć do oporu i dać Ci wiele okazji do otwarcia pozycji krótkiej. Kiedy zrobisz skrót, użyj wygładzacza adaptacyjnego jako filtra. Jego kolor powinien być ciemnopomarańczowy, w przeciwnym razie nie odniesiesz korzyści z noszenia szortów.


Adaptive Smoother Indicator For MT5 - Wniosek


Teraz mamy wszystkie pomysły na to, jak działa ten adaptacyjny wygładzacz. Znajomość funkcji dowolnego wskaźnika w każdy możliwy sposób jest pierwszym krokiem do opracowania strategii. Strategia opiera się na połączeniu ręcznie ocenianych danych i odczytów wskaźników.

Jeśli nie wiesz, jak działa filtr, nie będziesz synchronizować wielu wskaźników w jednym systemie. Chociaż użycie wygładzania adaptacyjnego jest ściśle związane z nachyleniem, należy wziąć pod uwagę inne ważne czynniki. Przeanalizuj słupki ceny akcji, formacje wykresów, wsparcie i opór. Naucz się rysować prawidłową linię trendu, ponieważ będzie ona pasować do dynamicznego poziomu SR wygładzacza adaptacyjnego.

Początkujący mogą wymknąć się spod kontroli, ale mogą rozwiązać problemy za pomocą platformy demonstracyjnej. Niewiele osób wie, że konto demo jest podane, abyś mógł przetestować różne rodzaje narzędzi i wskaźników. Korzystaj z platformy demonstracyjnej w zróżnicowany sposób i staraj się stworzyć strategiczny krok, aby nie stracić orientacji, gdy sprawy staną się nieco wyboiste.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.