Angle of Averages Indicator For MT5

Angle of Averages Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. Angle of Averages Indicator For MT5
  2. Pomysły handlowe ze wskaźnikiem Angle of Averages Indicator For MT5
  3. Angle of Averages Indicator For MT5 - Kup wpisy
  4. Angle of Averages Indicator For MT5 - wpisy sprzedaży
  5. Angle of Averages Indicator For MT5 - Wniosek

Angle of Averages Indicator For MT5 kąta średnich Angle of Averages Indicator For MT5 oblicza kąt średniej ruchomej. Kąty mogą pokazać siłę trendu. Strome kąty określają silne trendy. Wskaźnik rysuje obszary zielone podczas silnych trendów wzrostowych, a obszary żółte podczas silnych trendów spadkowych. Szare obszary pokazują akcję cenową, w której kąt średniej ruchomej jest dość płaski.

FREE Angle of Averages Indicator

Download the FREE Angle of Averages Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Wskaźnik Angle of Averages Indicator For MT5 jest jednym z najbardziej eleganckich narzędzi, które działają na inteligentnych obliczeniach. Wskaźniki, które działają z danymi dwuosiowymi, zwykle zależą od złożonego algorytmu, ponieważ przy formułowaniu zaimportowanych danych do odczytu należy wziąć pod uwagę dwa różne zestawy danych.

Ale wskaźnik kąta średnich działa na innym wzorze. Tworzy kolorowy histogram na podstawie wzoru ATR. Oznacza to, że średni ruch pipsów jest brany pod uwagę przy tworzeniu odczytu kątów wskaźnika średnich. Wskaźniki mają podwójną funkcję. Może działać jako filtr, a także można go traktować jako narzędzie wyzwalające handel.

W przypadku, gdy opracowujesz nową metodę handlu, lepiej nie brać pod uwagę kąta wskaźnika średnich jako narzędzia filtrującego. Najlepsze wyniki uzyskasz, jeśli uczyni się z tego integralną część swojej strategii handlowej.


Pomysły handlowe ze wskaźnikiem Angle of Averages Indicator For MT5


Niektórzy z was mogą mieć istniejącą strategię handlową. Ale nie ma się czym martwić, ponieważ wskaźnik kąta średniej można zsynchronizować z istniejącą krawędzią bez większych problemów.

Osoby, które próbują zwiększyć swoje umiejętności handlowe, stosując strategiczne podejście do handlu, powinny nauczyć się korzystać z tego narzędzia. Może pomóc ci określić potencjalną konfigurację handlu z wysokim poziomem dokładności, nawet działając jako filtr. Ale musisz wiedzieć, jak słupki i zmiany koloru paska reagują na różne stany rynku.

Na początkowym etapie może się to wydawać bardzo zagmatwane, ale kiedy nauczysz się traktować transakcje ze strategicznym podejściem, powinieneś być w stanie szybko zmienić sytuację. Zapewni duży poziom łatwości w handlu i zaoferuje klasyczne rozwiązanie w czasie rzeczywistym.


Angle of Averages Indicator For MT5 - Kup wpisy
Zakup dowolnego zasobu wymaga dobrej znajomości poziomu wsparcia. Ludzie, którzy mają silną metodę handlu, zwykle dokonują długiego handlu w ważnej strefie wsparcia. Ale znalezienie ważnej strefy wsparcia jest nieco trudne, chyba że znasz idealne kroki, aby przeanalizować wyższe ramy czasowe.

Powiedzmy, że masz idealną strategię, która wskazuje dokładną lokalizację zakupu aktywa. Czasami zauważysz, że rynek reaguje na twoje ustawienia handlowe po kilku świecach. Dzieje się tak, ponieważ strategia nie bierze rozpędu na koncie. Ale jeśli przeanalizujesz kąty średniego odczytu wskaźnika, możesz podjąć transakcję we właściwym czasie.

W górnej części zerowych linii wskaźnika powinien pojawić się pasek koloru limonki. Zielony pasek pojawia się zwykle po 4-5 świecach po zidentyfikowaniu potencjalnego sygnału kupna. Chociaż spowoduje to użycie szerszego stop lossa, możesz poprawić dokładność transakcji. Otrzymujesz wyższy współczynnik wygranych, co powinno znacznie poprawić Twój poziom pewności siebie.

Ale nie traktuj kąta przeciętnego słupka jako Świętego Graala na rynku Forex. Nadal będziesz mieć przegrane transakcje i nic nie możesz zrobić. Niektórym z was może nie spodobać się koncepcja szerokiego stop lossa i mogą łatwo odczytać zmodyfikowany odczyt z kątów średniego wskaźnika. Nauczymy tego kroku w ustawieniach krótkiego handlu.


Angle of Averages Indicator For MT5 - wpisy sprzedaży
Podejmowanie transakcji w okresie silnego trendu spadkowego to bardzo trudne zadanie. Jeśli używasz zwykłej techniki, aby odczytywać pod kątem średniej, będziesz używać bardzo szerokiego stop loss. Ale w tym segmencie nauczymy Cię odczytywać ten wskaźnik w innym formacie.

Po znalezieniu potencjalnego poziomu sprzedaży w aktywach powinieneś rozważyć transakcje na szarych słupkach. Szare słupki muszą powstać po ujemnej stronie linii odniesienia. Gdy zauważysz szare paski, poczekaj, aż trzy kolejne szare paski będą stopniowo zwiększać swój rozmiar. Otwórz krótką transakcję na czwartym szarym pasku wskaźnika kątów średnich.

Stopniowy wzrost długości szarego paska mówi nam, że cena jest gotowa do udziału w silnym spadku. Zwykle powinieneś znaleźć złote paski po ujemnej stronie linii odniesienia po 5-7 szarych słupkach. Kiedy korzystasz z tej poprawki, aby odczytać, upewnij się, że bierzesz tylko transakcje z trendem.

Nie musisz używać szerokiego stop lossa, ponieważ transakcja zostanie podjęta zaraz po przełamaniu poziomu wsparcia. W przypadku zerwania wsparcia przez dużą niedźwiedzią świecę, należy poczekać na niewielką byczą korektę ceny. I zawsze lepiej jest poczekać na złote niedźwiedzie, aby móc otworzyć transakcję pod koniec byczej korekty.


Angle of Averages Indicator For MT5 - Wniosek


Integracja kąta średniej z istniejącym systemem handlowym jest bardzo prostym procesem. Mimo to niektórym nowicjuszom jest to trudne, ponieważ nie wiedzą, w jaki sposób kolorowe paski i szare paski pomagają im w procesie handlowym.

Powinni przeanalizować ruch cen i ocenić długość i kolor słupków w kątach średnich. Gdy poznasz wpływ ceny na słupki wskaźników, inwestorzy powinni być w stanie łatwo zsynchronizować nowy wskaźnik z istniejącą metodą handlu.

W przypadku, gdy uważa się, że wskaźnik jest używany w handlu metodą odwrócenia, należy poczekać na dwukolorowe słupki, zanim otworzysz jakąkolwiek transakcję. Powiedzmy, że chcesz handlować zwyżkowym odwróceniem. Nigdy nie otwieraj transakcji na pierwszym zielonym pasku, raczej poczekaj, aż uformuje się drugi zielony pasek.

Podobnie, w przypadku niedźwiedziej techniki handlu odwróceniem, powinieneś czekać na drugie złote paski koloru. Jako naiwny trader nie powinieneś najpierw zaczynać od techniki odwrócenia. Zacznij od strategii handlu trendami i ostrożnie używaj wskaźnika. Gdy zdobędziesz doświadczenie, przetestuj złożone strategie, czytając ten klasyczny wskaźnik.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.